امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکستن دست خرگوش
Sad 
سلام.خواهرم گفت صبح که رفته خرگوشمو دیده همش میلرزیده و نگار ترسیده.بعد گفت دستشو جمع کرده زیرش .وقتی رفتم پیش انگار درد داره آخه چشاش یه حالتین که تاحالا اینجوری نشده.دستمش یکم به حالت کج برده زیرش و وقتی راه میره از دستش هیچ استفاده ای نمی کنه.رفتاراشم مثه همیشس عادی میخوره و... .فقط یه کوچولو بی حاله و چشاشم که گفتم انگار درد داره Cry 
توروخدا سریع جواب بدید Heart اگه ببرم دام پزشکی درمان میشه؟ Huh
I LOVE MY PET! Angel
(06-13-2017، 10:03 AM)dandan نوشته است: سلام.خواهرم گفت صبح که رفته خرگوشمو دیده همش میلرزیده و نگار ترسیده.بعد گفت دستشو جمع کرده زیرش .وقتی رفتم پیش انگار درد داره آخه چشاش یه حالتین که تاحالا اینجوری نشده.دستمش یکم به حالت کج برده زیرش و وقتی راه میره از دستش هیچ استفاده ای نمی کنه.رفتاراشم مثه همیشس عادی میخوره و... .فقط یه کوچولو بی حاله و چشاشم که گفتم انگار درد داره Cry 
توروخدا سریع جواب بدید Heart اگه ببرم دام پزشکی درمان میشه؟ Huh

بدوووییید لطفا خیلی نگرانم Cry Cry Cry Cry Cry Cry
I LOVE MY PET! Angel
سلام. سوالی میپرسید دوست عزیز!! خب معلومه که باید ببرید دامپزشکی. پس میخواین بزارید از دست بره؟!!! وقت رو چرا تلف میکنید ببرید زودتر. اگه تهران هستید ببرید بیمارستان ایرانیان

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15/ 02122843643

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

(06-13-2017، 10:33 AM)animal lover نوشته است: سلام. سوالی میپرسید دوست عزیز!! خب معلومه که باید ببرید دامپزشکی. پس میخواین بزارید از دست بره؟!!! وقت رو چرا تلف میکنید ببرید زودتر. اگه تهران هستید ببرید بیمارستان ایرانیان

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15/ 02122843643

متاسفانه تو شهر ما اصلا بیمارستان دامپزشکی وجود نداره...یه دامپزکی داره که اونام درباره خرگوش هیچی نمیدونن:l
چیکار کنم حالاااااا Cry 
وقتی خوب نگا کردم احساس کردم مچ دستش شکستهSadاگه همیجوریبمونه بد تر میشه؟Cry
I LOVE MY PET! Angel
چرا یه نفر نیست جواب بدههههه Cry Cry Cry Cry
I LOVE MY PET! Angel
ینی یه نفر تو این انجمن نیست جواب منو بدهههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟ Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
I LOVE MY PET! Angel
(06-13-2017، 11:56 AM)dandan نوشته است: چرا یه نفر نیست جواب بدههههه Cry Cry Cry Cry

كدوم شهر هستيد؟!! عزيز من ، به نظر خودتون براي دست شكسته ميشه درمان خانگي پيشنهاد داد؟!! خب هر كاري يه راهي داره . اين بچه اوضاع خوبي نداره ممكنه در اثر درد يا خونريزي تلف بشه . چرا مواظب نبوديد كه اين بلا سرش نياد؟ بزاريدش توي يك جعبه كوچيك كه امكان جست و خيز نداشته باشه . به دستش هم فشار نياريد .توي جعبه رو با لباس و پارچه پر كنيد كه نرم بشه . جاي گرم هم نزاريد چون خرگوش به گرما حساسه ، در حد متعادل باشه دما. ازش عكس بزاريد . كبود شدگي ، ورم يا تب هم داره؟ شايد نشكسته باشه و يك ضرب ديدگي جزئي باشه . اگر ميتونيد خيلي اهسته از بالا تا پايين دستشو لمس كنيد. ببينيد عكس العملش چيه و ايا استخوان متورم يا جابجا شده زير انگشتتون حس نميكنيد؟ سنشم بگيد .

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

(06-13-2017، 02:17 PM)animal lover نوشته است:
(06-13-2017، 11:56 AM)dandan نوشته است: چرا یه نفر نیست جواب بدههههه Cry Cry Cry Cry

كدوم شهر هستيد؟!! عزيز من ، به نظر خودتون براي دست شكسته ميشه درمان خانگي پيشنهاد داد؟!! خب هر كاري يه  راهي  داره .  اين بچه اوضاع خوبي نداره ممكنه در اثر درد يا خونريزي تلف بشه . چرا مواظب نبوديد كه اين بلا سرش نياد؟ بزاريدش توي يك جعبه كوچيك كه امكان جست و خيز نداشته باشه . به دستش هم فشار نياريد .توي جعبه رو با لباس و پارچه پر كنيد كه نرم بشه . جاي گرم هم نزاريد چون خرگوش به گرما حساسه ، در حد متعادل باشه دما.  ازش عكس بزاريد . كبود شدگي ، ورم يا تب  هم داره؟ شايد نشكسته باشه و يك ضرب ديدگي جزئي باشه . اگر ميتونيد خيلي اهسته از بالا تا پايين دستشو لمس كنيد. ببينيد عكس العملش چيه و ايا استخوان متورم يا جابجا شده زير انگشتتون حس نميكنيد؟ سنشم بگيد .

سلام.دهلران هستم:l
کیدونم که نمیشه ولیبه نظرتون وقتی دامپزشک خوبی نداریم چیکار کنم؟؟؟؟
من همیشه خیلی مواظبشم و چیزی هم که خطری براش داشته باشه نداریم.صب که از خواب پا شدم دیدم اینجوری شده.جاش هم نرمه و دماشم خوب و خنکه.ورم و تب نداره شکل دستش عدیه و فقط وقتی وایمیسه از مچ جمش میکنه.کلن همیشه نمیزاشت زیاد دست به دستاش بزنم ولی وقتی دراز میشه زیاد کار نداره.دست زدم،کار خاصی انجام نداد و به دستشم دست زدم مثه اونیکی دستش بود و چیزی خاصی رو حس نکردم.
فک کنم ضربه خورده باشه.
سنشم دقیقا نمیدونم اینام عکسا(اگه واضح نیستن بگید دوباره بگیرم):
[تصویر:  P_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B6%D...B%B2_1.jpg]
[تصویر:  P_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B6%D...%DB%B6.jpg][تصویر:  P_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B6%D...%DB%B8.jpg]
I LOVE MY PET! Angel
الان که بابام نگاش کرد گفت تقریبا بازوش شکسته و گفت شکستیش یه نقطه کوچیکه
I LOVE MY PET! Angel
دهلران كدوم منطقه ميشه ؟ استان فارس؟ اگر فارس باشه دامپزشك اگزوتيك ميشناسم .

فعلا كاري كه ميگم انجام بديد ولي خيلي با دقت كه كوچكترين فشار و كشيدگي براي دستش پيش نياد. با كمك خواهرتون ، دستشو اول هر نيمساعت هر بار ٥ دقيقه ، كمپرس سرد كنيد ، به اينصورت كه چند تكه يخ داخل نايلون بزاريد و خيلي اهسته ، زيروروي موضع حركتش بديد بدون فشار . بعد از يكساعت ، حوله يا دستمالي رو با اتو گرم كنيد ( سوزاننده نباشه) و هر نيمساعت همونكار رو تكرار كنيد يعني دستمال گرم روي مچش بزاريد كه اگر ضرب ديدگي هست دردش برطرف بشه . احتياجي به بستنش نيست چون هنوز نميدونيم چه اتفاقي براش افتاده و با عكس هم قابل تشخيص نيست . ادرس متخصص اگزوتيك توي خصوصي براتون مينويسم . اميدوارم بهتون نزديك باشه.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان