فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  9
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: کمک گربم بعد از تزریق دامپزشک داره میره تو کما و کور میشه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14318
    میانگین پست در روز
    0.03

Unhappy کمک گربم بعد از تزریق دامپزشک داره میره تو کما و کور میشه

سلام
    دوستان من یک بچه گربه 70 روزه دارم این بیچاره قارچ گرفت دیروز بردمش دامپزشکی
    دامپزشک براش یه امپول ایتراکونازول و یه چیز دیگه که گفت روغنی هست به صورت زیر پوستی براش زد
    بعد گفت ببرش حمام با شماپو ضد قارچ کتوکونازول بشورش منم همین کارو کردم ولی شامپو رفت تو چشمش
    دیشب دیدم چشمش باز نمیشه و پلکاش چسبیده دیگه به هر بدبختی بود با سرنگ بدون سوزن اب ریختم تو چشمش بعد چند بار قطره نفازولین ریختم براش حالا امروز همش خوابه یه خوابی که انگار بیهوش میشه به هیچی عکسالعمل نشون نمیده فقط تا از بقلم میارمش بیرون بیدار میشه و دنبال من میگیرده غذا هم خورده ولی وقتی خوابه چشماش نیمه بازه و زبونش بین دنوناش و بیرونه
    با چشماش هم هیچی رو دنبال نمیکنه انگار با بو من رو هم پیدا میکنه یا صدا
    تورو خدا کمک کنید این بیچاره زبون نداره بگه چیش هست
    من تو شهرستان هم هستم الان هیچ دامپزشکی هم نیست برم پیشش میترسم تا فردا دووم نیاره

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1990 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک بچه گربه 70 روزه دارم این بیچاره قارچ گرفت دیروز بردمش دامپزشکی
    دامپزشک براش یه امپول ایتراکونازول و یه چیز دیگه که گفت روغنی هست به صورت زیر پوستی براش زد
    بعد گفت ببرش حمام با شماپو ضد قارچ کتوکونازول بشورش منم همین کارو کردم ولی شامپو رفت تو چشمش
    دیشب دیدم چشمش باز نمیشه و پلکاش چسبیده دیگه به هر بدبختی بود با سرنگ بدون سوزن اب ریختم تو چشمش بعد چند بار قطره نفازولین ریختم براش حالا امروز همش خوابه یه خوابی که انگار بیهوش میشه به هیچی عکسالعمل نشون نمیده فقط تا از بقلم میارمش بیرون بیدار میشه و دنبال من میگیرده غذا هم خورده ولی وقتی خوابه چشماش نیمه بازه و زبونش بین دنوناش و بیرونه
    با چشماش هم هیچی رو دنبال نمیکنه انگار با بو من رو هم پیدا میکنه یا صدا
    تورو خدا کمک کنید این بیچاره زبون نداره بگه چیش هست
    من تو شهرستان هم هستم الان هیچ دامپزشکی هم نیست برم پیشش میترسم تا فردا دووم نیاره
    سلام ، چرا با دكترش تماس نميگيريد ؟ مطب نيستن تلفنشونو كه ميتونن جواب بدن.
    تا جايي كه ميدونم ايتراكونازول داروي تزريقي نداره ، اونچيزي كه زدن احتمالا ايورمكتين بوده كه فوق العاده براي دامهاي كوچك خطرناكه . بخصوص براي توله هاي زير ٤ماه . عوارضشم متاسفانه زياده و شامل كما و .....

درثاني بچه به اين كوچيكي مگه تو چه محيطي زنگي كرده و وسعت قارچ تا چه حد بوده كه تجويزشون هم داروهاي تزريقي و هم شستشو بوده ؟؟؟!!!!! كه بشدت براي گربه استرس زا و بيمار كنندست.

اگه هوشياريش اون قدري هست كه راحت غذا بخوره و دنبال شما بگرده پس جاي نگراني نيست . از عوارض كتوكنازول و داروهاي ضد قارچ بيحالي و خواب الودگيه و اين حالتي كه شما فرمودين ، زبونش بين دندانهاشه ، خواب عميقه كه با تاثير دارو همزمان شده . ولي چيزي رو ضمانت نميكنم و با توجه به سن كمش و داروهايي كه تزريق كردن و مشكل فعليش احتمال هر اتفاقي هست . بهتر بود سريعتر با پزشكش تماس ميگرفتيد .

علايم ديگه اي نداره؟ تب ؟ غذا خوب ميخوره ؟ تنفسش طبيعيه؟ موقعي كه دنبالتون ميگرده حالت گيجي و تلو تلو نداره ؟ اسهال يا تهوع ؟ يا حالتي مثل تشنج و بي اختياري در دفع ؟

از نفازولين استفاده نكنيد . ميتونيد با چايي ولرم چشمشو شستشو بديد.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14318
    میانگین پست در روز
    0.03
    شاید من اشتباه میکنم و همینه
    والا زیاد نیست سه تیکه روی سرش
    دوتا تیکه هم روی پاهاش یه تیکه هم نوک دم
    تلفن همراهی ازشون نداررم
    راحت غذا نمیخوره هی میره تو چرت سرش لغ لغ میزنه وقتی راه میره تلو تلو میخوره و هی میشینه بی اختیاری ادرار هم دو دفعه داشت
    الان یکم به نظرم هوشیاریش بیشتره

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    شاید من اشتباه میکنم و همینه
    والا زیاد نیست سه تیکه روی سرش
    دوتا تیکه هم روی پاهاش یه تیکه هم نوک دم
    تلفن همراهی ازشون نداررم
    راحت غذا نمیخوره هی میره تو چرت سرش لغ لغ میزنه وقتی راه میره تلو تلو میخوره و هی میشینه بی اختیاری ادرار هم دو دفعه داشت
    الان یکم به نظرم هوشیاریش بیشتره
    سلام. حتما به دامپزشک مراجعه کنید. امیدوارم خطری پیش نیاد

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14318
    میانگین پست در روز
    0.03
    اون روز دکتر دیدش و گفت که امپولش خواب اور بوده و چیزی نیست و پماد ویتامین آ بزن تو چشمش حالا الان چند روزه که پلکاش به هم میچسبه بعد از خواب و یه ترشح تقربا کرم رنگ یا روشن تر مایل بهزرد میده چشمش میتونید راهنمایی کنید که مال چی هست به نظر خودم سرما خوردگی هست اینجا کلا دو سه تا دامپزشک هست که همشون ماله دام بزرگ هستن و واقعا من میترسم این بچه رو پیششون ببرم :( :( :(
    خودم دارم بهش مولتی ویتامین میئم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    اون روز دکتر دیدش و گفت که امپولش خواب اور بوده و چیزی نیست و پماد ویتامین آ بزن تو چشمش حالا الان چند روزه که پلکاش به هم میچسبه بعد از خواب و یه ترشح تقربا کرم رنگ یا روشن تر مایل بهزرد میده چشمش میتونید راهنمایی کنید که مال چی هست به نظر خودم سرما خوردگی هست اینجا کلا دو سه تا دامپزشک هست که همشون ماله دام بزرگ هستن و واقعا من میترسم این بچه رو پیششون ببرم :( :( :(
    خودم دارم بهش مولتی ویتامین میئم
    سلام چون نباید حمام میبردینش. چشمش عفونت کرده. هم میتونه بخاطر سرماخوردگی باشه هم شامپویی که وارد چشم شده.
    غیر از عفونت علایم دیگه ای نداره؟ سرفه ،عطسه ،ابریزش بینی،بی اشتهایی ؟
    برای چشمش قطره کلرامفنیکل از داروخانه انسانی تهیه کنید. هر 8 ساعت یک قطره توی هر چشم بریزید تا برطرف شدن کامل عفونت که 3 یا 5 روز طول میکشه. قبل از استفاده از قطره برای باز کردن چسبندگی پلکهاش ،یه کم ویتامین آ بزنید و اهسته پلکها رو از بالا و پایین بدون فشار به چشم باز کنید و بعد قطره بریزید. اگر هم سرماخورده باشه انتی بیوتیک خوراکی هم باید مصرف کنه . شما سوالها رو جواب بدید لطفا ،لازم شد داروشو خدمتتون میگم.
    مولتی هم روزی 3 قطره یا یکروز درمیون 3 قطره بهش بدید. غذای مقوی هم بخوره که توی این بخش گقته شده بارها. http://mihanpet.ir/showthread.php?t=10488
    اگه لطف کنید سوالهاتونم توی همین قسمتی که عرض کردم بپرسید ممنون میشم.
    ویرایش توسط animal lover : 19th April 2016 در ساعت 11:23 PM

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14318
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام چون نباید حمام میبردینش. چشمش عفونت کرده. هم میتونه بخاطر سرماخوردگی باشه هم شامپویی که وارد چشم شده.
    غیر از عفونت علایم دیگه ای نداره؟ سرفه ،عطسه ،ابریزش بینی،بی اشتهایی ؟
    برای چشمش قطره کلرامفنیکل از داروخانه انسانی تهیه کنید. هر 8 ساعت یک قطره توی هر چشم بریزید تا برطرف شدن کامل عفونت که 3 یا 5 روز طول میکشه. قبل از استفاده از قطره برای باز کردن چسبندگی پلکهاش ،یه کم ویتامین آ بزنید و اهسته پلکها رو از بالا و پایین بدون فشار به چشم باز کنید و بعد قطره بریزید. اگر هم سرماخورده باشه انتی بیوتیک خوراکی هم باید مصرف کنه . شما سوالها رو جواب بدید لطفا ،لازم شد داروشو خدمتتون میگم.
    مولتی هم روزی 3 قطره یا یکروز درمیون 3 قطره بهش بدید. غذای مقوی هم بخوره که توی این بخش گقته شده بارها. http://mihanpet.ir/showthread.php?t=10488
    اگه لطف کنید سوالهاتونم توی همین قسمتی که عرض کردم بپرسید ممنون میشم.
    بعضی وقتها عطسه میکنه شاید تو روز 4 5 دفعه
    الان بازی که کرد یکم اینور اونور دوید به نظرم تنفسش یکم صدا داشت انگار بینیش کیپ شده
    غذا هم غدای خشک رفلکس کیتن با طعم مرغ بهش میدم دوتا تشویفی هم هست یکی تریکسی ستاره ای هست یکی دیگه سانابل یا یه همچین چیزی هست روزی 10-12 تا دونه بهش میدم توی کل روز یهو نمیدم بهش
    مولتی ویتامین فعلا انسانی بهش میدم دامی هم دارم ولی اصلا نمیخوره از اون با قطره چکان میریزم تو دهنش
    یکم خوابش به نظرم دوروزه زیاد شده و اینکه یکم کسله و چشمش رو انگار اذیته پلکش به نظرم یکم کلفت شده و قرمز هست
    ویتامین a رو هم توی چشمش دوسه بار تو روز میریزم وقتی اونو میریزم انگار چشمش رو راحت تر تکون میده همونجوری هم که فرمودین تکونش میدم پلک هاش رو تا بره زیر پلکش
    ممنون که وقت میزارین این بچه خوشگله منو کمک میکنید
    الان یعنی از این به بعد سوال هام رو اونجا بپرسم یا اینجا متوجه نشدم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    علیرضا علیگلی
    تخصص
    برنامه نویس، طراحی سایت، مدیریت سرور و A4 France
    شماره عضویت
    13484
    میانگین پست در روز
    0.06
    نتیجه رو قرار بده ؟ زندس یا ... ؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    بعضی وقتها عطسه میکنه شاید تو روز 4 5 دفعه
    الان بازی که کرد یکم اینور اونور دوید به نظرم تنفسش یکم صدا داشت انگار بینیش کیپ شده
    غذا هم غدای خشک رفلکس کیتن با طعم مرغ بهش میدم دوتا تشویفی هم هست یکی تریکسی ستاره ای هست یکی دیگه سانابل یا یه همچین چیزی هست روزی 10-12 تا دونه بهش میدم توی کل روز یهو نمیدم بهش
    مولتی ویتامین فعلا انسانی بهش میدم دامی هم دارم ولی اصلا نمیخوره از اون با قطره چکان میریزم تو دهنش
    یکم خوابش به نظرم دوروزه زیاد شده و اینکه یکم کسله و چشمش رو انگار اذیته پلکش به نظرم یکم کلفت شده و قرمز هست
    ویتامین a رو هم توی چشمش دوسه بار تو روز میریزم وقتی اونو میریزم انگار چشمش رو راحت تر تکون میده همونجوری هم که فرمودین تکونش میدم پلک هاش رو تا بره زیر پلکش
    ممنون که وقت میزارین این بچه خوشگله منو کمک میکنید
    الان یعنی از این به بعد سوال هام رو اونجا بپرسم یا اینجا متوجه نشدم
    سلام بله سوال در مورد گربه همون قسمتی که عرض کردم بپرسید ممنون. بچتون هردو مشکلو باهم داره . هم سرماخورده و هم چشمش بخاطر شامپو واکنش نشون میده.داروهاشو توی خصوصی خدمتتون میگم . واکسینه هست؟

غذای خشکش خوبه ولی کنسروی هم درکنارش بدید برای بالانس غذایی و فعالیت صحیح دستگاه گوارش. بهتره یک قسمت غذای گربه ، خشک و 3 قسمتش کنسروی باشه.
    تشویقی از اسمش پیداست .موقعیتی و برای تشویق به انجام کاری ازش استفاده میشه. اصلا لزومی نداره روزانه این مقدار بخوره. عادت میکنه و موقعی که واقعا نیازه ازاین طریق حرف گوش کنه، اهمیتی نمیده و براش جذابیت نداره. در تشویقی از بهترین طعمها استفاده میشه. اگه قرار باشه مثل غذای روزانش مرتب بخوره که دیگه تشویقی نیست و دیگه طعم غذای اصلیشم باب میلش نمیشه.

شیر و لبنیات حتما لازمه توی هر سنی.
    خوابش بخاطر تاثیر داروها و سرماخوردگیشه. بینیشو با گوش پاک کن تمیز کنید. دیگه حمامش نکنید لطفا.
    ویرایش توسط animal lover : 20th April 2016 در ساعت 10:24 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)