امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری برای همستر
سلام همستر نر من یک ساعته که اصلا از جاش تکون نمی خوره هرچی هم قفس رو تکون میدم بفقط با یه بی حالی دست و پاشو تکون میده یه ماده قهوه ای هم از مقعدش بیرون زده فکر کنم دم خیس باشه باید چی کار کنم احتمال مرگش هست یانه؟
shahab-l نوشته است:سلام همستر نر من یک ساعته که اصلا از جاش تکون نمی خوره هرچی هم قفس رو تکون میدم بفقط با یه بی حالی دست و پاشو تکون میده یه ماده قهوه ای هم از مقعدش بیرون زده فکر کنم دم خیس باشه باید چی کار کنم احتمال مرگش هست یانه؟

سلام. دم خیس درمان قطعی نداره. شما دیروز هم از بی خوابیش صحبت کردید.ازتون سوال کرده بودم پاسخ ندادید! دیروز هیچ اب و غذایی نخورده؟ اسهال داره؟ شوک ، هیجان ، سرما ، گرمای بیش از حد ؟
بهترین کار اینه که سریعتر مراجعه کنید بیمارستان ایرانیان. وقت رو با سوال و جواب تلف نکنید
همت/پاسداران/نگارستان یکم/پلاک 15

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

سلام...خسته نباشین...
همسترم بخاطر خوردن زیاد سبزی جعفری اسهال گرفته میشه بهم کمک کنید...چی باید بهش بدم بخوره؟Cry
z.a.h نوشته است:سلام...خسته نباشین...
همسترم بخاطر خوردن زیاد سبزی جعفری اسهال گرفته میشه بهم کمک کنید...چی باید بهش بدم بخوره؟Cry

سلام از کجا میدونید به خاطر مصرف سبزیجاته؟ شاید بیماری دم خیس باشه.
حتما مراجعه کنید دامپزشک. میوه و سبزیجات و غذاهای مرطوب رو تا برطرف شدن اسهال قطع کنید. و برنج پخته بدون نمک و روغن ، پلت ، بیسکوییت ساقه طلایی ، اجیل و کلا غذاهای خشک بهش بدید

این لینک هم مطالعه کنید وسریع به دامپزشک مراجعه کنید

http://www.google.com/url?sa=t&source=we...dYbltkH5FA

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

اخه دو روزه خریدمش...
روز اول سه بار بهش جعفری دادم شب دیدم مدفوعش عوض شده...وگرنه مشکل دیگه ای ندارهCry
z.a.h نوشته است:اخه دو روزه خریدمش...
روز اول سه بار بهش جعفری دادم شب دیدم مدفوعش عوض شده...وگرنه مشکل دیگه ای ندارهCry

کز کرده نیست؟ اسهالش بوی بدی نداره؟ فعالیت و اشتهاش خوبه؟

کز نکرده...اشتها داره..تحرکشم خوبه...
ولی با اینکه قفس و خاک اره تازس بوی بد میده:unsure:
z.a.h نوشته است:کز نکرده...اشتها داره..تحرکشم خوبه...
ولی با اینکه قفس و خاک اره تازس بوی بد میده:unsure:

یعنی این دو روز بو نمیداد؟ ببینید اطراف مقعد و دم الودست؟ اسهالش زیاده؟

نه اطراف مقعدش تمیزه...اسهالشم خیلی زیاد نیس...
ببخشید بی ادبیه ولی چون روی خاک اره ادرار میکنن نمیتونم بفهمم اسهالش زیاده یا ادرار...
راستی آب هم زیاد میخوره:help:
z.a.h نوشته است:نه اطراف مقعدش تمیزه...اسهالشم خیلی زیاد نیس...
ببخشید بی ادبیه ولی چون روی خاک اره ادرار میکنن نمیتونم بفهمم اسهالش زیاده یا ادرار...
راستی آب هم زیاد میخوره:help:
شما اون لينك رو بخونيد ، غذاهايي هم كه گفتم بهش بديد. خاك اره هم گزينه مناسبي نيست ، وارد چشمو دستگاه تنفس ميشه . بسترشو تغيير بديدو روزي دوبار تميز كنيد
بستر همستر http://mihanpet.ir/showthread.php?t=21221

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان