فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  12,264
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 272 از 639 نخستنخست ... 172222262270271272273274282322372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,711 به 2,720 از 6384

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط aa_92 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا چند تا دکتر وارد برای عقیم کردن خرگوش بهم معرفی کنید. دوستانی که تجربه عقیم کردن خرگوش نر رو داشتن لطفا شرایط بعد از عملو بگن. (درد و دوره بهبودی و مشکلات کلی)
    با تشکر
    با سلام دوست عزیز در مورد عقیم کردن خرگوش نر اتفاقا ماه گذشته یکی از بچه های اینجا خرگوشش رو برد بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران عمل کردکه خیلی راضی بود به گفته ایشون درد خیلی زیادی نداشته خرگوشش علی الظاهر....و اونطوری که میگن حیون افسرده میشه اینطوری هم نبوده خدارو شکر اما اطلاعات دقیق رو بهتره از خودشون بپرسی خانم (zahrarezae)

کاربر فعال میهن پت hoopak آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hoopak
    علایق
    all of animals
    حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    8810
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    اولا بهتون تبریک میگم که تونستید بچه ها رو تا اینجا برسونید و از اب و گل در بیارید ماده خرگوشا وقتی بچه شیر میدن عطش خیلی وحشتناکی پیدا میکنن که باید حتما اب در اختیارشون قرار بدی خود من به خرگوشم شیر کم چرب و رقیق شده با اب میدم ولی اگر میدونی خرگوشت حساسههمون اب خالی رو بده چون شیر اسهالش میکنه البته میتونی در کنار غذای اون بهش یکمقدار ماست هم بدی ولی کم....در مورد بچه ها اونا الان خیلی کنجکاو هستند و همه چیز رو گاز میزنن الان بهتره که رژیم درست غذای رو پیدا کنن یعنی در اختیارشون یونجه خشک جعفری و هموج رنده شده بزار . برای مادر خگوشه میتونی سبزیجات خشک شده مثل شوید و جعفری خشک کرده بدی اتفاقا خیلی هم دوست داره فقط یادت باشه اشتهای ماده خرگوشه نسبت به زمان عادی دو یا سه برابر میشه مواظب باش گرسنه نمونه
    خیلی ممنون آقای فخری . از لطف و کمکهای شما هزار بار ممنونم.
    به شیر کم چرب و رقیق علاقه نداشت ولی ماست رقیق شیرین رو میخوره. کمی بهش دادم. آب میزارم ولی نیمدونم یم خوره یا نه!
    کرفس. گشنیز و جعفری و کمی اسفناج، کلم و گل کلم و کاهو و هویج در اختیارش میذارم و چون شیر ده هست به مقدار زیاد میذارم و خب تا دخلشو نیاره ول کن نیست! اشتهاش خوبه ولی هوپکم کم اشتهاست و هر وقت گرسنه میشه میخوره. هنوزم دوران نقاهته!
    بازم ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون همه استفاده می کنن
    واسه بچه ها سیب رنده گذاشتم ولی نخوردن! مل اینکه فقط کنجکاوی بوده. ماده فقط روزی چند دقیقه بهشون شیر میده شایدم دو بار. ولی بعد 2-3 دقیقه میپره بیرون و اگرم بچه ها در حال شیر خوردن باشن لگدشون میکنه و میاد بیرون البته نه جوری که اسیب ببینن. خیلی ملوسن در قفسو میبندم که نیان بیرون ازبس شیطونن

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9203
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام.ببخشید من بعد از 272 صفحه خوب و پر بار یهو میپرم وسط تاپیک و این پست طولانی رو مینویسم.
    من 2.5 ساله یه خرگوش رو دارم.همیشه سعی کردم تمام مواردی که برای سلامتیش لازم بوده بخصوص در مورد دندون هاشو انجام بدم.اما به نظر میرسه این مشکل دندان های خرگوش های خانگی نه درمانی داره و نه اونقدر که روش تاکید شده میشه ازش پیشگیری کرد.با احترام به تمام دامپزشکان متاسفانه اکثر عزیزان هم یا راجع به خرگوش اطلاعاتی ندارن یا اطلاعات غلطی دارن یا براشون مهم نیست یا فقط در حد چند تا ترجمه نصفه و نیمه معلومات دارن.حتی بعضی از آقایون در مورد خوردن یونجه و فوایدش هم هیچ هشداری به صاحب خرگوش نمیدن.خلاص کردن حیوان هم اولین و آخرین راه حل آقایون شده.دوست بنده مدتها به دستور دامپزشک سبزیجات و میوه به خرگوشش میداد . نه آب میخورد اون بنده خدا نه یونجه.
    من خرگوشم رو پیش به اصطلاح بهترین دامپزشک ها و بیمارستان های تخصصی تهران که اسمشون اینجا و همه جا هست بردم یونجه رو به عنوان غذای اصلی براش در نظر گرفتم اقایون هم هر بار کلی پول ویزیت و ...میگیرن کلی پلت و یونجه رو بعنوان پیشنهاد معرفی میکنند ولی متاسفانه پارسال آقای...فرمودن خرگوش شما که تا هفته پیش سالم تشخیص داده شده الان بیماری دندانی گرید 3 داره.گفتن حتما این یونجه های جعبه ای مرغوب نبوده.تک تک آقایون و خانم های دامپزشک فرمودن راه درمان نداره بعضیها گفتن نا امید نشید با تعذیه مناسب میشه کنترلش کرد.الان یک سال گذشته تغذیه عالی بوده خرگوش همیشه به موقع ویزیت شده و داروهاشو خورده نتیجه : بیماری رشد دندانی به گرید 4 رسیده.بر خلاف نظر عزیزان بدون درد یونجه میخوره خیلی هم زیاد هیج کدوم از علایم حاد درد دندونی رو هم نداشته بازی میکنه سرحاله بزاقش طبیعیه و....اما از هفته پیش از چشمش چرک میاد.کسی در مورد تفاوت چرک و اشک چیزی به ما نگفت.اگه درد داره و کار به مجرای اشک رسیده پس چرا سرحاله و همه چیزم میخوره؟من دیدم خرگوش هایی که درد دارن و تکون نمیخورن یا به کمک قرص کمی غذا میخورن.این خرگوش من فقط میخوره و بازی میکنه.البته متاسفانه بعضی ها از خرگوش فقط درد دندون رو یاد گرفتن و همه چیز رو به اون نسبت میدن و هیچ تصوری از عفونت چشمی و...ندارن.فامیل ما در شهرستانی دور 6 تا خرگوش داره سالهاست بهشون همه چیز حتی غذاهای انسانی داده نه دامپزشکی برده نه یونجه داده نه از اول توی سایت ها نکات نگهداری خرگوش خونده خرگوش ها همه سالمند ولی ما اینجا فقط باید غصه بخوریم خرج رادیوگرفی...بدهیم آخرشم گرید دندونی بشماریم.
    ببخشید طولانی شد
    1-در مورد Trimming کردن خرگوش ها کسی تجربه عملی در ایران داره؟آیا امکان جراحی دندان های پشتی برای خرگوش وجود داره یا فرو رفتن ریشه دندان در کانال های اشکی باعث میشه حتی با کوتاه کردن هم درمان نشه؟
    2-آیا طبیعیه که یه خرگوش گاهی حتی به ندرت مقدار زیادی یونجه و چوب رو لای دندوناش نگه داره و به پارچه و وسایل چوبی دیگه حمله کنه؟نه چیزی که دهنشه رو میخوره و نه پرت میکنه.چیزی شبیه وقتی خودمون درد داریم و میخواهیم دندان هامونو فشار بدیم البته بعد از اینکه اجازه میده اونا رو در بیارم فورا آروم میشه عین انسانی که تیر خورده و تیر از بدنش خارج میشه فورا آروم میشه و میره سراغ خوردن و ناز شدن.اگه واقعا اینم درد دندونیه چطوری قبلش خوبه بعدشم فورا انگار پروفن یا دارویی خورده باشه خوب خوب میشه و آروم.نباید موقع درد زیاد چند روزی غذا نخوره و بی تحرک بشه؟

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.04
    دوست عزیز مرسی که میهم پت رو انتخاب کردی و اطلاعاتت رو با ما به اشتراک میزاری

و اینکه خلاصه تاپیک رو میتونی تو لینک زیر ببینید

http://mihanpet.ir/thread22817.html

راستش دامپزشک ها هم مثل پزشکا اشتباه هم می کنن گاهن بزرگ

راجب عمل با بیمارستان کامرانیه یا بیمارستان دانشگاه تهران تماس بگیرید بپرسید

و راجب چشم خرگوشتون ببینید ترشحات چشمیش چه رنگی هست؟

و راجب خرگوش های دوستتون حیوانات هم مثل انسانها در شرایط های متفاوت رشد می کنن

مثلا یکی از بچه گی روش حساسن همه چیز ایده ال واسش فراهم میشه پدر و مادر با برنامه ریزی بچه دار شدن

با آگاهی و مطالعات روانشناسی و درصد کمی وجود داره اون بچه موفق نشه

و یکی دیگه هم بچه ها باری به هر جهت دنیا اومدن و بزرگ شدن تو اون مورد درصد کمی برای موفقیتشون هست

و برای مشکل دندونای خرگوشتون با بیمارستان دامپزشکی تهران و بیمارستان کامرانیه مشاوره کنید

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9203
    میانگین پست در روز
    0.00
    مرسی از پاسخ و توجه سریعتون.این گلچین سوالات متداول درباره خرگوش شکلان واقعا عالیه واسه همه.تمام اطلاعات و سوال هوایی که جاهای دیگه در مورد خرگوش ها بود همیشه تکراری کم و گاها پر غلط بود اما این گلچین واسه هر کسی که خرگوش داره با هر سطح معلوماتی عالیه و چیزهای جدید یاد میگیره.من مثلا راجع به قلاده یا ماسه بازی مخصوص بچه ها یا....چیزای جدیدی یاد گرفتم که قبلا توی این تاپیک بهشون توجه نکرده بودم.
    ترشحات چشم خرگوشم شیری رنگه فکر کنم.اشک نیستا چرکه.مثله وقتی صبح ها قی میکنند و گوشه چشمشون کمی جمع میشه ولی الان زیاد شده و باید دایم تمیز کنم.شخصا از بردن پیش آقایون دکتر معماریان و ... و حتی خانم دکتر مکرم خسته شدم.یه جورایی به خرگوش به چشم خوراک واسه حیوون های وحشی شون توی باغ وحش های زیر نظرشون نگاه میکنند حس میکنم 1/10 گربه یا سگ و پلنگ راجع به خرگوش نه میدونند نه حاضرن واسه این موجودات مهربون کاری کنند.دکتر رستمی رو هم که فقط گاهی 4 شنبه ها میشه پیداشون کرد انصافا خیلی وارده یادمه وقتی خرگوشم مشکل ادرار پیدا کرده بود به طرز ماهرانه ای ادرارش رو در آورد تا بتونه تشخیص بده از کثیف شدن دستاشم ابایی نداشت البته گفت گاهی جز یونجه بهش سبزیجات هم بده که رنگ ادارارش درست شه که البته کاش نمی گفت.
    بیمارستان دامپزشکی تهران که فرمودین اگه منظورتون اونیه که انقلاب خیابون قریبه جای زیاد مناسبی نیست آدم یاده بیمارستان های زمان جنگ جهانی می افته.بخدا نمیخوام همش ایراد بگیرم اما محیط زیاد تمیزی نیست مراجعه بالا و تعداد زیادی دانشجوی نا وارد داره و صحنه های ترسناکی آدم میبینه در بین اونهمه حیوون زخمی که سرپایی دارن مداوا میشن.
    برای رادیوگرافی و عکس دندان قبلا میگفتن فقط اینجا و خیابون مژده دارن.اینجا اگه بخوایین رادیوگرافی انجام بدین که با یه مسوول خیلی بد اخلاق مواجه اید که خرگوش رو با فشار روی یک میز با ارتفاع بلند نگاه میداره تا بتونه عکس بگیره تفریبا امکان نداره خرگوش اونروز دچار کوفتگی یا حتی شکستگی دست و پا یا آسیب بر اثر فرار و سقوط به زمین سفت اونجا نشه.
    بیمارستان کامرانیه بی نهایت تمیز و شکیله.اما من توی ساعت هایی که رفتم دکتر با تجربه و آگاهی ندیدم.تقریبا یک ساعت طول کشید تا دکتر اونجا بتونه عکس ها رو بندازه روی کامپیوتر و بتونه با کمک دوستاش دندون های پیشین و آسیاب و درجه شونو تشخیص بده و درمانی هم براش نداشت.دکتر زینالی هم توی نیاوران بر خلاف بقیه میگفت همین الان بدون بیهوشی با دریل میتونم دندون ها رو کوتاه کنم اونم دندونی که توی ریشه فرو رفته اگه بیهوش کنم ممکنه خرگوش بر نگرده راستش ترسیدم بهش گوش کنم.
    حاضرم هر چقدر که لازمه خرج کنم تا این کوچولوی معصوم عمر طبیعی و بدون درد و شادی داشته باشه روش های کنترل بیماری با یونجه و...که جواب ندادن نمیخوان بدتر شه و از دست بره.خدا کنه بتونم توی بیمارستان کامرانیه یا...جراح واردی پیدا کنم که اگه واقعا این بیماری درمون داره کاری انجام بده شما هم اگه دکتر مجرب و دلسوز دیگه ای میشناسین لطفا معرفی کنید.

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ و توجه سریعتون.این گلچین سوالات متداول درباره خرگوش شکلان واقعا عالیه واسه همه.تمام اطلاعات و سوال هوایی که جاهای دیگه در مورد خرگوش ها بود همیشه تکراری کم و گاها پر غلط بود اما این گلچین واسه هر کسی که خرگوش داره با هر سطح معلوماتی عالیه و چیزهای جدید یاد میگیره.من مثلا راجع به قلاده یا ماسه بازی مخصوص بچه ها یا....چیزای جدیدی یاد گرفتم که قبلا توی این تاپیک بهشون توجه نکرده بودم.
    ترشحات چشم خرگوشم شیری رنگه فکر کنم.اشک نیستا چرکه.مثله وقتی صبح ها قی میکنند و گوشه چشمشون کمی جمع میشه ولی الان زیاد شده و باید دایم تمیز کنم.شخصا از بردن پیش آقایون دکتر معماریان و ... و حتی خانم دکتر مکرم خسته شدم.یه جورایی به خرگوش به چشم خوراک واسه حیوون های وحشی شون توی باغ وحش های زیر نظرشون نگاه میکنند حس میکنم 1/10 گربه یا سگ و پلنگ راجع به خرگوش نه میدونند نه حاضرن واسه این موجودات مهربون کاری کنند.دکتر رستمی رو هم که فقط گاهی 4 شنبه ها میشه پیداشون کرد انصافا خیلی وارده یادمه وقتی خرگوشم مشکل ادرار پیدا کرده بود به طرز ماهرانه ای ادرارش رو در آورد تا بتونه تشخیص بده از کثیف شدن دستاشم ابایی نداشت البته گفت گاهی جز یونجه بهش سبزیجات هم بده که رنگ ادارارش درست شه که البته کاش نمی گفت.
    بیمارستان دامپزشکی تهران که فرمودین اگه منظورتون اونیه که انقلاب خیابون قریبه جای زیاد مناسبی نیست آدم یاده بیمارستان های زمان جنگ جهانی می افته.بخدا نمیخوام همش ایراد بگیرم اما محیط زیاد تمیزی نیست مراجعه بالا و تعداد زیادی دانشجوی نا وارد داره و صحنه های ترسناکی آدم میبینه در بین اونهمه حیوون زخمی که سرپایی دارن مداوا میشن.
    برای رادیوگرافی و عکس دندان قبلا میگفتن فقط اینجا و خیابون مژده دارن.اینجا اگه بخوایین رادیوگرافی انجام بدین که با یه مسوول خیلی بد اخلاق مواجه اید که خرگوش رو با فشار روی یک میز با ارتفاع بلند نگاه میداره تا بتونه عکس بگیره تفریبا امکان نداره خرگوش اونروز دچار کوفتگی یا حتی شکستگی دست و پا یا آسیب بر اثر فرار و سقوط به زمین سفت اونجا نشه.
    بیمارستان کامرانیه بی نهایت تمیز و شکیله.اما من توی ساعت هایی که رفتم دکتر با تجربه و آگاهی ندیدم.تقریبا یک ساعت طول کشید تا دکتر اونجا بتونه عکس ها رو بندازه روی کامپیوتر و بتونه با کمک دوستاش دندون های پیشین و آسیاب و درجه شونو تشخیص بده و درمانی هم براش نداشت.دکتر زینالی هم توی نیاوران بر خلاف بقیه میگفت همین الان بدون بیهوشی با دریل میتونم دندون ها رو کوتاه کنم اونم دندونی که توی ریشه فرو رفته اگه بیهوش کنم ممکنه خرگوش بر نگرده راستش ترسیدم بهش گوش کنم.
    حاضرم هر چقدر که لازمه خرج کنم تا این کوچولوی معصوم عمر طبیعی و بدون درد و شادی داشته باشه روش های کنترل بیماری با یونجه و...که جواب ندادن نمیخوان بدتر شه و از دست بره.خدا کنه بتونم توی بیمارستان کامرانیه یا...جراح واردی پیدا کنم که اگه واقعا این بیماری درمون داره کاری انجام بده شما هم اگه دکتر مجرب و دلسوز دیگه ای میشناسین لطفا معرفی کنید.
    سلام دوست عزیز
    اول از همه در مورد دکتر معماریان باید بگم که ایشون عزیزترین کس من رو ازم گرفت خرگوش عزیزم که از پدر و برادر برام عزیز تر بود رو بخاطر ایشون از دست دادم و دقیقا همونطور که گفتید ایشون نوعی عطش و سادیسم کشتن حیوانات علی الخصوص گربه های خیابانی و خرگوش های که ادمهای ناوارد به ایشون واگذار میکنن و موش داره ...هنوز یادم هست که چجوری با اشتیاق وردستهاش با گاز فندک میزدن توی جعبعه موشها و بعد از مردن با لذت با کاتر این بیچاره ها رو ریز ریز میکردن که بریزن جلوی حیونات گرونقیمتشون.....بگذریم در مورد خرگوش شما باید بگم یکی از خرگوشهای خودم به نام شیرین این مشکل رو داره اما گرید دو هستش در این مورد خیلی مقاله خوندم و تحقیق کردم خیلی جالبه که توی ایران همه بعد از گرید 3 یعنی 4 و 5 رو بدون علاج میدونن اما توی کشورهای دیگه به راحتی با جراحی دندن و یا حتی کشیدن اون میتونن کنترل و یا معالجه کنن . در این مورد من فقط یک نفر رو میشناسم که این کار رو با اطمینان خاطر گفته انجام میده و ظاهرا تحصیل کرده خارج از کشور هستش حالا کجا من نمیدونم که اگر خواستید بگید تا ادرس و شماره دقیقشون رو بدم بهت ....دکتر والی که توی سعادت اباد هستش. اما بهتره دیگه از ایندست و اوندست کردن این خرگوش پرهیز کنید و پیش دکترهای مختلف نبرید دکتر رستمی بهترین هستند اما در تمام موارد مشابه شما میگن که بیار تا با امپول بکشیمش و علاج نداره ....بنظر من بجای اینکه بخواین تسلیم بشید و دستاتون رو ببرین بالا و وایسید که تا این زبون بسته از دست بره بهتره که توی عمل جراحی و تلاش برای زندگی باشه .اینطوری شانس زندگی رو داره .اما واقع وقتی میبینم اینطور حاضرید برای خرگوشتون هرکاری کنید خیلی خوشحال میشم و هر کمکی که نیاز داشتید میتونید روی من حساب کنید اما در مورد این حالتی که گفتید چیزی رو گاز میگیره و ول نمیکنه قطعا بخاطره درده چون من این حالت رو توی خرگوشهای که دارن زایمان میکنن دیدم که یک چیزی رو گاز میگیرن و دیگه ول نیکنن.....اینشالله که حال خرگوشتون خوب بشه من منتظر جواب شما هستم

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.04
    خوب علیرضا بزارید اون شماره و اسم و آدرس پزشکی رو که گفتید وارده که به کار همه بیاد

بعد منم نگران دندونای برتی شدم منم اگر شد بیارمش بعد عید پیش همین آقای دکتر یه چکاپیش کنه

و زبونم لال مشکلی پیش اومده باشه علاج کنن

پس لطفا اسم و آدرس و شماره دکتر رو بزارید

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9203
    میانگین پست در روز
    0.00
    مرسي از پاسخ و توجه سريعتون.اين گلچين سوالات متداول درباره خرگوش شکلان واقعا عاليه واسه همه.تمام اطلاعات و سوال هوايي که جاهاي ديگه در مورد خرگوش ها بود هميشه تکراري کم و گاها پر غلط بود اما اين گلچين واسه هر کسي که خرگوش داره با هر سطح معلوماتي عاليه و چيزهاي جديد ياد ميگيره.من مثلا راجع به قلاده يا ماسه بازي مخصوص بچه ها يا....چيزاي جديدي ياد گرفتم که قبلا توي اين تاپيک بهشون توجه نکرده بودم.
    ترشحات چشم خرگوشم شيري رنگه فکر کنم.اشک نيستا چرکه.مثله وقتي صبح ها قي ميکنند و گوشه چشمشون کمي جمع ميشه ولي الان زياد شده و بايد دايم تميز کنم.شخصا از بردن پيش آقايون دکتر معماريان و ... و حتي خانم دکتر مکرم خسته شدم.يه جورايي به خرگوش به چشم خوراک واسه حيوون هاي وحشي شون توي باغ وحش هاي زير نظرشون نگاه ميکنند حس ميکنم 1/10 گربه يا سگ و پلنگ راجع به خرگوش نه ميدونند نه حاضرن واسه اين موجودات مهربون کاري کنند.دکتر رستمي رو هم که فقط گاهي 4 شنبه ها ميشه پيداشون کرد انصافا خيلي وارده يادمه وقتي خرگوشم مشکل ادرار پيدا کرده بود به طرز ماهرانه اي ادرارش رو در آورد تا بتونه تشخيص بده از کثيف شدن دستاشم ابايي نداشت البته گفت گاهي جز يونجه بهش سبزيجات هم بده که رنگ ادارارش درست شه که البته کاش نمي گفت.
    بيمارستان دامپزشکي تهران که فرمودين اگه منظورتون اونيه که انقلاب خيابون قريبه جاي زياد مناسبي نيست آدم ياده بيمارستان هاي زمان جنگ جهاني مي افته.بخدا نميخوام همش ايراد بگيرم اما محيط زياد تميزي نيست مراجعه بالا و تعداد زيادي دانشجوي نا وارد داره و صحنه هاي ترسناکي آدم ميبينه در بين اونهمه حيوون زخمي که سرپايي دارن مداوا ميشن.
    براي راديوگرافي و عکس دندان قبلا ميگفتن فقط اينجا و خيابون مژده دارن.اينجا اگه بخوايين راديوگرافي انجام بدين که با يه مسوول خيلي بد اخلاق مواجه ايد که خرگوش رو با فشار روي يک ميز با ارتفاع بلند نگاه ميداره تا بتونه عکس بگيره تفريبا امکان نداره خرگوش اونروز دچار کوفتگي يا حتي شکستگي دست و پا يا آسيب بر اثر فرار و سقوط به زمين سفت اونجا نشه.
    بيمارستان کامرانيه بي نهايت تميز و شکيله.اما من توي ساعت هايي که رفتم دکتر با تجربه و آگاهي نديدم.تقريبا يک ساعت طول کشيد تا دکتر اونجا بتونه عکس ها رو بندازه روي کامپيوتر و بتونه با کمک دوستاش دندون هاي پيشين و آسياب و درجه شونو تشخيص بده و درماني هم براش نداشت.دکتر زينالي هم توي نياوران بر خلاف بقيه ميگفت همين الان بدون بيهوشي با دريل ميتونم دندون ها رو کوتاه کنم اونم دندوني که توي ريشه فرو رفته اگه بيهوش کنم ممکنه خرگوش بر نگرده راستش ترسيدم بهش گوش کنم.
    حاضرم هر چقدر که لازمه خرج کنم تا اين کوچولوي معصوم عمر طبيعي و بدون درد و شادي داشته باشه روش هاي کنترل بيماري با يونجه و...که جواب ندادن نميخوان بدتر شه و از دست بره.خدا کنه بتونم توي بيمارستان کامرانيه يا...جراح واردي پيدا کنم که اگه واقعا اين بيماري درمون داره کاري انجام بده شما هم اگه دکتر مجرب و دلسوز ديگه اي ميشناسين لطفا معرفي کنيد.

کاربر میهن پت Mahdi_m آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام به همگی دوستان
    من امروز دوباره پای خرگوشمو نگاه کردم دیدم مقدار بیشتری از موهای پاشو کنده شده و نیم ساعت بعدش دیدم مشغول لیس زدن همون جای پاشه،بیشتر نگاه کردم دیدم که لیس میزنه بعدش انگاری داره پاشو گاز میگیره!یعنی داره با دندوناش پاشو گاز میگیره،از اونجایی که آقای فخری گفتن جای گاز حیوون دیگه ای هست ممکنه خودش پای خودشو زخم کرده باشه؟
    چرا اینجوری میکنه؟تازگی ها منو نه ولی اعضای خانواده رو بعضی موقع ها که میخوان نازش کنن چنگ میندازه
    البته چیزای دیگه اش عادیه،خوب بازی میکنه،خوب غذا میخوره و...
    ممنون از همگی

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.04
    مهدی جان من مورد ندیدم اینجوری

اما یه احتمال میدم که چیزی به پاهاش چسبیده باشه یا فرو رفته باشه

بخواد بکنه پاش رو زخم کرده

بزار دقیق از عیرضا بپرسم تا شب واست جوابش رو میزارم

صفحه 272 از 639 نخستنخست ... 172222262270271272273274282322372 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)