فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,269
لایک لایک:  1,702
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 1 از 640 1231151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 6391

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر جدید
    شماره عضویت
    672
    میانگین پست در روز
    0.00

پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

می خواستم بپرسم که آیا قلاده مخصوص خرگوش وجود دارد؟ از چه جاهایی می شود این وسیله رو تهیه کرد؟

شيما آواتار ها
    علایق
    حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
    تخصص
    كارمند دانشگاه،روانشناسي
    حیوان خانگی
    خرگوش،مينا ،سگ و گربه
    شماره عضویت
    20
    میانگین پست در روز
    0.00
    عزيزم همه پت شاپها قلاده خرگوش دارند اما همانطور كه دكتر گفتند خرگوشها اصلا دوست ندارند قلاده داشته باشند
    معمولا براي بيرون و پياده روي بردن خرگوش از آن استفاده ميشود اما خرگوشها انقدر بدشان خواهد امد كه از گردش لذتي نبرند
    توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    672
    میانگین پست در روز
    0.00
    درسته. من خودم یه بار آزمایشی یه کش شلوار دور گردن یکی از خرگوشام بستم و دیدم که اصلا خوشش نیومد.
    ولی خب برای بیرون بردنشون مجبورم از قلاده استفاده کنم. بار اول که تو حیاط خونمون ولشون کردم موقع شب راحت اومدن تو دستم و تونستم بگیرمشون. ولی دفعات دوم و سوم انگار که بهشون خوش گذشته بود موقع گرفتنشون هی فرار می کردن و نهایتا با طعمه تونستم بگیرمشون. دفعات چهارم و پنجم هم که انگار دیگه کاملا فهمیده بودن ، هر چی طعمه می ذاشتم اصلا طرفم نمی یومدن و نهایتا با کمک ئو تا از دوستان دستگیر شدن!!!
    اگه قلاده نزارم دیگه نمی تونم بیرون ببرمشون که یه کم آفتاب بخورن. واسه همین به کسایی هم که مشکل من رو دارند توصیه می کنم که حداقلا از قلاده استفاده کنند تا خرگوششان بتواند حداقل روزی سه یا چهار بار در هفته از نور آفتاب استفاده ببرد.

شيما آواتار ها
    علایق
    حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
    تخصص
    كارمند دانشگاه،روانشناسي
    حیوان خانگی
    خرگوش،مينا ،سگ و گربه
    شماره عضویت
    20
    میانگین پست در روز
    0.00
    عزيزم من جاي شما بودم كلي ذوق ميكردم .اين يه جور بازيه براي خرگوشتون
    تشويقي هاي مخصوص خيلي بهترن تا قلاده .با قلاده ببريش بيرون اصلا خوشش نمياد و كوفتش ميشه
    شيماي من هم خيلي شيطوني ميكنه يا قايم ميشه براي بيرون كشيدنش از تشويقي ها استفاده ميكنم
    طعمش رو خيلي دوست دارن.شيماي من با شنيدن صداي باز كردم در تشويقي هر جا باشه ميدوه بيرون .خرگوش خواهرم هم همينطو .شري هم همينطور
    خيلي بهتر از قلاده است
    توماس اديسون :خودداری از خشونت به والاترین اخلاقیات، که هدف تکامل است، سوق میدهد. تا زمانی که به آزار موجودات زنده پایان ندهیم، همۀ ما وحشی هستیم.

کاربر میهن پت morteza33 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهم نیست !!!!
    علایق
    بسکت .حیوانات .فوتبال.ماشین سواری
    تخصص
    فعلا الافم نه کلا الافم ..24 ساعته
    حیوان خانگی
    ماهی . خرگوش .خوکچه! بلدرچین الان اینان
    شماره عضویت
    2875
    میانگین پست در روز
    0.67
    دوستان من روانشناسیرو خیلی دوس دارم کتاب زیاد میخونم اگه دوس دارید از بودن کنار خرگوشتون لذت ببرید شرطیش کنید
    من قبل هر وعده غذا دادن واسش سوت میزدم الان هر جای خونه باشه سوت بزنم 2 دیقه بعد کنارمه
    داداشم میگه انگار سگه@!!!!!!!!

قربون صدقه خرگوشتون برید باهاش زیاد حرف بزنید تا بهتون عادت کنه
    ویرایش توسط بهاره مظلومی : 4th August 2013 در ساعت 12:12 PM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    محمد حسين فراهاني
    شماره عضویت
    3216
    میانگین پست در روز
    0.00

گاز گرفتن شدید خرگوش من

سلام.با گشت زدن تو اين انجمن متوجه شدم كه خيلي ها اينحا خرگوش دارند و تو نگهداري خرگوش استادند.بنده يه يه هفته اي هست كه يه بچه خرگوش خريدم منظورم از بچه خرگوش اينه كه خيلي جثه اش بزرگ نيست و سنش كمه ديشب دوبار گازم گرفت اونم به وحشتناك ترين شكل ممكن.اومدم جا ابيش را پر كنم داشت اونور غذا ميخورد كه يهو با سرعت نور پريد يه گاز محكم گرفت از دستم.بعد گفتم شايد عصباني بوده اين كار را كرده 2 ساعت بعد رفتم سمت جا ابيش دوباره حمله كرد جوري گاز ميگيره كه جاي دندوناش قشنگ رو دستت ميمونه و ميسوزه.از ديشب اينطوري شده قبلا حتي دستت هم ميبردي جلوي دهنش گازت نميگرفت از ديشب خيلي وحشي شده.(توي سبد مسافرتي نگهش ميدارم جاي خيلي كوچيك نيست اما بزرگ هم نيست)از داخل به هرجاي سبد كه دست ميزني(نه تنها جاابي)ميپره سمت دستت.جاي تعجب داره تا ديروز دستت را سمت جا ابيش كه سهله جلو دهنش هم ميبردي گاز نميگرفت و خيلي اروم بود از ديشب اينطوري شده و راستيتش منم چشمم ترسيده ديگه دست تو سبد نميبرم و غذا را از بالاي سبدسريع پرت ميكنم پايين.ابش هم به يه مكافاتي عوض كردم.دستكش دستم كردم و با يه دست خودش را محكم گرفتم جوري كه حمله نكنه بهم و بعدابش را برداشتم شستم عوض كردم دوباره به همون منوال گذاشتم.نميدونم چجوري از اين گازها جلوگيري كنم.ممنون ميشم جوابم را بديد.(خواستم به چند نفر پيام خصوصي بزنم ولي يه اروري داد كه انگار بايد 30 تا پست ارسال كنم منم كارم فوري بود ببخشيد تايپيك زدم.

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    حسین اقا دوست عزیزم در مورد گاز گرفتن خرگوش شما باید بگم وقتی شما خرگوش رو توی یه لونه مانند اعم از قفس و یا چیزهای شبیه این نگه میدارید و علی الخصوص در مورد خرگوشهای نر جون به شدت نسبت به محل زندگیش حس قلمروش رو پیدا میکنه و از اون مهم تر به غذاش خیلی حساسیت داره این اتفاق قبلا هم برای من افتاده مثلا میخاستم پسمونده کاهو ها رو از تو قفس خرگوش بیرون بیارم که دستم رو گاز میگرفتن ، اما نگران نباشید چون به مرور خرگوش به شما عادت میکنه و برای مشکل حال حاضرتون سعی کنید وقتی خرگوش رو اوردید بیرون قفس این کارها رو انجام بدید.... درمورد دوستمون که راجب قلاده صحبت کرده بود من با نظر شیما خانوم موافقم خود من خرگوشام رو به اواز خوندنم عادت دادم و به محض اینکه اهنگی رو که موقع غذادادن بهشون تکرار میکنم بدو بدو میان پیشم لازم نیست مثل شجریان بخونید همین که یه شروور کوتاه رو به حالت اهنگین تکرار کنید کافیه مثلا: گوووووگگگگوولللییی منگولی شنگولیییی و از این اراجیف

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    kiara rahimi
    شماره عضویت
    3234
    میانگین پست در روز
    0.00
    khar goshe man kamkhab va faqat az dast man qaza mkhore chikar konam zood javabamo bdin toro khoda

خر گوشه‌ من کم خواب و فقط از دست من غذا میخوره چیکار کنم زود جوابمو بدین تورو خدا

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید
    ویرایش توسط arezoo505 : 24th July 2012 در ساعت 04:54 PM

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    احتمالا خرگوشتون رو از پت شاپها خريديد و خيلي كم سنو و ساله يا اينكه به هر حال خيلي زود از شير گرفتنش ، اگر هنوز كوچيكه قبل از اينكه دچار مشكل اكثر بچه خرگوشها بشه يعني يدفه كم تحرك ميشن و بعد هم نرمي استخوان ميگيرن و ميميرن هرچه زودتر به وعده هاي غذائيش شير اضافه كنيد مثلا روزي 2 يا 3 قاشق غذاخوري حتي كفايت ميكنه ، چون غذا دادن به خرگوش خيلي سخته اينكارو اولا توي 2 وعده انجام بديد و بعدش يا با قطره چكون و خيلي با احتياط كه لب و دهنش رو زخم نكنيد و يا اينكه اگه بد تو دست بگيريتش و موقع شير دادن تو دستتون وول بخوره ممكنه كمرش بشكنه ، خلاصه با احتياط بهش شير بديد يا خيلي راحت تر و يكم با حوصله اروم اروم انگشتتون رو اغشته به شير كنيد و به دهنش نزديك كنيد كه به اين صورت كم كم شير رو ميخوره فقط يكم حوصله ميخاد .....

کاربر میهن پت ghazal00 آواتار ها
    شماره عضویت
    3422
    میانگین پست در روز
    0.09

تشخیص سن خرگوش

سلام من یه داداش 11 ساله دارم که امروز یه خرگوش خریده
    من نگران این بیچارم که از دست داداشم جون سالم به در نبره واسه همین میخوام ازلاعات دقیق از نگهداریش به دست بیارم
    خرگوش کوچیکیه اما از سایز گوشاش حدس میزنم که بیش از سه هفته رو داشته باشه
    واسه همین بهش جعفری و سبزیجات دادم امروز و خورد
    از هویج هم خوشش نیومد
    اما میترسم سن پایینی داشته باشه و نیاز به شیر داشته باشه و دادن سبزیجات و علوفه کار اشتباهی باشه
    اگر ممکنه راهنماییم کنید
    تا دو سه روز اینده هم غذای مناسب براش جور میکنم هم قفس مناسب فعلا که تو خونه ازاد میگرده و نگران دستشوییش هم هستم
    چون در جایی خوندم که اگر در قسمتی از خونه دستشوویی کرد دیگه دائم همونجا اینکارو میکنه

صفحه 1 از 640 1231151101501 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)