صفحه 29 از 105 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 1046
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام خواهش ميكنم

عزيزم خيلي روي اين موضوع حساس شديد و هر چه بيشتر نگران باشيد ، بيشتر بيماري سراغتون مياد . راحت باشيد ، بدون هيچ استرسو نگراني. وقتي از اصل مطلب و راههاي انتقالش اگاهي پيدا كرديد ديگه دليلي نداره اينهمه مضطرب باشيد !!

اول اينكه لطف كنيد بفرماييد ضدعفوني با پني سيلين يعني چي؟ روي زخمتون پني سيلين ميريزيد؟؟!!! ميدونيد داريد با جونتون بازي ميكنيد ؟! انقدر كه از بيماري گربه نگرانيد ، متوجه هستيد اينكار ً خطرناك تر از انتقال بيماري از يك حيوانه؟ اين يك روش قديمي و غير علمي بوده كه از زمانهاي دور بين مردم رايج بوده و اكثرا جونشونو از دست ميدادن و نميدونستم چرا. الكل و بتادين رو مستقيم روي زخم نريزيد ، رقيق كنيد كه اثار جراحت ، هر چند سطحي رو تشديد نكنه.

اگر گربه مبتلا به عفونت و قارچهاي پوستي باشه و مو، الوده به شوره پوستي ناشي ازين قارچها باشه و با لباس شما برخورد كنه ، مشكلي به طور جدي ايجاد نميشه. مگر اينكه با پوست يا غذاي شما در ارتباط باشه . كه اونهم بسته به شدت بيماري ، عوامل مستعد محيطي و قدرت ايمني بدنتون داره .

در مورد بيماريهاي انگلي هم بايستي مو ، الوده به تخم انگل يا انگلهاي بالغ باشن و توسط شما خورده بشن
    اصولا موقع نوازش هم نگاه ميكنن ، هم اونطور كه گفتيد سرشونو خم ميكنن واين يعني درخواست كردن نوازش از شما .

بسیار ممنونم.
    در زمان غذا خوردن. لابه لای موهاشو روی پشتش چک کردم، مورد خاصی پیدا نکردم، یا حتی کچلی نداره. جز جای یک مورد آسیب دیدگی شدید روی صورتش که مربوط به گذشته ست. فقط روی سطح پشتش شوره وجود داره. که مطمئن نیستم به خاطر خاک روی زمین یا باغچه ست یا واقعا شوره هستش ...

هفته های اول بارداری چه علائمی دارن گربه ها؟ نژاد گربه ی من bombay هستش.
    یکم چاق شده که نمیدونم به خاطر غذاهاست یا دلیل دیگه ای داره؟
    دو تا نر این اطراف هست که اصلا اجازه نمیده بهش نزدیک بشن. از طرفی هم خیلی خودشو به در، پله، پاهای من میکشه. یا گاهی گردنشو میکشه به پاهای منو ، به دنبالش بو میکنه. نمیدونم اینکارا صرفا به خاطر غذاست یا دلیل دیگه ای هم داره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    بسیار ممنونم.
    در زمان غذا خوردن. لابه لای موهاشو روی پشتش چک کردم، مورد خاصی پیدا نکردم، یا حتی کچلی نداره. جز جای یک مورد آسیب دیدگی شدید روی صورتش که مربوط به گذشته ست. فقط روی سطح پشتش شوره وجود داره. که مطمئن نیستم به خاطر خاک روی زمین یا باغچه ست یا واقعا شوره هستش ...

هفته های اول بارداری چه علائمی دارن گربه ها؟ نژاد گربه ی من bombay هستش.
    یکم چاق شده که نمیدونم به خاطر غذاهاست یا دلیل دیگه ای داره؟
    دو تا نر این اطراف هست که اصلا اجازه نمیده بهش نزدیک بشن. از طرفی هم خیلی خودشو به در، پله، پاهای من میکشه. یا گاهی گردنشو میکشه به پاهای منو ، به دنبالش بو میکنه. نمیدونم اینکارا صرفا به خاطر غذاست یا دلیل دیگه ای هم داره؟
    سلام ،خواهش ميكنن

از هفته سوم علايم شروع ميشه ، مقدار كمي اضافه وزن ، قرمز شدن پستانها و كمي تورم ، و كم كم بروز رفتار مادري. از هفته چهارم به بعد ، تقلا براي يافتن جاي مناسب براي زايمان .

درمورد قسمت اخر سوالتون ، اين رفتار از نشانه هاي فحله . احتمالا هنوز جفتگيري نكرده و يا فقط يكي دوبار بوده و يا ناموفق

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    سلام ،خواهش ميكنن

از هفته سوم علايم شروع ميشه ، مقدار كمي اضافه وزن ، قرمز شدن پستانها و كمي تورم ، و كم كم بروز رفتار مادري. از هفته چهارم به بعد ، تقلا براي يافتن جاي مناسب براي زايمان .

درمورد قسمت اخر سوالتون ، اين رفتار از نشانه هاي فحله . احتمالا هنوز جفتگيري نكرده و يا فقط يكي دوبار بوده و يا ناموفق

بعله، بسیار ممنون

از اون دو تا گربه ی نر که گفتم باهاشون یه جورایی دشمنه، یکیشون خیلی چاقه، در عین حال قوی و قلدر، روزی چند بار خصوصا زمان خواب میاد سراغ گربه ی من و اذیتش میکنه. به زور میخواد لونشو تصاحب کنه. اونم خیلی ازش می ترسه، این اواخر وقتی کنارشم و اون گربه ی نر پیداش میشه، از ترس میاد پشت من قایم میشه و من باید برم اونو فراری بدم. امشب از سر شب گربم غیبش زده و نمیدونم توی این هوای سرد کجا خوابیده. از وقتی لونشو ساختم ازش جدا نشده. یکم نگرانشم از طرفی هم اون گربه ی نر هم رفته لونشو تصاحب کرده . با اینکه دلم نیومد اما به خاطر گربه ی خودم چند باری از لونه فراریش دادم و ورودی لونه رو بستم تا گربم بیاد
    راهی هست که بشه اون گربه ی نرو فراری داد؟ اصلا نمیخوام اذیتش کنم اما نمیخوامم طرف گربه ی من پیداش بشه ....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا صبوح نمایش پست ها
    بعله، بسیار ممنون

از اون دو تا گربه ی نر که گفتم باهاشون یه جورایی دشمنه، یکیشون خیلی چاقه، در عین حال قوی و قلدر، روزی چند بار خصوصا زمان خواب میاد سراغ گربه ی من و اذیتش میکنه. به زور میخواد لونشو تصاحب کنه. اونم خیلی ازش می ترسه، این اواخر وقتی کنارشم و اون گربه ی نر پیداش میشه، از ترس میاد پشت من قایم میشه و من باید برم اونو فراری بدم. امشب از سر شب گربم غیبش زده و نمیدونم توی این هوای سرد کجا خوابیده. از وقتی لونشو ساختم ازش جدا نشده. یکم نگرانشم از طرفی هم اون گربه ی نر هم رفته لونشو تصاحب کرده . با اینکه دلم نیومد اما به خاطر گربه ی خودم چند باری از لونه فراریش دادم و ورودی لونه رو بستم تا گربم بیاد
    راهی هست که بشه اون گربه ی نرو فراری داد؟ اصلا نمیخوام اذیتش کنم اما نمیخوامم طرف گربه ی من پیداش بشه ....
    گربه هاي نر براي جفتگيري با ماده ميان ، راهي نداريد متاسفانه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ????? ??
    شماره عضویت
    20072
    سلام. غیر از عطسه چه علایم دیگه ای داره؟ واکسینه هست؟ سرفه، ترشحات چشمی و بینی، مشکلات ریوی... ؟
    نه هيچ علامت ديگه اي نداشت و ١٠ ساعت بعد عطسه اش قطع شد. اما ٢ روز بعد مشكل ادرار پيدا كرد نميتونست ادرار كنه يا همون fus مثل قبلش و منم همون قرصي كه دكتر داده بود رو بهش دارم ميدم.

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ????? ??
    شماره عضویت
    20072
    نقل قول نوشته اصلی توسط puppy نمایش پست ها
    نه هيچ علامت ديگه اي نداشت و ١٠ ساعت بعد عطسه اش قطع شد. اما ٢ روز بعد مشكل ادرار پيدا كرد نميتونست ادرار كنه يا همون fus مثل قبلش و منم همون قرصي كه دكتر داده بود رو بهش دارم ميدم.

شما ميدونيد تا چه مدت بايد اين قرص رو بخوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط puppy نمایش پست ها
    شما ميدونيد تا چه مدت بايد اين قرص رو بخوره؟

سلام ، طبق تجويز دكتر و تا برطرف شدن مشكل . ولي بعلت عوارض بالايي مثل هايپوناترمي ، هايپوكلسمي، كاهش منيزيم و پتاسيم .... ، افت فشار خون ... كه داره ، در صورتي كه با مصرفش همچنان كم ادراري وجود داشته باشه ، بايد زير نظر دكتر قطع بشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    آیا میتونم به شیپل سوسییس پخته بدم خیلی دوسداره
    یه جوریم شده که من اون باید بریم رو پشت بوم بخوابیم چونکه نمیذاره برس بزنم و موهاش تموم خونه پخش شده
    بعدش رو هم که شما میدونید

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب
    آیا میتونم به شیپل سوسییس پخته بدم خیلی دوسداره
    یه جوریم شده که من اون باید بریم رو پشت بوم بخوابیم چونکه نمیذاره برس بزنم و موهاش تموم خونه پخش شده
    بعدش رو هم که شما میدونید

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app
    سلام شب شمام بخير . بله ميدونم
    در كل سوسيس و كالباس اصلا خوب نيست براشون . مواد زايد و سير و ادويه جات زياد داره . بهتره عادت نكنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20564
    گربه هاي نر براي جفتگيري با ماده ميان ، راهي نداريد متاسفانه.

سلام. ممنون
    شما میدونید علت صدای شکم و لرزش خفیف داخلی شکم گربه در حین نوازش شدن چی هستش؟
    گربه ی من ماده ست و این حالت بهش دست میده وقتی نوازشش میکنم

و اینکه یه گربه ی فکر میکنم نر باشه ،کاملا شبیه گربه ی خودم، جدیدا اومده به حیاط ما، مشخصه که زیر یه سالشه و بسیار ترسوئه اما مسر. یه جا پنهون میشه و مدام میو میو میکنه و منتظر غذاست و منو گربمو زیر نظر میگیره. گربه ی منم هر لحظه که ببینش حسابی باش دعوا میکنه
    نمیدونم باش چیکار کنم
    از طرفی دلم نمیاد بهش رسیدگی نکنم و از طرفی هم نمیخوام یه جورایی باعث اذیت شدن گربه ی خودم بشم. چون مشخصه که اصلا نمیخواد گربه ای وارد قلمروش بشه

صفحه 29 از 105 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)