همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    سلام

این کاسکوعــــه کاملا و کولن به محیط ـــه خونه عادت کرده حالا من چیکارش کنم؟؟؟؟؟
    سلام.سمتش میرید نه قارمیکشه ونه به میله های قفس میچسبه؟
    بدون مشکل روی چوب نشیمنش میشینه و کف قفس نمیره؟

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.سمتش میرید نه قارمیکشه ونه به میله های قفس میچسبه؟
    بدون مشکل روی چوب نشیمنش میشینه و کف قفس نمیره؟

نه داداش هم قار میکشه ولی کمتر به میله های قفس میچسبه

بیشتر کف ــــــه تا روی چوب ولی خیلی خلی آروم تر شده [/URL]
    ویرایش توسط اسکندری : 11th September 2014 در ساعت 02:53 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    نه داداش هم قار میکشه ولی کمتر به میله های قفس میچسبه

بیشتر کف ــــــه تا روی چوب ولی خیلی خلی آروم تر شده [/URL]
    زمانی میتونید بگید به محیط عادت کرده که فقط روی چوب نشیمنش بنشینه داخل قفس و زمانی که به سمت قفسش میرید قار نکشه و به میله ها آویزون نشه.بهتره بهش فعلا کاری نداشته باشید وفقط موقع تعویض آب وغذا بهش نزدیک بشید.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سپیده خانم سلام.
    ممنون میشم یه نمونه عکس از استند بذارید تا من ببینم خودم میتونم درست کنم، آخه دوستم نجار حرفه ای است و من میرم بهش میدم تا درست کنه.

چون داخل قفس نمیشه باهاش تمرین کرد ولی بیرون از قفس خوبه.

ممنون
    سلام برای آموزش یه استند ساده درست کنید .. به این سبک .. منظورم ار نظر سادگی هست . نه اینکه دقیقا مثل این باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    نه وقتی میرم سمتش بعضی مواقع هم که رو چوبشه تا منو میبینه میره کف قفس ولی اگه رو چوبشه و داره غذا میخوره به عنوان مثال پدرم رد شه یه نگاه بهش میندازه و دوباره غذا می خوره . دلیلش میتونه این باشه که فقط من میرم سمتش ؟
    بله کنار قفس میشینم به قارش اهمیت نمیدم و سعی کردم با دست غذا بدم ولی دو سری فقط گرفت اونم از ترسش و سریع پرت کرد کف قفس
    نه حتی وقتی سمت قفس هم نرم بعضی مواقع منو که میبینه میره کف قفس دلیلش میتونه این باشه که فقط من میرم سمتش ؟
    اگه درست طبق روشی که من گفتم و با صبر و حوصله به قفس نزدیک شده باشید . نباید قار بزنه .. با این حساب خیلی زود بهش نزدیک شدین و دلیل دیگه میتونه این باشه که بدون توجه به اینکه طوطی هنوز از شما میترسه دست رو داخل قفس بردین .. اینا روند کار رو کند تر میکنه .. هنوز به حضور شما کنار قفس عادت نکرده .. فاصلتون رو حفظ کنید و کم کم بهش نزدیک بشید .. برای اسباب بازی و وسایل دیگه هم دیگه دست رو داخل قفس نبرید به هیچ عنوان ..

سلام دوستان، نظرتون در مورد پرهای کاسکوی من که میفته چیه؟؟
    آیا طبیعیه پراش و مشکلی نداره؟
    هر روز یا نهایت یه روز درمیون 2 تا پر ازش میفته؟؟
    این که تو دوران پرریزی هست ،شکی نیست . این پرها هم مربوط زمانی هست که دست شما نبوده و پرهای قدیمیش هست و اگه بی کیفیت به نظر میرسه دلیلش تغذیه بد در دوران تو لکی قبلش بوده .. شما سعی کنید تو این دوران غذایی کاملی داشته باشه تا پرای جدید با کیفیت تر و زیباتر بشه ..

یکم نزدیک به ریشه حالت ریش ریش داره ولی به نظرم مشکل خاصی نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    این که تو دوران پرریزی هست ،شکی نیست . این پرها هم مربوط زمانی هست که دست شما نبوده و پرهای قدیمیش هست و اگه بی کیفیت به نظر میرسه دلیلش تغذیه بد در دوران تو لکی قبلش بوده .. شما سعی کنید تو این دوران غذایی کاملی داشته باشه تا پرای جدید با کیفیت تر و زیباتر بشه ..

یکم نزدیک به ریشه حالت ریش ریش داره ولی به نظرم مشکل خاصی نیست

ممنونم . خیلی لطف کردید.
    امروز بی سابقه بود و 5 تا پر ازش افتاد.
    بی زحمت میشه بگید این پرها برای کدوم قسمت از بدنشه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ممنونم . خیلی لطف کردید.
    امروز بی سابقه بود و 5 تا پر ازش افتاد.
    بی زحمت میشه بگید این پرها برای کدوم قسمت از بدنشه؟
    چرا براتون مهم که این پر از کدوم قسمت افتاده !

خودتون به اندازه پرای طوطی نگاه کنید متوجه میشدید که از کدوم قسمت هست ولی من فکر میکنم بزرگه پرهای روی بالش هست (پرهای روی شاهپر ثانویه ) اگه اشتباه نکنم.. و کوچیکه هم پر اطراف پشت گردن یا گردن ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    چرا براتون مهم که این پر از کدوم قسمت افتاده !

خودتون به اندازه پرای طوطی نگاه کنید متوجه میشدید که از کدوم قسمت هست ولی من فکر میکنم بزرگه پرهای روی بالش هست (پرهای روی شاهپر ثانویه ) اگه اشتباه نکنم.. و کوچیکه هم پر اطراف پشت گردن یا گردن ..
    فقط خواستم بدونم. همین.
    چون الان رو سینش چندتا پر جدید داره در میاره.
    به همین خاطر پرسیدم.ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    بله عرض کردم که وقتی کسی غیر از شما سمت قفسش نمیره دلیلی نداره ازشون بترسه یا بخواد بره کف قفس.
    سعی کنید رفت و آمد و رد شدن از کنار قفسش رو در طول روز بیشتر کنید که بیشتر شمارو ببینه.قفسش در چه ارتفاعی هست؟
    سعی کنید بعضی اوقات بدون توجه به اون بنشنید کنار قفس و به کارهاتون برسید تا متوجه بشه که حضور شما خطری براش به حساب نمیاد.همه ی غذاهارو با دست بهش ندید.غذاهایا خوراکی هایی که خیلی دوست داره رو شناسایی کنید.میدونید چه چیزایی رو خیلی دوست داره؟
    روی پایه قفس . این کار هم انجام دادم . اصلن از دست غذا نمیگیره که بخوره . بله لادوم زمینی که قبلا اصلن نمی خورد عاشقشقه وقتی میره کف قفس چند تا بادوم زمینی بهش نشون میدم بهد میندازم تو ظرف غذاش که بیاد رو چوبش این شیظون هم میاد بر میداره میره کف قفس با ارامش می خوره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    روی پایه قفس . این کار هم انجام دادم . اصلن از دست غذا نمیگیره که بخوره . بله لادوم زمینی که قبلا اصلن نمی خورد عاشقشقه وقتی میره کف قفس چند تا بادوم زمینی بهش نشون میدم بهد میندازم تو ظرف غذاش که بیاد رو چوبش این شیظون هم میاد بر میداره میره کف قفس با ارامش می خوره
    سلام دوست عزیز

اگر بادوم زمینی رو که اگر دوست داره همینطور بهش نشون بدید و بندازید تو ظرف خوراکیش تا بدونه تو دست شما غذا هست سعی کنید توجهشو به غذایی که در دستتون

هست جلب کنید...گفته شده بهتره طوطی رو در این تمرین کمی گرسنه نگه دارید تا آخر از دستتون بگیره اما دیگه با خوتون هست این یک پیشنهاده.شما تلاشتون

رو بکنید انشالله نتیجه بگیرید یک یا دو ساعت قبل از شروع تمرین غذا دادن با دست ظرف غذاش رو بردارید تا کمی احساس گرسنگی کنه....(نظرشخصی هست)موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اگر بادوم زمینی رو که اگر دوست داره همینطور بهش نشون بدید و بندازید تو ظرف خوراکیش تا بدونه تو دست شما غذا هست سعی کنید توجهشو به غذایی که در دستتون

هست جلب کنید...گفته شده بهتره طوطی رو در این تمرین کمی گرسنه نگه دارید تا آخر از دستتون بگیره اما دیگه با خوتون هست این یک پیشنهاده.شما تلاشتون

رو بکنید انشالله نتیجه بگیرید یک یا دو ساعت قبل از شروع تمرین غذا دادن با دست ظرف غذاش رو بردارید تا کمی احساس گرسنگی کنه....(نظرشخصی هست)موفق باشید
    میگن چون هوش طوطی بالاست اگه ظرف غذاشو بردارید میفهمه دارید بهش گرسسنگی میدید .
    من می تونم یکی دو تا تخمه بندازم که فکر نکنه دارم گرسنگی میدم خوبه ؟ ظرف غذاشو میگن باید 6 ساعت بشه چند ساعت خوبه ؟

صفحه 1024 از 1238 نخستنخست ... 2452492497410051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310741124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)