امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هزینه خدمات cip با حیوانات خانگی
 اگر شما هم مثل من حیوان خانگی داشته باشید حتما پیشتر با این مشکل روبرو شده اید اصلا امکاناتی برای سف مناسب با حیوانات وجود نداره.به همین دلیل نمیشه با خودتون اونهارو هرجایی ببرید اما مشکل اصلی از جایی شروع میشه که انثدر به حیوانتون وابسته باشید که در این صورت یا از سفر باید منصرف بشید و یا جدا شدن برایتون مشکل ساز میشه

اما من در اینجا تجربه خودم برای سفر خوبی که با سگم داشتم را براتون میگم شاید بتونه کمکتون کنه. قبل از سفر میتونید از امکانات جاهایی که میرید اطلاعات کسب کنیدو بطور مثال برخلاف تصور خیلی از ماها . هتل های خیلی خوبی وجود دارند که برای شما و حیوان همراهتون امکانت کامل دارند و اونطوری شما هم از اینکه دور نیست و همراهتونه راحتیت هم از امکانات و مراقبت ازش . این هتل های بخش هایی برای بازی اونها و  بخش هایی برای خواب و استراحتشون در نظر گرفته اند که با می هزینه میتونید تمام یان امکانات را باهم تجربه کنید و بدون نگرانی باهم  سفر کنید.حتی برای سفر هوایی با سگ یا گربه تون میتونید توی خدمات cip فرودگاه امام براشون رزرو داشته باشید . واقعا عالی هست.

از همون ابتدا با درج اینکه همراهتون حیوان خانی هست.بدون هیچ دردسری میتونید با هم سفر کنید.من برای این خرمات از این سایت اقدام کردم. که میتونید تیک حیوان خانگی را توش بزنید.و انتخاب کنید.

و برای انتخاب هتل هم هتلی را از اینترنت پیدا کردم با هزینه مناسب حیوان خانگی را نگه میداشتند. الان مثل سالهای قبل نیست که درصورتی که حیوان را توی ماشین هم ببینند مشکلی پیش بیارن.پس پیش از سفر همه این موارد را از طریق اینترنت بررسی کنید و حیوانتون را تنها نگذارید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان