امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
****مانی جون نفس مامان****
سلام این آقا مانیه الان نزدیکه یکسال داره میشه که اومده پیشم این عکسها مال وقتیه که تازه اومده بود و یه کاسکوی بداخلاق و مغروربود که اجازه نمیداد کسی نزدیکش بشه اینجا چشماش دودی رنگ بود
[تصویر:  u5ho52hhnqtbrod6m1v5.jpg]
[تصویر:  z4r6pubbacx3sily25ty.jpg]

اینجا یه کم اهلی شده بود و اجازه میداد سرشو نوازش کنم

[تصویر:  5lweeupzgk2hz9uiip10.jpg]
[تصویر:  v8bz1kr6qzjyadegdm31.jpg]
[تصویر:  4v5cf6j1aivgif4g27my.jpg]

و اینهم عکسای الانشه که دیگه یه طوطی دوست داشتنی شده و حرف هم میزنه و میونه ش هم بامن خیلی خوب شده و منو مامان صدا میزنه وقتی ازدرمیرم بیرون بهم میگه بیا، و کلمات زیادی یاد گرفته مثل : بدو،بگو،سلام،بوس بده،نازکن،مامان،الو،تازه صدای بامزی روهم درمیاره.منتها چون الان تولکه و داره پرهای جدید زیادی درمیاره یه کم لاغرشده.

[تصویر:  ff594a3kegt4u408tx8y.jpg]
[تصویر:  yqjs7bae3qd5chjtl6b.jpg]
[تصویر:  4s5ha2hc304coay09tv.jpg]
[تصویر:  ykwjsskzsp67h6zhpdt8.jpg]
[تصویر:  lpvrldl3zfvhynzy803i.jpg]
[تصویر:  ies91sep7a2bx6b4935t.jpg]
[تصویر:  zu4hh538uesfg0t7vynl.jpg]
[تصویر:  sgxq5bvode58pa5mfck.jpg]
من عاشق طوطی خاکستری هستم
خیلی خوشگله مانی :inlove:
سلام
مانی خوشگله مبارکه اما چوب نشیمن جای مناسبی نیست
بیارین پاین تا راحنت تر باشه
یه عکسم از قفسش بزارین تا ببینم
به به سلام ملیکا خانوم؟
مانی کوچولو چه خوشگل هم شده! راه اومد بالاخره؟
گردنش چرا کم پر شده؟
حالش چطوره؟
مانی جون خیلی نازی تو:35:
AHOORAA نوشته است:سلام
مانی خوشگله مبارکه اما چوب نشیمن جای مناسبی نیست
بیارین پاین تا راحنت تر باشه
یه عکسم از قفسش بزارین تا ببینم
سلام،ممنون به جزاین چوب یکی دیگه هم داره که پایین قفسه روبروی ظرف غذاخوریش . اما خودش اینو بیشتردوست داره وقتی توخونه تنهاست میره روی اون میشینه،اما یه کم میارمش پایین ترکه راحتترباشه.
EMPEROR نوشته است:به به سلام ملیکا خانوم؟
مانی کوچولو چه خوشگل هم شده! راه اومد بالاخره؟
گردنش چرا کم پر شده؟
حالش چطوره؟
سلام ممنون ،آره بالاخره رام شد اما فقط بامن خوبه ،حتی ازمامانم هم میترسه .مانی الان رفته تو لک و کلا پرهای جدیدازهمه جاش داره درمیاد گردنش،کله ش ،پاهاش،سینه ش کچل شده تقریبا و نوک پرهای جدیدش دراومده دم جدید هم داره درمیاره امیدوارم زودترپرهاش رشد کنه و خوشگلتربشه:playfull:
سلام مانی خوشگل من توهم که مث داداشت کچلی شدی بانمک چه عکسای خوشملی ازش گرفتین خیلی قیافه بامزه ای شده این خوشجل پسر:26:
خیلی خوبه ملیکا جون که انقد زیاد حرف میزنه چیگیت با اینکه زودتر شروع کرده اما رو سه کلمه خودش سوزنش گیر کردهCry
آیسه نوشته است:
سلام مانی خوشگل من توهم که مث داداشت کچلی شدی بانمک چه عکسای خوشملی ازش گرفتین خیلی قیافه بامزه ای شده این خوشجل پسر:26:

خیلی خوبه ملیکا جون که انقد زیاد حرف میزنه چیگیت با اینکه زودتر شروع کرده اما رو سه کلمه خودش سوزنش گیر کردهCry
آره واقعا این دوتاداداشا همه چیزشون مثل همه :ninja: جالبه هردوباهم کچل شدن (رفتن سربازی پسرامون:30: ) امیدوارم مانی وچیگیت هردو زودتربیان بیرون ازلک و دومادشون کنیم :mstickle:
به به ماني جونم كه اينجاست كسي به اين طوطي چپ نگاه نكنه كه قراره مليكا بدش به من

به نظرتون کدومش قشنگ ترشده؟

[تصویر:  y3366n1nxzusqkis9na.jpg]
[تصویر:  lf6sxwe3rs7urmj8mj0o.jpg]
[تصویر:  hvmqdva1k0bld4nwzdd.jpg]

[تصویر:  uv41n2klk3a02ii50s.jpg]
[تصویر:  1aew2vfek2klpz9l5apq.jpg]
[تصویر:  auqybpoupruxkum7osym.jpg]
[تصویر:  p4bpp4yd48qxopqdtbrt.jpg]
[تصویر:  bjhmjucpv67kttl6z6gh.jpg]
[تصویر:  1xnkr1itxryj6lur6a74.jpg]
[تصویر:  3lx54ii4pa3foc293fb.jpg]

پرش به انجمن: