توجه:این پست به اشتراک گذاشته شده یعنی صاحب این آگهی اینجا حضور نداره


پس لطف کنید فقط به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.facebook.com/WagdharyHywanatKhangy/posts/769237526553426

مهم و فوری

درخواست كمك فيزيكي
دوستان توجه كنند كه بارها در همين پيج يا گروهاي ديگر پستهايي در مورد اعتراض به كشتار سگها توسط شهرداري ها گذاشته شده و هميشه دوستان هم لطف كردند به طرق مختلف به شهرداريها اعتراض كردند كه سگها را نكشند دربعضي از شهرها شهرداري قبول كردند و موافقت كردند كه طرح زنده گيري و عقيم سازي را انجام دهند ولي متاسفانه دربعضي ازشهرها دوستان دراين راه همراهي نميكنند و يا خيلي ضعيف عمل ميكنند و اين باعث دلسردي مسئولين شده و طرح به كندي صورت ميگرد و گاها با شكست مواجه ميشود ..اگر ما راضي به كشتار نيستيم بايد نشان دهيم درصورت زنده گيري و عقيم سازي همراه مسئولين هستيم .
در چند پست اخير كارهاي انجام شده شهرداري پرند را منعكس كرديم ودرخواست كمك كرديم تا به داد اين حيوونا برسيم ..همه ميدانيم حركت اول خيلي مهم هست و شهرداريها تجربه كافي ندارند و عمدتا هميشه همه مسائل را با پول محاسبه ميكنند بنابراين ما بايد دركنارشون باشيم .پناهگاه پرند قدمهاي اول را برداشته و اين مكان موقت هست تا پناهگاه اصلي ساخته شود ولي تا آنموقع بايد به وضع اين سگها و غذارساني كامل آنها رسيدگي شود ..غذارساني و رسيدگي عوامل شهرداري درحال حاضر كامل نيست ولي ما از اين حركت خوب آنها اسقبال ميكنيم ..
لطفا دوستاني كه در پرند هستند و ميتوانند كمك فيزيكي و غذايي بكنند آستين بالا بزنند تا هم به اين حيوونا رسيدگي كنند هم مسئولين روحيه بگيرند .درحال حاضر يكي دو نفر از دوستان كمك ميكنند .اگر زير همين پست هم اعلام همكاري نمائيد به دوستان درپرند ارتباط ميدهيم تا راهنمايي كنند ..
پرند،ميدان دانشگاه،به سمت پمپ بنزين،بعدازپارك كوهسار،يك راه باريك خاكى است كه توسط شهردارى فنس كشى شده وداخل ان براى سگهاتعدادى لانه تعبيه شده است. لطفاً كمكهاى غذايي خودرآنجا به اقاى پويان تحويل دهيد...شادمان