فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  12,264
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 275 از 639 نخستنخست ... 175225265273274275276277285325375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,741 به 2,750 از 6384

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط aa_92 نمایش پست ها
    سلام. خرگوشاتون نر و ماده بودن؟ سر چی دعواشون شده بود(یا کلا سر چه یزهایی دعواشون می شه)؟
    خرگوش عزیزمو سه شنبه عقیم کردن. استرسش زیاد بود ولی نه به اون وحشتناکی که فکر می کردم. البته می ارزید طفلی همیشه احساس تنهایی میکرد. قفس خرگوش ماده مو آوردم پیشش خرگوش نرم همیشه تو خونه آزاده الان می ره پیش مادهه و بوش می کنه و گاهی از پشت قفس با هم بازی می کنن و خیلی خوشحالتره.
    یعد عمل تا شب کم به هوش اومد اول سرش بعد دستش بعد پاهاش شب هنوز یکی از چمشاش نیمه باز یود. تنها مشکل عجیبی که پیدا کرده اینکه بعد دو روز کف یکی از پاهاش هنوز بی حسه و موقع را رفتن رو زمین می کشه و اگه دست بزنی اصلا چیزی حس نمی کنه. شنبه دوباره می برمش دکتر ببینم چی میگه. فقط تلفنی که زنگ زدمو پرسیدم ممکنه از عوارض بیهوشی باشه گفت نه ما تا حالا یه همچین موردی نداشتیم. اگر کسی بعد از عمل تجربه یه همچین مشکلاتی داشته لطفا بهم بگه که بعدش چه درمانی کرده و آیا اصلا خوب شده؟
    ممنون
    وای دلواپس شدم میدونم مورد اینجوری نداشتیم تو سایت
    شاید پاش آسیب دیده
    کجا عمل شده فرشته کوچولوت؟
    شنبه بیا بهمون خبر بده

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8655
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام پیش دکتر نصیریان کارش خوب بود. مشکلش اصلا با منطق جو در نمی یاد چون ساق پاش مشکل نداره و راحت می دوئه فقط کف پاشه که بی حسه . شکستکگی و در رفتگش نیست. شنبه میبرمش دکتر امیدوارم با فیزیوتراپی یا دارو خوب شه. دعا کنین

کاربر میهن پت Mahdi_m آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    دوستان یه اسپری هست اسمش نانوسیله(ضد عفونی کننده هست)،از همین اسپری رو وقتی دخترمو بردم دکتر دیدم به پاش زد،میخواستم بدون از این اسپری رو تو جاش هروقت ادرار کرد استفاده کنم مشکلی نداره؟یا در کل روزی یکبار؟
    ممنون از دوستان

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8655
    میانگین پست در روز
    0.05
    دکتر علت مشکل خرگوشمو گفت به طور خلاصه به علت تزریق پاش التهاب داره. فعلا باید داروی ضد التهاب مصرف کنه. یکی از دوستانون هم گفت که سگش بعد عمل تا یه هفته یه همچین مشکلی داشته و حرفای دکتر رو تایید کرد. خیالم خیلی راحت تر شده. چون عمل کرده بود خرگوش جدیده رو تو قفس نگه داشتم که یه وقت بهش ضربه نزنه. حالا این شیطون با این پاش از صبح برای خرگوش جدیده آموزش فرار از قفس گذاشته.

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    اگه منظورت همون عمل عقیم سازیه تا یه هفته محدودیت حرکتی و حداقل تا 3 هفته بعد عمل نرو ماده باید جدا از هم باشن.
    بچه ها دنبال یه جای موقت برا دوتا خرگوشی که دست منن هستم
    خودم عید دارم میرم سفر. و خانوادمم میگن باید واگذارشون کنم
    البته موقت و بعد عید دوباره بیان خونمون
    اما برا واگذاری موقتشم دوس دارم یه جای مطمئن باشه و حیاط دار. شهرستانم میبرمشون. امیدوارم براش این جا پیدا بشه

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    [QUOTE=hoopak;210999]والا هر روز ممیشورم. یه دفعه زیادشدن. من نمیدونم چرا! حمله کردن به تراس و ورودیش! سیاه و برترکیبن !
    خب دلمواسه مورچه ها هم میسوزه ولی واقعا اعصاب خورد کن شدن! منم سر بچهبچه ها جاشون جداست ولی کم کم به اونجا همسرایت می کنن و مورچه ها رو جلوشونونگیری همه خونه رو میگیرن.
    سم چی تزریق کنم؟ یه نوع سم پودری داریم که رو مورچه خیلی موثره .باید با اب حل کنم یا سم مایع باید بگیرم؟[/QUO

ببینید هوپک خانم مورچه برای خرگوش فوق العاده خطرنکه مخصوصا خورده شدنش چون باعث میشه خرگوش مثل یه بادکنک باد کنه و بمیره....و همینطور اذیت کردن هم که جای خودش رو داره اما اینکه چرا یکدفعه زیاد شدن اگر اونجا مورچه بالدار هم زیاد شده که بخاطر فصل بهار و مسایل مربوط به جفت گیری ملکه هستش ....به نظر من سم نریزی خیلی بهتره فقط سوراخاشون رو پیدا کن و با گچ یا سیمان ببندش .

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط aa_92 نمایش پست ها
    سلام. خرگوشاتون نر و ماده بودن؟ سر چی دعواشون شده بود(یا کلا سر چه یزهایی دعواشون می شه)؟
    خرگوش عزیزمو سه شنبه عقیم کردن. استرسش زیاد بود ولی نه به اون وحشتناکی که فکر می کردم. البته می ارزید طفلی همیشه احساس تنهایی میکرد. قفس خرگوش ماده مو آوردم پیشش خرگوش نرم همیشه تو خونه آزاده الان می ره پیش مادهه و بوش می کنه و گاهی از پشت قفس با هم بازی می کنن و خیلی خوشحالتره.
    یعد عمل تا شب کم به هوش اومد اول سرش بعد دستش بعد پاهاش شب هنوز یکی از چمشاش نیمه باز یود. تنها مشکل عجیبی که پیدا کرده اینکه بعد دو روز کف یکی از پاهاش هنوز بی حسه و موقع را رفتن رو زمین می کشه و اگه دست بزنی اصلا چیزی حس نمی کنه. شنبه دوباره می برمش دکتر ببینم چی میگه. فقط تلفنی که زنگ زدمو پرسیدم ممکنه از عوارض بیهوشی باشه گفت نه ما تا حالا یه همچین موردی نداشتیم. اگر کسی بعد از عمل تجربه یه همچین مشکلاتی داشته لطفا بهم بگه که بعدش چه درمانی کرده و آیا اصلا خوب شده؟
    ممنون
    اون خرگوشا که دعوا کردن نر بودن ....اما در مورد خرگوش خودتون با ید بگم به احتمال زیاد همون عوارض بیهوشی هستش ولی یه احتمال ضعیف که امیدوارم غلط باشه اینه که موقع عمل به اعصاب پاش اسیب زده باشن که امیدوارم اینطور نباشه

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    [QUOTE=zahrarezaei;211226]اگه منظورت همون عمل عقیم سازیه تا یه هفته محدودیت حرکتی و حداقل تا 3 هفته بعد عمل نرو ماده باید جدا از هم باشن.
    بچه ها دنبال یه جای موقت برا دوتا خرگوشی که دست منن هستم
    خودم عید دارم میرم سفر. و خانوادمم میگن باید واگذارشون کنم
    البته موقت و بعد عید دوباره بیان خونمون
    اما برا واگذاری موقتشم دوس دارم یه جای مطمئن باشه و حیاط دار. شهرستانم میبرمشون. امیدوارم براش این جا پیدا بشه[/QUOT

حتما میگردیم همین تهران یه جا پیدا میکنیم ولی اصلا واگذار نکنی اون طفلی ها رو

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8655
    میانگین پست در روز
    0.05
    پای خرگوشم داره بهتر می شه تو راه رفتن و دویدن اصلا مشکلی نداره. مشکلش از عوارض بیهوشی بوده.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8655
    میانگین پست در روز
    0.05
    الان خرگوش ماده رو آوردم بیرون چند روزه روزی 1- 2 ساعت میارمش بیرون با اون یکی بازی می کنه با هم خوب بودن و مشکلی نداشتن. ولی وقتی رفتن تو خونه خرگوش قبلیم صدای جیغ بلند اومد نمی دونم کدوم کدومو زده الان جداشون کردم هر دو سالمن و جای زخم ندارن. به نظرتون برای حل مشکل خونشون چیکار کنم؟

صفحه 275 از 639 نخستنخست ... 175225265273274275276277285325375 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)