این آقا تاکسی که کلا 200 -300 گرم بیشتر نیست شانس این رو داشت که از توی موتور ماشین زنده بیاد بیرون,یعنی با مرگ فاصله ی خیلی کمی داشت.متاسفانه با اینکه یک ساعت دنبال مادرش گشتم نتونستم پیداش کنم.این بچه خیلی کوچولو و البته زیباست. حتی برای ادرار کردن هم باید با پنبه مرطوب بهش کمک کرد.در کل نیاز به مراقبت زیاد داره ولی خیلی نازنین و دوست داشتنیه.
با اومدن تاکسی کوچولو توی خونه ی من, 10 تا گربه ی دیگه که همگی بزرگ هستن دارن همدیگرو میزنن به خاطر بوی این غریبه و واقعا دیگه جایی برای نگهداری از این بچه ندارم.خداروشکر سالم هست و فقط یک خانواده ی مسئول و خوب نیاز هست تا دوستش بدارن و مثل نور چشم ازش مراقبت کنن تا بشه گل پسر خونه
همه ی گربه ها مهربان و دوست داشتنی هستن اما تاکسیدوها بسیار برخورد ملایم و صمیمانه ای دارند از این رو این بچه یک شانس خوب برای کسی هست که میخواد یک پیشی عالی داشته باشه.
دوستان عزیزی که همه ی شرایط لازم رو دارید و خوب هم فکرهاتون رو کردید و مطمئن هستید همه جوره میتونید یک گربه رو با تمام شیرینی ها و شیطنت هاش بپذیرید و بزرگش کنید لطفا برای واگذاری با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.
09385531239فقط با این شماره تماس بگیرید