امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی
بچه گربه ضعیف و لاغرحدود دو سه ماهه با مشخصات زیر :
* کم اشتها، کم تحرک، معمولأ نشسته روی چهار دست و پا بصورت قوز کرده، ترشح آبکی و چرکی از چشم ، چسبیدن مرتب پلکها به هم و سرفه و عطسه و تمیز نکردن صورت خود .
* شیر مادرش را یا میل ندارد یا نمی تواند بخورد.
امکان دسترسی به دامپزشکی نیست، اگر داروهایی که بتوان از داروخانه تهیه کرد با نحوه مصرف آنها را معرفی کنید باعث تشکر است.
kooshan نوشته است:بچه گربه ضعیف و لاغرحدود دو سه ماهه با مشخصات زیر :
* کم اشتها، کم تحرک، معمولأ نشسته روی چهار دست و پا بصورت قوز کرده، ترشح آبکی و چرکی از چشم ، چسبیدن مرتب پلکها به هم و سرفه و عطسه و تمیز نکردن صورت خود .
* شیر مادرش را یا میل ندارد یا نمی تواند بخورد.
امکان دسترسی به دامپزشکی نیست، اگر داروهایی که بتوان از داروخانه تهیه کرد با نحوه مصرف آنها را معرفی کنید باعث تشکر است.
سلام توي خصوصي داروهاشو براتون نوشتم ، انشالله هر چه زودتر درمان بشه

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

سلام شبتون بخیر
من ی گربه یکسالو نیمه دارم از وقتی 7 روز بود اوردمش خونه و بزرگش کردم تا حالا دامپزشکی نبردمش هیچ وقتم مشکل خاصی براش پیش نیومده اما الان حدود یکماه هست ک بی اختیاری مدفوع پیدا کرده بصورت قطره ای یهو ازش میریزه چند بار قرص دیفنوکسیلات پودر کردم تو غذاش ریختم اما خوب نشد
دیگه از اون روز ب بعد تو خونه نمیتونم نگهش دارم تو پارکینگ واسش جا درست کردم اونجا میمونه اما خیلی نگرانشم
لطفا راهنماییم کنید تا درمانش کنم
آسی نوشته است:سلام شبتون بخیر
من ی گربه یکسالو نیمه دارم از وقتی 7 روز بود اوردمش خونه و بزرگش کردم تا حالا دامپزشکی نبردمش هیچ وقتم مشکل خاصی براش پیش نیومده اما الان حدود یکماه هست ک بی اختیاری مدفوع پیدا کرده بصورت قطره ای یهو ازش میریزه چند بار قرص دیفنوکسیلات پودر کردم تو غذاش ریختم اما خوب نشد
دیگه از اون روز ب بعد تو خونه نمیتونم نگهش دارم تو پارکینگ واسش جا درست کردم اونجا میمونه اما خیلی نگرانشم
لطفا راهنماییم کنید تا درمانش کنم
سلام ، دوست عزيزم أين تاپيك مربوط به مشكل دوست ديگري هست . لطفا سوالات مربوط به گربه ، اينجا پرسيده بشه ، ممنون http://mihanpet.ir/showthread.php?t=10488
گربتون بايستي واكسيناسيون ميشد از دو ماهگي و ضد أنگل دريافت ميكرد. الان هم براي اينكار فرصت داريد . مشكلش احتمالا انگلهاي داخلي هست ولي با اطمينان نميشه نظر داد . اين فقط يكي از علتهاي بي اختياري مدفوع هست . تخم انگل در مدفوع مشاهده نكرديد ؟ تا بحال استفراغي كه حاوي كرم باشه نداشته ؟ اشتهاش طبيعيه؟ پيچش شكم يا نفخ هم داره ؟ غذاش چيه ؟
پاسخ در لينك مورد نظر داده بشه

When I look into the eyes of an animal I do not see an animal, I see a living being. I see a friend, I feel a soul

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی و کمک : بچه گربه بیمار excellent 11 383 11-11-2017، 03:37 PM
آخرین ارسال: shivid
  راهنمایی فوری Billy 3 171 12-18-2016، 12:46 AM
  راهنمایی kooshan 3 174 09-26-2016، 10:57 PM
آخرین ارسال: animal lover
  در خواست راهنمایی برای دستی کردن گربه I.Lov.Animal 26 1,412 06-04-2016، 01:04 PM
  راهنمایی در مورد گربه ماده جوجه طلایی 3 153 02-20-2016، 01:15 AM
  شناسایی نژاد گربه mSafdel 43 2,837 10-10-2015، 11:13 PM
آخرین ارسال: غنچه
  راهنمایی فوری درباره بچه گربه mammad24 3 191 09-23-2015، 06:45 PM
  سوالایی راجب گربه جدیدم (ابتدایی) cure-life 1 185 08-31-2015، 08:01 PM
  کمک و راهنمایی فوری در مورد نگهداری بچه گربه خیابانی nabi123 2 336 06-21-2015، 01:30 PM
آخرین ارسال: nabi123
  درخواست راهنمایی فوری در مورد بچه گربه mehrdad12 2 227 06-06-2015، 03:06 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان