صفحه 20 از 105 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 1046
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام صب بخیرو اطاعت
    بله سبد میوه بزرگو برمیگردونی بعد کفشو یه تخته ای که از سبد بزگتره میندازین و بعد اون موکت وفرشو از بیرون سبد دورش میپیچید وکف اونم یه تیکه دیگه میدازین همه این کارا رو زیر یه سقف موقت انجام میدین که قابل برداشتنه سرکار خانم مهندسی سازه:-)

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    میخواستم خواهش کنم یه کتاب معرفی کنین که بتونم این گربه کوچیکه رو یه مقدار آموزش بدم که یه چیزایی یاد بگیره چون واقعا خیلی باهوشه حیفه که همین جوری بزرگ بشه یکی از کارایی که خیلی دوس داره توپ بازی که کلی سرگرمش میکنه.ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام صب بخیرو اطاعت
    بله سبد میوه بزرگو برمیگردونی بعد کفشو یه تخته ای که از سبد بزگتره میندازین و بعد اون موکت وفرشو از بیرون سبد دورش میپیچید وکف اونم یه تیکه دیگه میدازین همه این کارا رو زیر یه سقف موقت انجام میدین که قابل برداشتنه سرکار خانم مهندسی سازه:-)

سلام . تعجب كردم از روش عجيب و منحصر به فردتون ! كلا چه كاريه ؟! خودتونو اذيت ميكنيد . همه رو منتقل كنيد به يه كارتن متوسط يا جاي خوابي مثل أونچيزي كه اقاي أسدي تصويرشو در پست اولشون گذاشته بودند درست كنيد .
    سلام وعرض ادب
    میخواستم خواهش کنم یه کتاب معرفی کنین که بتونم این گربه کوچیکه رو یه مقدار آموزش بدم که یه چیزایی یاد بگیره چون واقعا خیلی باهوشه حیفه که همین جوری بزرگ بشه یکی از کارایی که خیلی دوس داره توپ بازی که کلی سرگرمش میکنه.ممنون

اختيار داريد . كتاب كه زياد هست ولي بعيد ميدونم اينجا بتونيد پيدا كنيد . اگر هم باشه زبان اصليه . اسم چندتاشو براتون مينويسم ، شايد يافت شد :-/
    cat-training in 10 minutes / cat behavior and training / cat training is easy

به اين سايت هم سري بزنيد ، كتاب اموزشي براي دانلود داره http://www.our-happy-cat.com/cat-ebooks.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام . تعجب كردم از روش عجيب و منحصر به فردتون ! كلا چه كاريه ؟! خودتونو اذيت ميكنيد . همه رو منتقل كنيد به يه كارتن متوسط يا جاي خوابي مثل أونچيزي كه اقاي أسدي تصويرشو در پست اولشون گذاشته بودند درست كنيد .

اختيار داريد . كتاب كه زياد هست ولي بعيد ميدونم اينجا بتونيد پيدا كنيد . اگر هم باشه زبان اصليه . اسم چندتاشو براتون مينويسم ، شايد يافت شد :-/
    cat-training in 10 minutes / cat behavior and training / cat training is easy

به اين سايت هم سري بزنيد ، كتاب اموزشي براي دانلود داره http://www.our-happy-cat.com/cat-ebooks.html
    خیلی ممنون ولی ترجمه شده چیزی نیس!؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    خونه تی شرتی رودیدم ولی اون بدرد بیرون از اتاق نمی خوره زیر باد وبارون داغون میشه ولی اینجایی رو که من درس کردم بقول گفتنی عمری شده با این گربه شیطونی که من دارم اینجوری بدردش میخوره دلم میخاست براتون عکس بزارم ولی عکس گذاشتن اینجا کار مبتدیایی مثل من نیست.
    شاد باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی ممنون ولی ترجمه شده چیزی نیس!؟

خواهش ميكنم ، متاسفانه نديدم اين مورد رو . اگر دوستان كتاب ترجمه شده اي سراغ دارن انشالله معرفي كنن بهتون. يه كتاب هست به اسم راهنماي بهداشت ، نگهداري و تربيت گربه از كارول آزبرن و ترجمه مهدي مرجاني و دانيال طباطبايي كه بيشتر در مورد بيماريها صحبت شده ، اگر مباحث تربيتي هم باشه خيلي بهش پرداخته نشده . داشتنش ضرر نداره . اكثر كتابها در زمينه بيماري و تشخيص منتشر شده .
    خونه تی شرتی رودیدم ولی اون بدرد بیرون از اتاق نمی خوره زیر باد وبارون داغون میشه ولی اینجایی رو که من درس کردم بقول گفتنی عمری شده با این گربه شیطونی که من دارم اینجوری بدردش میخوره دلم میخاست براتون عکس بزارم ولی عکس گذاشتن اینجا کار مبتدیایی مثل من نیست.
    شاد باشید

اموزش قرار دادن عكس http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13094 يه مقدار تمرين كنيد سخت نيست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام وعرض ادب
    من هنوز در گیر نوع غذا برا این سرتقها هستم دیگه گردن مرغ نمیخورن لطفا یه غذای جدید بگین تا ببینیم میپسند ند یا نه خیلی ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام وعرض ادب
    من هنوز در گیر نوع غذا برا این سرتقها هستم دیگه گردن مرغ نمیخورن لطفا یه غذای جدید بگین تا ببینیم میپسند ند یا نه خیلی ممنون

سلام.
    عجب بچه های لجبازی!
    شما سربال و جناغ سینه پخته هم امتحان کنید. بعد از پخت دوطرف جناغ که ششها قرار گرفته رو جدا کنید بهشون بدید چون خوردن قسمت ستون مهره های بینش یه کم سخته. ولی سربالو همه گربه ها دوستدارند.
    این غذاها رو هم امتحان کنید

سينه پخته مرغ يا هر نوع گوشت ديگه اي در توانتون باشه بپزيد ، يا ريش ريش و يا چرخشده با يه كم اب مرغ مخلوط بشه كه خشك نباشه و مشكل يبوست پيدا نكنن . ميتونيد با سيب زميني هم ميكس كنيد . برنج ، ماكاروني ، پلوو بعضي خورش جات هم دوست دارن به شرطي كه همه اين غذاها بدون ، ادويه و سير و پياز پخته بشه ، با كمي نمك و روغن .

حبوبات هم بصورت پخته ، كوبيده و تركيب شده با اب مرغ يا ماست خوبه . سوپ و ابگوشت هم بصورت جداگانه براشون بپزيد.

سنگدان پخته و چرخشده كه بسيار هم مقويه . ماست ، شير ، پنير بدون نمك و گاهي خامه . دل پخته مرغ هفته اي يكبار يا هرازگاهي به مقدار كم. ماهي ، تن و جگر پخته مرغ ، ماهي يكبار به مقدار كم . جوانه گندم و سمنو خيلي دوستدارند ولی اگه بچه های شمان که بعید میدونم دوست داشته باشند!

جگر .ماهی و تن رو فعلا امتحان نکنید چون حکایت همون غذای خشک میشه . با فروارده های مرغی شروع کنید تا اعتصاب غذا نکردن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    تواین همه که گفتین شیرو امتحان کردم نخوردن! خامه دوسداشتن ولی فک کنم دنبال مرغ فعلا نباشن چون خیلی وقته که دارن گردن مرغ وهویج وسیب زمینیه میکس شده میخورن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    تواین همه که گفتین شیرو امتحان کردم نخوردن! خامه دوسداشتن ولی فک کنم دنبال مرغ فعلا نباشن چون خیلی وقته که دارن گردن مرغ وهویج وسیب زمینیه میکس شده میخورن

روش ترکیب غذای خشک و مرغ رو امتحان کردید؟

صفحه 20 از 105 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)