امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غدد لنفاوی که دردناک میشه ...
سلام وقتتون بخیر اقای دکتر من یه گربه دارم نزادش معمولیه خیلی ضعیفه و مدام مریض میشه هر چند روز یدفه هم زیر فکش و زیر بغلش درد میگیره طوری که پاشو زمین نمیزاره من بهش اس ا بچگانه میدم با یکی دو دز سفالکسین خوب میشه دوباره بعد چند روز عود میکنه خیلیم زمینو لیس میزنه میشه بگید مشکلش چیه نسبت به هم سنای خودش هم لاغرتره ..ممنونم پیشا پیش از جوابدهیتون
پاسخ
دوست گرامی توضیحات بیشتری از وضعیت گربتون بذارید
در ضمن برای معاینه ی حضوری گربه رو پیش دامپزشک نبردین؟نظرشون چی بوده؟این داروهایی که مصرف کردین براش دامپزشک تجویز کرده بوده؟
پاسخ
kami_jef نوشته است:سلام وقتتون بخیر اقای دکتر من یه گربه دارم نزادش معمولیه خیلی ضعیفه و مدام مریض میشه هر چند روز یدفه هم زیر فکش و زیر بغلش درد میگیره طوری که پاشو زمین نمیزاره من بهش اس ا بچگانه میدم با یکی دو دز سفالکسین خوب میشه دوباره بعد چند روز عود میکنه خیلیم زمینو لیس میزنه میشه بگید مشکلش چیه نسبت به هم سنای خودش هم لاغرتره ..ممنونم پیشا پیش از جوابدهیتون

سلام. سن گربتون؟ تا به حال ازمایش لنفوم ،esrو cbc ( برای تشخیص عفونت و التهابات) و تست flve و fiv انجام داده؟ بر چه اساسی این داروها رو بهش میدید؟ نرمی استخوان یا سابقه شکستگی داشته؟ موقعی که دچار حملات میشه ، ضربان قلب و تنفس سخت میشه؟ درد و تورم بخش یا کلی شکم هم داره؟اشتها و دفعش چطوره؟چند وقته درگیره؟

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان