امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد نوع پرنده
سلام
این بزرگوار کنار خیابون بود تنها، اوردمش خونه به نظرم یه گونه شاهین باشه ولی نمیدونم دقیقا چه نوعی
اگه اطلاعی دارید بی زحمت بگید
و اینکه چند ماهشه؟
[عکس: 20160922_184852.jpg]
پاسخ
سلام ، مطمئن نيستم ولي فكر كنم دليجه باشه ، از روي فرم پنجه، رنگ نوك و شكل و طول پرها و دم سنو تشخيص ميدن .
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.

پاسخ
شک ندارم که دلیجه هستش.چون خودمم با کمال تاسف نگهداری میکردم.
از فرم وایسادنش و اینکه پر های دمش افتاده تشخیص میدم که توی قفس نگهداری میشده.جنسیتش هم نره.ولی در مورد سنش چیزی نمیدونم.
لطف کنید به محیط بانی تحویلش بدید چون رسیدگی بهش خیلی سخته و خوراک بدی هم داره.
درضمن مراقب پنجه هاش باشید چون مثل تیر پرتابشون میکنه سریع دستو میگیره
پاسخ
animal lover نوشته: سلام ، مطمئن نيستم ولي فكر كنم دليجه باشه ، از روي فرم پنجه، رنگ نوك و شكل و طول پرها و دم سنو تشخيص ميدن .
خیلی ممنون
ali2079 نوشته: شک ندارم که دلیجه هستش.چون خودمم با کمال تاسف نگهداری میکردم.
از فرم وایسادنش و اینکه پر های دمش افتاده تشخیص میدم که توی قفس نگهداری میشده.جنسیتش هم نره.ولی در مورد سنش چیزی نمیدونم.
لطف کنید به محیط بانی تحویلش بدید چون رسیدگی بهش خیلی سخته و خوراک بدی هم داره.
درضمن مراقب پنجه هاش باشید چون مثل تیر پرتابشون میکنه سریع دستو میگیره
دقیقا همین کارو می کنه یه دفعه دستو میگیره با پنجه هاش. نوکش هم خیلی تیزه هرچند زیاد تهاجمی نیست ولی گاز بگیره خون میاد.
سعی می کنم اذیتش نکنم فقط بهش آب و غذا میدم این چند روزه بعد فکر کنم بدم باغ پرندگان بهتر باشه. یا پیشنهاد بهتری دارید؟
پاسخ
Mohsen_mzh نوشته: خیلی ممنون

دقیقا همین کارو می کنه یه دفعه دستو میگیره با پنجه هاش. نوکش هم خیلی تیزه هرچند زیاد تهاجمی نیست ولی گاز بگیره خون میاد.
سعی می کنم اذیتش نکنم فقط بهش آب و غذا میدم این چند روزه بعد فکر کنم بدم باغ پرندگان بهتر باشه. یا پیشنهاد بهتری دارید؟

اگه به محیط زیست تحویل بدید بهتره چون به طبیعت و زادگاهش بر میگردونن. یا توی منطقه حفاظت شده رهاش میکنن.
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.

پاسخ