فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,268
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 148 از 639 نخستنخست ... 4898138146147148149150158198248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,471 به 1,480 از 6387

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    ای وااااااای..چرا طفلکیی
    یعنی برا یبوسته؟؟...اخه چیزیم نخورده یبوست بگیره..اتفاقا زیادیه هم نون هم خیار باعث برعکس اسهال میشن

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

کاربر جدید hoda آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hoda
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7054
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام خداروشکر دستشویی خرگوشم برگشت به حالت سابقش ولی زیر بدنش تمیز نشد نوشته بودید که خودشو تمیز نمیکنه منم دلم نیومر مامانم با آب دست و پاهاشو تمیز کرد الان خداروشکر بهتر شد.
    یه سوال خیلی مهم با اینکه خرگوشم آزاد میگرده و مرتب بهش سر میزنم ولی احساس میکنم تنهاس نوشتید که دو تا نر باهم میجنگن ماده هم واسش بگیرم بچه دار میشن و من از عهده بزرگ کردن بچه هاشونم بر نمیام بنظرتون تنها باشه ایرادی داره البته جواب این سوالو به یکی از دوستان دادید ولی میخوام به منم بگید تا مطمین بشم؟ممنون

همکار قدیمی Shadi H آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    حیوانات - موسیقی - اینترنت!
    تخصص
    تدریس و ترجمه انگلیسی و فرانسه
    حیوان خانگی
    دو تا گربه: دیزی و دُرسا
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    سلام خداروشکر دستشویی خرگوشم برگشت به حالت سابقش ولی زیر بدنش تمیز نشد نوشته بودید که خودشو تمیز نمیکنه منم دلم نیومر مامانم با آب دست و پاهاشو تمیز کرد الان خداروشکر بهتر شد.
    یه سوال خیلی مهم با اینکه خرگوشم آزاد میگرده و مرتب بهش سر میزنم ولی احساس میکنم تنهاس نوشتید که دو تا نر باهم میجنگن ماده هم واسش بگیرم بچه دار میشن و من از عهده بزرگ کردن بچه هاشونم بر نمیام بنظرتون تنها باشه ایرادی داره البته جواب این سوالو به یکی از دوستان دادید ولی میخوام به منم بگید تا مطمین بشم؟ممنون
    تا جایی که من میدونم خرگوش اگر تنها باشه اذیت نمیشه، به شرطی که لحظات خوشی را با شما بگذرونه.. اگر دو تا بشن دیگه شما رو فراموش میکنند تا حدودی، نگران نباش، همین یه دونه بسه

کاربر جدید کتی خرگوش آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کتی خرگوش
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    6782
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط siyah-sayeh نمایش پست ها
    دوستان
    خرگوشم از دیروز تا حالا غذا نخورده دسشویی هم نکرده چشه بچه؟
    غذاهایی که گذاشتم:نون خشک -یونجه تر- یونجه خشک -خیار-حتی سبزی مورد علاقش جعفری!!!
    ولی لب نمیزنه فقط هر جا کاغذ ببینه میره میخوره

سلام

خیلی جای نگرانی نیست
    اگر ریزش موی غیر عادی نداره و بی حال نیست و اطراف چشمش ترشحات اضافه ای نداره فکر نمیکنم خطرناک باشه
    شاید چیزی اذیتش کرده دستگاه گوارش خرگوش ها خیلی سادست با خوردن چوب و پارچه و پلاستیک ممکنه یه کم بهم بریزن ولی زود خوب میشن
    فقط براش آب و خوراکی هایی که دوست داره رو بذارین و به خاطر یک روز غذا نخوردن سعی نکنین به زور بهش غذا بدین
    اگر سن خرگوشتون بالاست باید به رفتارش دقت کنین اگر دندون قروچه میکنه یا بیتابه نشونه درده
    و ممکنه به خاطر دندوناش باشه
    اگر غذا نخورده ولی شکمش پر به نظر میاد ممکنه نفخ کرده باشه و به خاطر همون کاغذ یا هر چیز دیگه ای باشه که بهش نساخته و اذیتش کرده
    اگر یونجه خشک همیشه خورده احتمال توپی مو خیلی کم میشه
    رشد دندوناش و توپی مو دیگه خطرناک ترین مشکله که اونم با مراجعه به دامپزشک به راحتی درمان میشه
    خوب که شد مدفوعش رو بررسی کنین ببینین اگر چیز غیر طبیعی توش بود مثل تیکه پارچه یا نخ یا ریشه فرش سعی کنین مواظب باشین که دیگه به همچین چیزی دسترسی نداشته باشه.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    امیرعلی کاشی گلهری
    شماره عضویت
    7057
    میانگین پست در روز
    0.02
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    قبل از هر چیز و اول از همه میخوام عذرخاهی کنم که مطلبم طولانی
    موضوع از این قرار که من به تازگی یک خرگوش خریدم که ماده است ( این نکته رو بگم که من تا حالا اصن خرگوش نداشتم ولی تا دلتون بخواد جوجه و اردک بزرگ کردم ... اما الان فهمیدم که واقعا بزرگ کردن خرگوش با انا زمین تا آسمون فرق میکنه!!!)
    و از مطالب داخل نت فهمیدم که کمتر از یک ماه سنش چون دقیقا به اندازه یه کف دست :-)
    و حل سوال هام:
    1) باید برای غذاش چی بدم بخوره؟؟؟ آخه از اونی که خریدم گفت که فقط هویج و جعفری و گشنیز بده بهش و کاهو نده بهش ... منم بهش هویج میدم اما بگم که اصلا سبزی نمیخوری :-/ ... و هویج هم به صورت رنده شده گذاشتم تو یه ظرف و گذاشتم جلوش! ( آیا درست این کار؟؟) دیگه باید چی بخوره؟؟؟ اصن غذای اصلی اش چیه؟؟ چه محدودیت های غذایی داره؟؟
    2) در مورد جاش ؟؟ الان یه قفس خریدم به ابعاد 45 *45*30 سانت!بعدش طرف هم خاک اره داده که بریزم توش ...منم ریختم اما روش روزنامه میندازم(آیا درست این کار؟؟)
    3) مطلب بعد در مورد اینکه اصلا آب نمیخوره :-((((( ... نمیدونم چرا ..هرکاری کردم نخورده... فقط انگشتم خیس میکنم بعدش لیس میزنه در همین حد... باید چی کار کنم؟؟ بعدش شنیدم که باید شیر هم بخوره اما اونم نمیخوره انگار که زهر :-(((
    4) در مورد تفریح اش هم روزی یه ساعت میزارم تو اتاقم بچرخه بعدش بعد از ظهر ها هم میبرمش تو حیاش تو باغچه شروع میکنه به شبدر خوردن :| ... میخواستم ببینم برای تفریح اش و گشت و گذار این کارم درست یا نه؟؟ و چه پیشنهادی دارین؟
    5) یه مسئلی که ذهنم مشغول کرده اینکه ... همش دست و پای من لیس میزنه !!!!... اصن غذا نمیخوره فقط منو لیس میزنه ینی تا این حد !!! ... میخواستم ببینم چیزی میخواد ازم یا منظوری داره؟؟؟
    و در آخر اینکه میخواستم اگه نکته ی دیگه ای هم هست که باید رعایت کنم بهم بگید چون همین طور که گفتم بچه است و میخوام خوب ازش مراقبت کنم( من عاشق حیوونام... جون میدم براشون :-) )
    بازم عذر خواهی میکنم از طولانی شدن سوالاتام ولی خواهش دارم جواب بدید
    چون خیلی نگران بزرگ شدنش هستم
    با تشکر

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط 94 AmirAli نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    قبل از هر چیز و اول از همه میخوام عذرخاهی کنم که مطلبم طولانی
    موضوع از این قرار که من به تازگی یک خرگوش خریدم که ماده است ( این نکته رو بگم که من تا حالا اصن خرگوش نداشتم ولی تا دلتون بخواد جوجه و اردک بزرگ کردم ... اما الان فهمیدم که واقعا بزرگ کردن خرگوش با انا زمین تا آسمون فرق میکنه!!!)
    و از مطالب داخل نت فهمیدم که کمتر از یک ماه سنش چون دقیقا به اندازه یه کف دست :-)
    و حل سوال هام:
    1) باید برای غذاش چی بدم بخوره؟؟؟ آخه از اونی که خریدم گفت که فقط هویج و جعفری و گشنیز بده بهش و کاهو نده بهش ... منم بهش هویج میدم اما بگم که اصلا سبزی نمیخوری :-/ ... و هویج هم به صورت رنده شده گذاشتم تو یه ظرف و گذاشتم جلوش! ( آیا درست این کار؟؟) دیگه باید چی بخوره؟؟؟ اصن غذای اصلی اش چیه؟؟ چه محدودیت های غذایی داره؟؟
    2) در مورد جاش ؟؟ الان یه قفس خریدم به ابعاد 45 *45*30 سانت!بعدش طرف هم خاک اره داده که بریزم توش ...منم ریختم اما روش روزنامه میندازم(آیا درست این کار؟؟)
    3) مطلب بعد در مورد اینکه اصلا آب نمیخوره :-((((( ... نمیدونم چرا ..هرکاری کردم نخورده... فقط انگشتم خیس میکنم بعدش لیس میزنه در همین حد... باید چی کار کنم؟؟ بعدش شنیدم که باید شیر هم بخوره اما اونم نمیخوره انگار که زهر :-(((
    4) در مورد تفریح اش هم روزی یه ساعت میزارم تو اتاقم بچرخه بعدش بعد از ظهر ها هم میبرمش تو حیاش تو باغچه شروع میکنه به شبدر خوردن :| ... میخواستم ببینم برای تفریح اش و گشت و گذار این کارم درست یا نه؟؟ و چه پیشنهادی دارین؟
    5) یه مسئلی که ذهنم مشغول کرده اینکه ... همش دست و پای من لیس میزنه !!!!... اصن غذا نمیخوره فقط منو لیس میزنه ینی تا این حد !!! ... میخواستم ببینم چیزی میخواد ازم یا منظوری داره؟؟؟
    و در آخر اینکه میخواستم اگه نکته ی دیگه ای هم هست که باید رعایت کنم بهم بگید چون همین طور که گفتم بچه است و میخوام خوب ازش مراقبت کنم( من عاشق حیوونام... جون میدم براشون :-) )
    بازم عذر خواهی میکنم از طولانی شدن سوالاتام ولی خواهش دارم جواب بدید
    چون خیلی نگران بزرگ شدنش هستم
    با تشکر
    1.فعلا شبدر خوردن و باغچه بردنش رو متوقف کن
    2.قفسش خیلی کوچیک هست
    3.
    http://mihanpet.ir/thread20421.html
    این بروشور رو هم بخون

بقیه رو هم امشب میام واست مینویسم مفصل

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    امیرعلی کاشی گلهری
    شماره عضویت
    7057
    میانگین پست در روز
    0.02
    ممنون
    الان نوشته که هویج هم ندیم
    پس من چه کنم؟؟؟ چی بهش بدم؟؟ گشنه میمونه که :'(
    :'(

کاربر بسیار فعال نیلوفر ج آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیلوفر
    علایق
    رقص-ژیمناستیک-حیوانات
    تخصص
    ترغیب و تشویق مردم به گیاهخواری!!!!!!!
    حیوان خانگی
    خرگوش، کفتر،عروس هلندی،ماهی
    شماره عضویت
    5951
    میانگین پست در روز
    0.46
    بچه ها خواب خرگوشا چقدره؟ تو روز میخوابن؟ شبا مثل پرنده ها زود میخوابن؟؟؟

All of my memories keep you near.

In silent moments imagine you here.
    All of my memories keep you near.
    Your silent whispers, silent tears.

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    امیر جان هویج ضرر نیس اما خوبم نیس زیادش برا تنوع اشکالی نداره...
    خرگوشا باید 80 درصد غذاشون ینجه خشک باشه این یعنی باید بهش ینجه خشک بدی اگه خرگوشت بچس باید شیر کم چرب بدی بهش
    در مورد جاش...قفس خرگوش باید انقد ارتفاع داشته باشه که وقتی رو دوتا پاهاش بلند شد راحت بتونه بلند شه...و طولشم اندازه 3 تا جهش پشت سر هم باشه... اما هر روز کمی بذار بیرون باشه .... اگه کوچیکه وقتی اوردی بیرون خیلی مراقب باش و چشم ازش برندار.... من بستری که گرفتم برا خرگوشم مثله خاک اره هستش و فک میکنم خاک اره باشه... اما خاک اره های درشتو تیز نه که بره تو پاشا... پودره پودره... روزنامه ام ننداز رو بسترش اصلا روزنامه خودش ضرره سرب داره...(خاک اره رو میتونی الک کنی یه بار یکی تو این سایت گفت خاک اره باعث تنگی نفس تو خرگوش میشه...اما من پیش دامپزشک تا حالا گفتم بسترش خاک ارست هیچی نگفت ....نمیدونم واقعا باعثش بشه یا نه)
    اما مورد سوم... خرگوشا خیلی کم اب میخورن...همون ظرف ابو بذار کنارش هروقت خواست میره اب میخوره... اما من خودم دو ساله خرگوش دیدم شاید 10 بار دیدم بره سراغ اب خرگوشا از اب خیلی خوششونم نمیاد نشوریش یه وقتا ممکنه بمیره
    برا تفریحم که عالیه بذاری کمی بگرده...اما حواست باشه تو حیاط بچه خرگوشو گربه میخوره تو خونه ام چشم برندار که نزنه خودشو بکشه وقتیم بزرگتر بشه و دندوناش قوی بشه باید حواست باشه سیم برق رو جمع کنی از زمین چون علاقه دارن به جوییدن
    لیس زدن خرگوش یعنی بهت اعتماد دارم دوستت دارم و انتظار داره توام نازش کنیو باهاش ارتباط برقرار کنی... نازش کن توام .... من دخترمو یه روز ناز نکنم باهام قهر میکنه!!!!!! در این حد علاقه دارن..و لیس زدنشم امکاااان نداره کمتر از دو ساعت باشه تو روز
    در مورد شیر هم که نوشتی خرگوشا علاقه به شیر خوردن ندارن خودت باید بهش شیر بدی که تو اون بروشور گفته بودیمش
    اگه سوالی بود یا نکته ای که جا انداختم بگو تا اگه میدونم بهت بگم

مهم نیست چقدر بالایی

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    نیلوفر جان خواب خرگوشا زیاد نیس بعضی وقتاام چشم باز میخوابن و نمیفهمی خوابیده فک میکنی دراز کشیده
    خرگوشا شبا تقریبا نمیخوابن
    دختر من که ظهرا میخوبه اونم دو سه ساعت میره تو لونشو میخوابه و دوباره میادش
    تو طول روزم هر یکی دو ساعت یه ربع 10 مین دراز میکشه همین
    خیلی خوابالو نیستن گلم
    شیطونی خرگوش نشونه سلامتیشه
    اگه خیلی بی حال باشه یعنی یه مشکلی داره
    البته ممکنه یه روز خسته باشه و خوابش زیاد بشه ها اما اینکه دائمی باشه و بی حالو همش چرت بزنه نه

مهم نیست چقدر بالایی

صفحه 148 از 639 نخستنخست ... 4898138146147148149150158198248 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. sasa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)