امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آسيب ديدگي پاي خرگوش
با سلام
دوستان خرگوش من از نوزادي دچار نوعي بيماري مادر زادي بود ،به اين صورت كه نميتونست رو دو دست بايسته،و هر دو دست به طور كامل برگشته هستن و با همون دو دست و به كمك پاهاش راه ميره،ولي امروز وقتي كه تو بغلم رو به كمر خوابيده بود ،يدفعه برگشت و بعد اون يه پاش كلا كار نميكنه و پاشرو كلا بالا ميگيره،ولي من هيچ دردي رو توش نميبينم و مثل هميشه غذا ميخوره، ولي پاش با جايي هم برخورد نكرده،و با اين وضعيت دستهاش و يك پاش ديگه اصلا نمي تو نه راه بره.امروز بردمش پيش دامپزشك،ولي ايشون ميگن مريضي دستهاش احتمالا داره پاهاش رو هم ميگيره،ولي من چنين چيزي رو بعيد ميدونم
اگر ممكنه من رو راهنمايي كنيد ،كه خرگوشم دچار چه مشكلي شده؟و ميتونم چيكار كنم؟
اگر دامپزشكيي كه در اين زمينه تخصص داره ميشناسيد معرفي كنيد البته در تهران
(05-23-2018، 10:51 PM)ElmiraAsadi نوشته: با سلام
دوستان خرگوش من از نوزادي دچار نوعي بيماري مادر زادي بود ،به اين صورت كه نميتونست رو دو دست بايسته،و هر دو دست به طور كامل برگشته هستن و با همون دو دست و به كمك پاهاش راه ميره،ولي امروز وقتي كه تو بغلم رو به كمر خوابيده بود ،يدفعه برگشت و بعد اون يه پاش كلا كار نميكنه و پاشرو كلا بالا ميگيره،ولي من هيچ دردي رو توش نميبينم و مثل هميشه غذا ميخوره، ولي پاش با جايي هم برخورد نكرده،و با اين وضعيت دستهاش و يك پاش ديگه اصلا نمي تو نه راه بره.امروز بردمش پيش دامپزشك،ولي ايشون ميگن مريضي دستهاش احتمالا داره پاهاش رو هم ميگيره،ولي من چنين چيزي رو بعيد ميدونم
اگر ممكنه من رو راهنمايي كنيد ،كه خرگوشم دچار چه مشكلي شده؟و ميتونم چيكار كنم؟
اگر دامپزشكيي كه در اين زمينه تخصص داره ميشناسيد معرفي كنيد البته در تهران

سلام ، خيلي متاسفم ، اميدوارم زودتر درمان بشه

به دكتر رستمي يا معماريان سريعا مراجعه كنيد . دكتر رستمي بيمارستان دامپزشكي مركزي ، روزهاي يكشنبه هستن ولي قبلش تماس بگيريد شايد اورژانسي ويزيت كنن. حتما ازمايش خون براي تشخيص عفونت يا كمبود ويتامين ، مثل b1 با صلاحديد دكتر انجام بشه .

خ وليعصر ، چهارراه پاك وي ، خ محموديه ، كوچه تير ، پلاك ٣٦ / تلفن ٢٢٠٤٧٢٥٧

دكتر معماريان : 09122956918

http://mihanpet.ir/thread-9227.html تاپيك خرگوش
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان