فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  192
لایک لایک:  22
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 67

موضوع: کمک به گربه در زمان فحل شدن

کاربر فعال sanazmi آواتار ها
    علایق
    بازی با حیوانات و فیلم دیدن
    تخصص
    دانشجوی معماری
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    920
    میانگین پست در روز
    0.16
    دوره فحلی در گربه ها معمولا چند روز طول می کشه؟ مال برفی الان 9 روز شده این طبیعیه؟

پیتی آواتار ها
    علایق
    گیاهان طبیعت حیوانات هنر و اختصاصی پیشی
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    دوست من تا 15 روزش رو هم دیدم

به نظرم کاملا طبیعیه

کاربر فعال chilli آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مریم اقبالی
    علایق
    animal,book,movie
    تخصص
    دانشجوی دامپزشکی-لیسانس نرم افزار
    حیوان خانگی
    پرشین کت - باکسر-شیواوا-پاپیلون-گریت دین
    شماره عضویت
    123
    میانگین پست در روز
    0.14
    افرین به شما که عقیم نمیکنی.
    یه زمانی شدیدا روی عقیم کردن تبلیغات بود اما فقط و فقط یک حرف من رو به خودم اورد . مادر بزرگ 75 ساله من وقتی شنید که گفتم سگ و گربه رو میبرم عقیم میکنم و راحت میشم عکس العملی نشون داد که باور کردنی نبود . باورنکردنی از اون جهت که یه کسی که نه تو دنیای حیوانات و نه در عوالم این چیزا سیر میکنه گفت تو چه حقی داری برای اون حیوون تصمیم بگیری . خودت رو بزار جای اون زبون بسته و ببین خوشت میاد تمام حسهای مادرانه و زنانه از تو گرفته بشه . اون حیوان حق داره که از تمام چیزهایی که خدا بهش داده استفاده کنه پس تو کارش دخالت نکن .
    برای جلوگیری از زایمان هم میشه از قرص های ضد بارداری استفاده کرد . اینجوری حیوونای زیادی هم به وجود نمیان که بخوان اواره بشن . همین

کاربر بسیار فعال azin آواتار ها
    شماره عضویت
    341
    میانگین پست در روز
    0.35
    آخه گربه ماده از جفت گیری فقط درد و رنج نصیبش میشه .پس با عقیم کردن فکر نکنم چیز زیادی رو از دست بده تازه خطر ابتلا به سزطان رو هم کاهش دادیم

حتی یک روز هم نبوده که به خاطر بودنت
    خدا رو شکر نکنم

پیتی آواتار ها
    علایق
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    کاملا با چیلی موافقم
    پس حس مادری و لذت مادر شدن چی!!!! به هر حال ما اونا رو از زندگی معمولی و طبیعیشون محروم میکنیم
    درسته که نمتونیم ولشون کنیم تو خیابون که ازادباشن، اما میتونیم حداقل بدون دخالت بذاریم زندگی خودشونو بکنند
    انسانها ممکنه از جفتگیری احساس درد نکنند اما قرنهاستکه زنها از زایمان احساس مرگ میکنند( اونایی که بچه دارن میفهمند چی میگم) نه ماه بارداری و تحمل درد و ......بعد هم اون زایمان ..... تازه چند درصد از زنها هم هنگام زایمان میمیرن و همچنین ضایعه های بعد از زایمان که یکی دوتا نیست.. همه زایمانها خطر مرگ دارن بماند که تمام هیکل خانمها بعد از زایمان از شکل میفته و پوست ترک میخوره و.......
    پس چرا خودمون رو عقیم نمیکنیم ؟؟ عقیم که نمیکنید هیچی چندتا چندتا بچه میاریم! یکی اینو به من جواب بده ؟؟؟؟؟؟

اینو میدونم که میخواید بگید زندگی حیوانی رو نباید با زندگی آدمها مقایسه کرد اما اونها هم احساس مادری دارن اونها هم از دیدن فرزندانشون لذت میبرن ما حق نداریم به جای اونا تصمیم بگیریم به این دلیل که آیا ممکنه بعدا سرطان بگیرند یا نگیرند ( وقتی شلی من زایمان کرد پرنسس که هنوز زایمان نکرده بود بارها بچه اونو یواشکی برمیداشت و روش میخوابید که کسی نبینه و تا میتونست لیسش میزد . هیجان زنده میشد و تند تند نفس میکشید )

یکی بیاد و اینو برای من توضیح بده !!؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط پیتی : 2nd June 2012 در ساعت 10:42 AM

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    من حرفهای شما را قبول دارم ولی اصلا با استفاده از قرص اونم قرصی که برای انسان ساخته شده و تازه برای خود انسان هم کلی عوارض بد داره موافق نیستم.
    من حس مادری و حتی حس پدر البته در حد خیلی کمتر را قبول دارم ولی اینکه بچه ها چی میشند برام خیلی مهمتره و اینکه اگر شما گربه ها را جفت نگه دارید در شرایط عادی 4بار بارداری در سال دارند نمیدونم بدن گربه ماده چقدر توان داره ولی خیلی از دوستان اصلا با 4بار بارداری گربشون در سال موافق نیستند برای اون چه فکر کردید؟؟

پیتی آواتار ها
    علایق
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    چهار بار بارداری!!!!!! میشه مواظبشون بود و مانع بارداریشون شد.!!

البته آرزو جان در حالت عادی چهاربار بارداری ندارند. به نظرم در حالت عادی دوبار دارند و در حالت غیر عادی سالی 4 چاربار و یا در حالت غیر عادی حتی سالی یکبار فحل میشن!
    ویرایش توسط پیتی : 2nd June 2012 در ساعت 12:42 PM

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    نه من فقط گربه های خاصی را دیدم که خودشون تو یه دوره فحل شدنشون اجازه جفت گیری ندادن و گرنه اکثرا بعد از زایمان اول سریعا باردار میشن و دو بار در بهار و دو بار هم در تابستان و پاییز بادار میشند.
    متوجه نشدم اونجا که نوشتید میشه مواظبشون بود سواله یا نه؟ اگر سوال نیست راهکارتون چیه؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اوا رسولی
    شماره عضویت
    2860
    میانگین پست در روز
    0.00
    هرکی هر چی میخواد بگه ولی بار ها و بارها روش گوش پاک کنو امتحان کردم و جز نتیجه مثبت چیزی ندیدم و خیلی هم راضیم چند ساله گربه نگه میدارم.البته ممکنه در مورد گربه من خوب جواب داده و برای همه کاربردی نباشه. ولی به نظر من بهترین روشه نه عوارض قرصو داره نه عوارض عقیم سازیو...اگه بهداشتی و اصولی ا و با ملاحظه انجام شه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه
    فقط با روی گوش پاککن با سلفون پوشیده بشه و چرب شه تر جیحا با روغن طبیعی و نه ماده شیمیایی مثل کرم ها...

من به شدت با عقیم سازی مخالفم اصلا همچین حقی نداریم کی گفته عوارضی نداره ؟ وقتی تخمدان ها و یا بیضه ها رو بردارن کلی هورمون مهم رو از دست میدن...
    که میتونه باعث یایسگی زودرس گرگرفتگی و پوکی استخوان حیوون بشه...گذشته از اون اصلا حق نداریم به قول یکی از دوستان حس های زنانگی و یامردونگی حیوونو ازش بگیریم....این مثل اینه که بگیم چون خانما پریود میشن و اذیت میشن هر ماه پس بریم عقیمشون کنیم!
    ضمنا از کجا میدونید حیوون ماده حین جفتگیری لذت نمیبره؟من که یه جا خوندم اون صدایی که درمیاره در واقع فریاد لذتشه....
    به هرحال خواستم نظر خودمو بنویسم...من خیلی وقته از روش گوش پاک کن استفاده میکنم و راضیم گربه ام هم راضیه چون اگه لذت نبره اصلا اجازه این کارو نمیده......

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    کاملا مخالفم
    فقط خودخواهی ما ادمهاست که چون میخواهیم حیوانی را داشته باشیم پس باید به هر قیمتی داشته باشیم و هرچیزی که ما فکر میکنیم درسته پس درسته و به نفع اونهاست و اونها هم خوششون میاد

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)