امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتک زدن شدید سگ
#1
سلام
من یک توله 8 یا 9 ماهه از یک جا برم گرفتن آوردن دو ماه دستم هستم داخل یک محیط 300 متر یک گاراژ سگ خیلی شلوغی هست . یک شب تا صبح هرچه که بتونه جابه جا می کنه چند وقت روی جای ادار کردن وقت گذاشتم ولی دوباره میاد جایی که نباید مدفوع کنه کارش می کنه این سگ جوری که فقط شب ها از کله درش میارم. دو روز پیش اعصابم خورد کرد بلندش کردم پرتش کردم و کتک زیادی از دستم خورد الان دیگه غذا می دم دیگه ازم می ترسه باید چیکار کنم تا دوباره بیاد پیشم. این اولین تجربه من در نگهداری از سگ هست . یک راه هم برای مدفوع کردن بهم یاد بدین.با تشکر
#2
واقعا متاسفم براتون که اسم خودتون رو .......بهترین کار این هست که ببرید اون سگ رو پناهگاه وفا یا به یک دامپزشک یا حیوان دوست تحویل بدید این طوری اون بیچاره از دست شما نجات پیدا میکنه .....
#3
Ali&belfi نوشته است:واقعا متاسفم براتون که اسم خودتون رو .......بهترین کار این هست که ببرید اون سگ رو پناهگاه وفا یا به یک دامپزشک یا حیوان دوست تحویل بدید این طوری اون بیچاره از دست شما نجات پیدا میکنه .....

خواهشا شما برای این حیوان دلسوزی نکنید اگر راهی داری که تربیت کنم پیشنهاد بدین.
#4
دوست عزیز قرار نیست همونطور که پدر و مادرتون شما رو تربیت کردن سگ رو تربیت کنید ... اگر زمانی که شما بچه بودین و همه جا رو خیس میکردید پدر و مادرتون به جای کوبیدنتون به زمین بهتون استفاده از دستشویی رو یاد میدادن الان همه جا خرابکاری نمیکردید ..... لطفا این رو در نظر داشته باشید برای تربیت سگ از تشویق استفاده میشه نه از تنبیه های شدید ... همونطور که اگر متاسفانه و به لطف اسپرمی که وجودش نیاز به وجود مغز نداره ، یه روز بچه داشته باشید اون بچه همه جا رو به هم میریزه و همه چی رو خراب میکنه تا کم کم بهش یاد بدید چطور باید رفتار کنه ، به سگ هم باید با آرامش این رو یاد بدید ... . لطفا به پیشنهاد اون دوستمون گوش کنید و سگ رو ببرید یه پناهگاه و لطفا بهشون بگید این حیوان اهلی دست یه آدم وحشی بوده و خیلی اذیت شده .
با تشکر
#5
Pink_Floyd نوشته است:دوست عزیز قرار نیست همونطور که پدر و مادرتون شما رو تربیت کردن سگ رو تربیت کنید ... اگر زمانی که شما بچه بودین و همه جا رو خیس میکردید پدر و مادرتون به جای کوبیدنتون به زمین بهتون استفاده از دستشویی رو یاد میدادن الان همه جا خرابکاری نمیکردید ..... لطفا این رو در نظر داشته باشید برای تربیت سگ از تشویق استفاده میشه نه از تنبیه های شدید ... همونطور که اگر متاسفانه و به لطف اسپرمی که وجودش نیاز به وجود مغز نداره ، یه روز بچه داشته باشید اون بچه همه جا رو به هم میریزه و همه چی رو خراب میکنه تا کم کم بهش یاد بدید چطور باید رفتار کنه ، به سگ هم باید با آرامش این رو یاد بدید ... . لطفا به پیشنهاد اون دوستمون گوش کنید و سگ رو ببرید یه پناهگاه و لطفا بهشون بگید این حیوان اهلی دست یه آدم وحشی بوده و خیلی اذیت شده .
با تشکر

اول که آدم وحشی هفت جد و آبادت مردیکه من دو ماه هست دارم با آرامی باهاش طی می کنم خدا تومن دارم خرج غذا و واکسن می کنم بعد میای میگی وحشی هستم شما اگه چیزی بلد نیسی نظر تده.
خواهشا کسی دیگه نیاد نظر بی خود بده اگر پیشنهادین دارین که این سگ تربیت بشه ممنونم من راهنمایی کنید.
#6
oyama نوشته است:سلام
من یک توله 8 یا 9 ماهه از یک جا برم گرفتن آوردن دو ماه دستم هستم داخل یک محیط 300 متر یک گاراژ سگ خیلی شلوغی هست . یک شب تا صبح هرچه که بتونه جابه جا می کنه چند وقت روی جای ادار کردن وقت گذاشتم ولی دوباره میاد جایی که نباید مدفوع کنه کارش می کنه این سگ جوری که فقط شب ها از کله درش میارم. دو روز پیش اعصابم خورد کرد بلندش کردم پرتش کردم و کتک زیادی از دستم خورد الان دیگه غذا می دم دیگه ازم می ترسه باید چیکار کنم تا دوباره بیاد پیشم. این اولین تجربه من در نگهداری از سگ هست . یک راه هم برای مدفوع کردن بهم یاد بدین.با تشکر

انقدر عصبانی و ناراحتم که نمیتونستم جواب سوالتونو بدم.....

شما هدفتون از نگهداری این زبون بسته چیه؟ ازار و شکنجه؟! هنوز متوجه نشدید این روش تربیتی مدتهاست منسوخ شده و دیگه جواب نمیده؟! اول رفتار خودتونو اصلاح میکردید ، بعد سرپرستی این طفل بی گناهو به عهده میگرفتید.
با توهین یا نادیده گرفتن دلسوزی و نگرانی دیگران ، شیوه و رفتار غلطتونو انکار میکنید ؟ایا چیزی هم عوض میشه؟جوری با اون دوست عزیز برخورد کردید انگار که هنوز پشیمون نیستید و قصد ادامه دادن کتک و ضربو شتم رو دارید!!
یا مثلا با یک موجود قوی جثه وحشی طرفید که لایق شکنجه شدنه!!!
فقط 9 ماهشه چه توقعی دارید از توله 9 ماهه ای که به خاطر بی توجهی صاحب قبلی در تربیتش ، هنوز جای دستشوییشو بلد نیست !!! یا از استرس و ترس برخوردهای شما و محیط جدید دچار این سردرگمی شده!!!

کدوم انسان و حیوانی رو دیدید که با تنبیه تربیت شده باشه و ترسو و بی اعتماد به نفس بار نیومده باشه؟!

یه کم دل رحم داشته باشید .خدارو خوش نمیاد با مخلوق بی زبونش اینطور رفتار میکنید که قدرت دفاع و حتی اعتراض نداره. تو چشمای معصومش نگاه کنید. چه انتظاری جز محبت و احترام داره؟!! بعد هنوز توقع دارید بیاد با عشقو علاقه ازتون غذا هم بگیره؟!!!! ادمیزادم وحشت میکنه چه برسه این زبون بسته!
برای پذیرفتنو اموزش یک حیوان مهربانی شرط اوله و صبر و پشتکار مراحل بعدی.اگه قصد دارید به این رفتار ناشایست و غیر انسانی ادامه بدید ، بهتره همونطور که بقیه دوستان گفتن این بچه بی گناهو یا واگذار کنید یا پناهگاه تحویل بدید.اگر هم که از رفتارتون پشیمون هستید این مقاله ها رو بخونید و در نظر داشته باشید سگ موجود وفاداریه حتی اگه از شما بی رحمی ببینه ، با اینکه میتونه رفتار زشتتون رو تلافی کنه ولی بازهم وظیفه خودش میدونه تا ازتون حمایت کنه . پس کاری نکنید که بعدها خودتون شرمنده محبت و معرفتش بشید.

http://www.google.com/url?sa=t&source=we...TvjPZH9bBA

http://www.google.com/url?sa=t&source=we...KqMm578N2A

http://www.google.com/url?sa=t&source=we...TBPvnDvNxw
 

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

#7
به نظرم شما آدم مادی وپولکی هستین ومتاسفانه از محبت و احساس که لازمه دوستی هست چیزی نمیدونین وفکرتون اینه چطور این سگ جبران پولهایی که براش غذا خریدم و واکسن و... رامیکنه وطلبکارش هستین...اگه ناراحت نمیشین توصیه میکنم گوسفند یا گاو بگیرین تا اقلا هم بتونین بفروشینش وپول غذاهاش و..در بیاد یا غذای خوبی براتون بشه
#8
انقدر نکوبید بچه رو اگر پشیمون نبود نمیمود اعلام کنه و دنبال راه حل باشه.
راه کار بهش بدید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان