امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واگذاری 6 بچه خرگوش با پدر مادرشون و یا معرفی پارک
سلام
من دو تا خرگوش داشتم که تقریبا 6 ماه که دارمشون که فک میکردم جفتشون ماده اند.15 روز پیش خرگوش یکی از خرگوش هام زایمان کرد و 6 تا بچه زایید.حالا دیگه جا ندارم واسشون از طرفی هم نمییخوام که دونه دونه از هم جداشون کنم چون حتی هنوز سن شیر شون هم تموم نشده.اگه کسی هست که اونارو بگیره خیلی خوشحال میشم در ضمن ممکنه کسی پیدا نشه و از اونجا که واقعا دیگه واسه نگه داریشون جایی ندارم ممکنه مجبور شم به یه پارکی بدمشون پس لطفا اگه ممکنه بهترین پارکی هم که ازشون مراقبت میکنه رو به معرفی کنید.ممنون[IMG]
[IMG][تصویر:  kud9_photo_2016-11-04_22-50-08.jpg][/IMG]
پاسخ
دوست گرامی
1- غذای خرگوش هویج و تخمه نیست . خرگوش باید همیشه علوفه خشک و یونجه بخوره . اینجوری این خرگوش های بیچاره مخصوصا بزرگتر ها اگر تا همین الان مشکل دندان پیدا نکرده باشن به زودی مشکل دندان عقب پیدا میکنن و بدترین درد ها رو خواهند کشید و از اونجایی که اکثر افراد هم نمیتونن این رو بفهمند خرگوش بیچاره مدت ها درد میکشه و هیچ درمانی هم نداره .

2- هیچ پارکی نیست که درست از خرگوش مراقبت کنه . پردیسان شنیدم نگهداری میکنن ولی مطمئنن قرار نیست بهشت خرگوش ها باشه .

3- شما که توانایی نگهداری اینها رو نداشتید چرا گذاشتیدشون پیش هم که بچه دار بشن ؟
پاسخ
سلام من میخام تهرانید؟
پاسخ
(11-03-2016، 11:54 PM)Alireza96 نوشته است: سلام
من دو تا خرگوش داشتم که تقریبا 6 ماه که دارمشون که فک میکردم  جفتشون ماده اند.15 روز پیش خرگوش یکی از خرگوش هام زایمان کرد و 6 تا بچه  زایید.حالا دیگه جا ندارم واسشون از طرفی هم نمییخوام که دونه دونه از هم  جداشون کنم چون حتی هنوز سن شیر شون هم تموم نشده.اگه کسی هست که اونارو  بگیره خیلی خوشحال میشم در ضمن ممکنه کسی پیدا نشه و از اونجا که واقعا  دیگه واسه نگه داریشون جایی ندارم ممکنه مجبور شم به یه پارکی بدمشون پس  لطفا اگه ممکنه بهترین پارکی هم که ازشون مراقبت میکنه رو به معرفی  کنید.ممنون[img]<br />[IMG][تصویر:  kud9_photo_2016-11-04_22-50-08.jpg][/IMG]<br />[/img]
[img]<br /><br />[/img]
لطفا سریعتر بهم پیام بدید. من میتونم کمکتون کنم.
پاسخ
سلام لطفا به تاریخ تاپیک ها توجه کنید ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان