فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 262 از 642 نخستنخست ... 162212252260261262263264272312362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,611 به 2,620 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر میهن پت Sajad آواتار ها
    حیوان خانگی
    Rabbit
    شماره عضویت
    918
    میانگین پست در روز
    0.14
    فقط در مورد کاسکو بگم که حتماا علتش بی توجهیه کلا طوطیا وقتی ناراحت یا افسرده بشن اینکارو میکنن پس توجه میخواد اون بیچاره

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8655
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام
    بچه ها هرچی راجع به نگهداری خرگوش تو فضای خونه می دونین بهم بگین حتی کوچکترین نکات. احساس می کنم کم کم می خواد بیاد بیرون از قفس. نمی خوام توخونه آسیب ببینه. لطفا هرچی زودتر تمام نکات ایمنی رو بهم بگین. خونه ما کفش سرامیکه. هنوزم اونقدری بزرگ نیست که با خیال راحت بذارم بیاد بالای مبل و بپره پایین. فکر می کنم ارتفاع مبل براش زیاده. جنس پارچه هایی که براشون خوبه و بده رو هم بهم بگین برای روی مبل و فرش و ... مرسسیی

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8655
    میانگین پست در روز
    0.05
    راستی تهران از کجا می تونم خاک خوب و تمیز برای بازیش پیدا کنم؟

کاربر فعال apam آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiger75 نمایش پست ها
    دوستان ممنون از همدردیتون ، واقعا نمیدونم دلیلش چی بود دوباره مثل دو هفته پیش مثل جنازه افتاده بود ولی به خاطر نخاعش نبود چوش یهو افتاد، غروب بهش شیر دادم بعد از 10 دقیقه جلوی چشم مرد
    مردمک چشاش بزرگ شد و گشاش سفید شد هر چی تکونش میدادم تکون نمیخورد.
    تنها حدسی که میتونم بزنم فکر کنم به خاطر سرب توی کابل باشه ، این چند روز فقط میرفت سراغ کابل ها عوارضشم خوندم که نوشته بود به اعصاب محیطی اسیب میرسونه
    متاسفم، اميدوارم بتونين اين موضوع رو پشت سر بگذارين. من تجربه مردن خرگوش رو ندارم اما تجربه مردن مرغ مينا رو دارم و ميدونم چقدر سخته مثل اينه كه بچه خودت مرده باشه براتون آرزوي صبر و موفقيت دارم

نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    نقل قول نوشته اصلی توسط moshy نمایش پست ها
    چه وسایلی رو میشه برای سرگرمی خرگوش ها خرید ؟؟

یا مثلا درست کرد ؟؟

وسایل ابتکاری برای سرگرم شدنشون ...

ممنون میشم هر کی میدونه پاسخ بده .....

سلام، خرگوش من از توپ خيلي خوشش مياد من يه توپ پلاستيكي كوچك خريدم و بهش ياد دادم كه چطوري باهاش بازي كنه وقتي توپ رو كمي بالا ميندازم اون با دو تا دستش توپ رو ميزنه هنوز وسيله ديگه اي براي بازيش نخريدم ولي چون خرگوش من توي حياط خلوت خونه است فضا براي دويدن و بازي كردن با خودش زياد داره.

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط aa_92 نمایش پست ها
    سلام
    خرگوشم حاش خوبه کلسیمشو (با کلی دردسر) می خوره. مشکل خاصی نداره فقط یه کم ترسو شده و احساس می کنم داره افسرده می شه. با ما بد نیست ولی بهمون وابسته هم نیست. البته من همیشه سعی می کنم بیشتر راحت باشه اصلا بغلش نمی کنم مگر اینکه خیلی واجب باشه. سعی می کنم مزاحمش نشم و فقط آروم نوازشش می کنم شاید برای همینه مارو زیاد دوست نداره. بالا پایین می پره اما زود حوصلش سر میره. قفسشو براش 1* 1.5 کردم که راحت تر بدوئه.
    می خوام کم کم به بیرون قفس عادت کنه و هروقت خواست بیاد بیرونو بره خونش. چه جوری خونه رو براش امن کنم؟ هم از نظر کابل برق هم از هز نظر دیگه ای که می دونین. چه وسائلی بخرم؟ برای مشکل فرش چی کار کنم؟ پارچه مناسبی هست که براش بندازم رو فرشا؟
    توپ بازی جویدنی بچه ها رو از اسباب بازی فروشی پرسیدم نداشت از کجا گرفتین؟
    خاک مخصوصش رو چی اونی که من تو پت شاپ دیدم خیلی شل بود می خوام یه چیزی باشه که براش توی یه باکس بریزم هرچقدر خواست بکنه و بازی کنه و به شکلی که خودش می خواد دربیاره.
    برای جای دستشوئیش پوشال ریختم. ولی برای بقیه جاها دوست نداره یه سری پارچه سبز بزرگ دارم که دور تا دور قفسش می ندازم و هر چند روز یه بار عوضشون میکنم و می شوم. پارچه رو خیلی دوست داره چون مثل کاغذ صدا نمی ده. ولی می دونین که برای بهداشت و سلامتیش زیاد خوب نیست. برای زیر پاهاش و جای خوابش چی رو پیشنهاد می کنین؟ داروخانه پارچه بهداشتی یه بار مصرف داره؟
    برای تونلش به نجار بگم چه چیزهایی رو نباید استفاده کنه می دونین که زیاد برای حیوونا مخصوصا خرگوشا ارزش قائل نیستن. این طفلکی ها هم چون ارزون قیمتن هیچکی تحویلشون نمیگیره. تا میگی واسه خرگوش می خوام می گن ولش کن و سرهم بندی می کنن. چند هفته پیش رفته بودم داروخانه تا نگفته بودم شیر خشک برای خرگوش می خوام کلی راهنماییم می کردن و وقت گذاشتن تا گفتم مال خرگوشه گفتن ولش کن بیا همینو بگیر و برو. خوبه باز شماها هستین باهاتون دردل و مشورت کنم. برای من ارزش این بی زبونا از آدما خیلی بیشتره. یادمون رفته ما محیط زندگیشونو خراب کردیم و برای خودمون شهر ساختیم. جایی که ما بهش خونه می گیم صاحبای اولش این طفلکیا بودن. ولی الکی بهمون گفتن اشرف مخلوقات ما هم فکر کردیم بله دیگه همه چی فقط مال ماست. در حالیکه آدم اشرف مخلوقاته و قدرتش بیشتره که از بقیه مخلوقات مواظبت کنه نه اینکه مالک خودشون و سرزمینشونو غذاشونو ... باشه.
    الان یک ماهه پیش ماست اگه قبلا هم یک ماهش بوده باشه الان دو ماهست. فکر می کنین بتونم یه خرگوش دیگه بیارم پیشش؟ این خیلی حساسو مهربونه و زود تسلیم می شه می ترسم بعدی اذیتش کنه از طرفی هم دلم برای تنهاییش کبابه. ما که آدمیم دقیقا نمی فهمیم اینا چی می خوان. یه دوست مثل خودش داشته باشه شاید بیشتر بهش برسه. برتی جان من تازه با انجمن آشنا شدم نمی دونم اشکالی داره که یه تاپیک جدید برای خرگوشم باز کنم که همه بیان نظراتشونو بگن یا نه؟ کمکم کنین فرشته من خوشبخت باشه. نمی خوام اصلا غصه بخوره. مرسیییییی
    راستی یه بنده خدایی هست که یه کاسکو داره از نظز غذایی و تمیزی بهش می رسه اما از نظر عاطفی مثل اینکه بی خیاله من کاسکو رو ندیدم فقط شنیدم که تمام پرهای جلوشو کنده و وضع خوبی نداره دامپزشکی هم بردن فایده نداشته. اگه بشه راهنماییم کنین که افراد کدوم تاپیک به کاسکو بیشتر آشنایی دارن ممنون می شم. چون همونطور که گفتم احتمالا بیشتر مشکلش روحیه و باید اینقدر دلایل و اطلاعاتم زیاد باشه که صاحب بی خیالش که فکر می کنه وظیفش فقط غذا دادنه یه کم قانع بشه. ممنون
    ببینید دوست عزیز اینکه برای خرگوشت بخوای جفت بگیری که تنها نباشه در اصل استازت اواره شدنشون رو زدی دیگه وارد جزییات نمیشم اما خرگوش که میشه دوتا خیلی زود مجبور میشی واگذارشون کنی اما چیزی رو که خودم تجربه کردم اینه که اگر به خرگوشت حسابی توجه نشون بدی و رسیدگی کنی اصلا احتیاجی به جفت نداره و احساس کمبود نمیکنه و حتما یه تاپیک جداگونه برای فرشته کوچولوت باز کن تا بچه ها بیان و بهش سر بزنن .اما حتما مطالب این سایت در مورد خرگوش بخون و خیلی مواظب باش چون بچه خرگوشها به یک پلک زدن خودشون رو به کشتن میدن.

کاربر فعال saeedeh1992 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سعیده
    علایق
    خانواده-سوارکاری-سودوکو-طبیعت-موبایل
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7489
    میانگین پست در روز
    0.31
    این روزها هوا خیلی سرده و رابین هم عادت داره اگه من تو حیاط کنارش باشم بدو بدو مبکنه و شیطونی اما اگه من نمونم تو حیاط از اول تا آخر یه جا وایمیسه انگار میترسه.واسه همین بیشتر تو اتاقم گردش میکنه ویکم نگرانی دارم که اتاقم فرش داره و موکت.همه جای خونه ما سنگه جز اتاق من ولی مامانم عمرا بذاره رابین تو خونه گردش کنه......
    به خرگوش بالغی مثله رابین موقتا بجای یونجه چی میشه داد؟یونجه هاش تموم شده سفارش دادم بیارن ولی یکم طول میکشه

رابین در میهن پت

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    لطفا از قضیه فرش یه دیو دو سر درست نکنید درسته فرش بده ولی نه در اون حد که بخاد همه چیز رو تحت الشعاع قرار بده

نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1992 نمایش پست ها
    این روزها هوا خیلی سرده و رابین هم عادت داره اگه من تو حیاط کنارش باشم بدو بدو مبکنه و شیطونی اما اگه من نمونم تو حیاط از اول تا آخر یه جا وایمیسه انگار میترسه.واسه همین بیشتر تو اتاقم گردش میکنه ویکم نگرانی دارم که اتاقم فرش داره و موکت.همه جای خونه ما سنگه جز اتاق من ولی مامانم عمرا بذاره رابین تو خونه گردش کنه......
    به خرگوش بالغی مثله رابین موقتا بجای یونجه چی میشه داد؟یونجه هاش تموم شده سفارش دادم بیارن ولی یکم طول میکشه
    سلام من به خرگوشم سبزيجات خشك شده ميدم سبزي مي خرم مي شورم و بعد توي يك سيني بزرگ روي بخاري ميذارم تا خشك بشه و بهش ميدم روزي يه بار كاهو به مقدار كم، يه بار كلم باز هم به مقدار كم، يك هويج متوسط و يك تكه سيب بين دفعات غذاش تا شب بهش ميدم البته يونجه هم مي خوره

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط apam نمایش پست ها
    سلام من به خرگوشم سبزيجات خشك شده ميدم سبزي مي خرم مي شورم و بعد توي يك سيني بزرگ روي بخاري ميذارم تا خشك بشه و بهش ميدم روزي يه بار كاهو به مقدار كم، يه بار كلم باز هم به مقدار كم، يك هويج متوسط و يك تكه سيب بين دفعات غذاش تا شب بهش ميدم البته يونجه هم مي خوره
    خیلی عالیه فقط کاهو و کلم رو یک روز درمیون کن

صفحه 262 از 642 نخستنخست ... 162212252260261262263264272312362 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)