توجه:این پست به اشتراک گذاشته شده یعنی صاحب این آگهی اینجا حضور نداره پس

لطف کنید فقط با شماره تلفن داده شده تماس بگیرید

دوستان محترم، پست مهشیدعزیز درمورد کمک به پناهگاه را براتون تکرار میکنم.. بانضمام آدرس شخصی که از طریق ایشان از خارج از کشور میتونید کمک کنید.
طی جلسه ای که با خانواده محترم خانم رئوفی برگزار شد، ایشان بنا بر وصیت شفاهی خانم رئوفی، خواستار بقای پناهگاه و گربه های آن شدند، ولی در کارهای مالی و اجرایی پناهگاه کمکی نخواهند کرد، همچنین شرط کردند که هیچ گربه ای به شمار گربه های پناهگاه (که درحال حاضر 200 تا هستند) اضافه نشود.
عزیزان این خبر خوبی برای پیشی های بازمانده پناهگاه است، ولی با توجه به از دست دادن در آمد های شخصی خانم رئوفی، تامین هزینه های پناهگاه بسیار دشوار تر از قبل خواهد شد، همچنین مسئولیت کار اجرایی و تبلیغاتی پناهگاه همه بر عهده اینجانب (مهشید ولی پور) خواهد ماند که عملا کاریست طاقت فرساست.
كمك های فعلی مورد نیاز پناهگاه :
١- كمك هاي نقدي فقط به اين شماره حساب:
6221061058043284مهشید ولی پور
کمک نقدی جهت پرداخت حقوق ها و هزینه های پناهگاه مثل آب و برق، خرید گردن مرغ و سبزیجات.... و همچنین تجهیز یک کانکس برای درمانگاه بسیار ضروری میباشد.
٢-کمکهای غير نقدی ، ارسال به آدرس
خیابان ظفر خیابان کارگزار پلاک ۱۳ شماره هماهنگی ۰۹۱۲۱۶۲۰۴۶۹ خانم حسین پور
شامل
١- غذاي خشك گربه
٢- كنسرو
٣- چند دست لباس کار برای کارگرها
٤- قفس پانسیونی و کمد مخصوص دارو، پایه سرم
٥- ظرف خاك دردار، همه ظرف خاك در دارها سوخته، براي فصل بارون لازم
٦-خاك
7- غذای خشک سگ
فقط خاك بالاي ٢٠٠ كيلو مستقيا به پناهگاه ارسال ميشه
دوستانی مقیم خارج از کشور میتوانند برای کمک با آقای فرید آرام به آدرس ایمیل : farid_aram@hotmail.com تماس حاصل کنند. در ضمن شماره تلفن های ایشان موجود میباشد که درصورت نیاز از طریق پیام خصوصی در اختیار دوستان قرار داده خواهد شد...