فعالان محیط زیست و مخالفان کشتار وحشیانه و میلیونی حیوانات در برلین گردهم آمدند و نسبت به تولیدات میلیونی گوشت احشام و محصولات کشاورزی که به لحاظ ژنتیکی تغییر یافته‌اند، اعتراض کردند


به گزارش زیست آنلاین هزاران مزرعه دار و مصرف کننده محلی و بسیاری از فعالان و طرفداران حقوق حیوانات در این راهپیمایی گسترده در برلین به پیمان تجاری TTIP بین آمریکا و اتحادیه اروپا و نیز فن‌آوری‌های کشتار انبوه و تجاری حیوانات اعتراض کردند.


اعتراض گسترده حامیان محیط زیست در آلمان


این پیمان شامل همکاری تجاری و سرمایه‌گذاری بین سرمایه‌داران دو قاره است که به کشتار بی‌رحمانه حیوانات برای تولید انبوه فرآورده‌های گوشتی از احشامی که با مهندسی ژنتیک پرورش می‌یابند، می‌انجامد.
در این اعتراضات حدود 50 هزار نفر حضور داشته‌اند. آنها از شهروندان جهان خواستند تا در خوردن گوشت حیوانات اصراف نکرده و با مصرف بی‌رویه این محصولات، جیب سرمایه‌داران اروپایی و آمریکایی را پُر نکنند.
یکی از سازمان‌دهندگان این تجمع می گوید: هر باری که می خواهم چیزی بخرم به حیواناتی می اندیشم که در شرایط فاجعه بار پرورش داده و کشته می شوند. حتما می توانیم کمتر مصرف کنیم و کمتر بخریم. ما زیاده‌خواه شده‌ایم و بیش از اندازه مصرف می‌کنیم و خودخواهانه، ارزشی برای حیات سایر موجودات زنده قائل نمی‌شویم.

اعتراض گسترده حامیان محیط زیست در آلمان


به نقل از یورونیوز، هزاران نفر از سراسر آلمان برای شرکت در این گردهمایی به برلین پایتخت آلمان آمدند.منبع:زیست آنلاین