امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش تخصصی طوطی برزیلی
سلام خدمت اعضای محترم
من میخوام شروع به تکثیر طوطی برزیلی کنم و اگه میشه در مورد نکات مهم و کلیدی و نکات ریز پرورش طوطی برزیلی بهم کمک کنید مثل تاثیر دما و نور و رطوبت و محیط زندگی و ارتفاع و شکل و اندازه لانه و شرایط محیط زندگی ( منظورم اینه که در محل نگهداریشون میشه شبیه به مکان زندگی اصلیشون ساخت ) و اگه آره به چه چیز هایی نیاز داره و درصد موفقیت تولید مثل رو زیاد میکنه و هرنوع اطلاعات مهم یا نکات ریز رو اگه امکانش هست بگید یا اگه میشه لینک سایت یا کتاب خوب اگه میشناسید و غیره معرفی کنید
خیلی ممنونم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
پاسخ
ALI7913 نوشته: سلام خدمت اعضای محترم
من میخوام شروع به تکثیر طوطی برزیلی کنم و اگه میشه در مورد نکات مهم و کلیدی و نکات ریز پرورش طوطی برزیلی بهم کمک کنید مثل تاثیر دما و نور و رطوبت و محیط زندگی و ارتفاع و شکل و اندازه لانه و شرایط محیط زندگی ( منظورم اینه که در محل نگهداریشون میشه شبیه به مکان زندگی اصلیشون ساخت ) و اگه آره به چه چیز هایی نیاز داره و درصد موفقیت تولید مثل رو زیاد میکنه و هرنوع اطلاعات مهم یا نکات ریز رو اگه امکانش هست بگید یا اگه میشه لینک سایت یا کتاب خوب اگه میشناسید و غیره معرفی کنید
خیلی ممنونم

سلام ، اين لينك رو مطالعه بفرماييد .

http://mihanpet.ir/showthread.php?t=21057
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.

پاسخ
animal lover نوشته: سلام ، اين لينك رو مطالعه بفرماييد .

http://mihanpet.ir/showthread.php?t=21057
مرسی
ببخشید لینک یا متن یا منبع یا کتابی ندارید که به صورت تخصصی پرورش طوطی برزیلی را توضیح داده باشه مثلا دما و رطوبت و لانه و نور وشرایط محیط و غیره

پاسخ
ALI7913 نوشته: مرسی
ببخشید لینک یا متن یا منبع یا کتابی ندارید که به صورت تخصصی پرورش طوطی برزیلی را توضیح داده باشه مثلا دما و رطوبت و لانه و نور وشرایط محیط و غیره

الان در دسترس ندارم. براتون تحقیق میکنم. شما چرا با یک پرورش دهنده از نزدیک صحبت نمیکنید؟ به سالنهای مختلف سر بزنید خیلی کارامدتره
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.

پاسخ
animal lover نوشته: الان در دسترس ندارم. براتون تحقیق میکنم. شما چرا با یک پرورش دهنده از نزدیک صحبت نمیکنید؟ به سالنهای مختلف سر بزنید خیلی کارامدتره
چون پرورش دهنده طوطی برزیلی یا کلا پرورش دهنده هر نوع پرنده ای رو نمیشناسم و سالنی هم نمیشناسم
اگه امکانش هست میشه چند نفرو معرفی کنید؟

پاسخ
ALI7913 نوشته: چون پرورش دهنده طوطی برزیلی یا کلا پرورش دهنده هر نوع پرنده ای رو نمیشناسم و سالنی هم نمیشناسم
اگه امکانش هست میشه چند نفرو معرفی کنید؟

یه کم تحقیق کنید. اینهمه پرنده فروشی در سطح شهر هست. اگر با چند نفرشون صحبت کنید حتما افراد متخصص بهتون معرفی میکنن. کدوم شهر هستید؟

پاسخ
animal lover نوشته: یه کم تحقیق کنید. اینهمه پرنده فروشی در سطح شهر هست. اگر با چند نفرشون صحبت کنید حتما افراد متخصص بهتون معرفی میکنن. کدوم شهر هستید؟
اصفهان
کسی رو میشناسید؟؟؟
از پرنده فروشی ها سوال کنم بهم میگن یا نه؟؟؟

پاسخ
ALI7913 نوشته: اصفهان
کسی رو میشناسید؟؟؟
از پرنده فروشی ها سوال کنم بهم میگن یا نه؟؟؟

نمیشناسم . ولی اگر توی نت ادرسی پیدا کردم براتون میفرستم. چرا نباید جواب بدن فروشنده ها؟! امتحان کنید.

پاسخ
animal lover نوشته: نمیشناسم . ولی اگر توی نت ادرسی پیدا کردم براتون میفرستم. چرا نباید جواب بدن فروشنده ها؟! امتحان کنید.
یه خیابان میشناسم ( پل سرهنگ خیابان عطار ) حدود 10 تا پرنده فروشی هست اما نمیدونم میتونم بهشون اطمینان کنم یا نه که اطلاعات غلط بهم ندن

پاسخ
ALI7913 نوشته: یه خیابان میشناسم ( پل سرهنگ خیابان عطار ) حدود 10 تا پرنده فروشی هست اما نمیدونم میتونم بهشون اطمینان کنم یا نه که اطلاعات غلط بهم ندن

میتونید اطلاعات رو یادداشت کنید و با مطالب توی نت مقایسه کنید. درستو غلطش مشخص میشه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان