امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملنگو يا گرين چيك؟؟؟
با سلام خدمت همه دوستان
من ميخواستم يك پرنده بخرم كه بتونم شيرين كاري بهش ياد بدم و همچنين بتونه سخنگو بشه
بين ملنگو و گرين چيك موندم
ميدونم كه ملنگو رو بايد از سنين پايين( زماني كه عنبيه چشم هنوز دوديه ) خريد تا بشه دستي و سخنگوش كرد،
اما در مورد گرين چيك چطور؟
و اينكه كدوم بهتره براي من؟؟

با تشكر
پاسخ
Gharary نوشته: با سلام خدمت همه دوستان
من ميخواستم يك پرنده بخرم كه بتونم شيرين كاري بهش ياد بدم و همچنين بتونه سخنگو بشه
بين ملنگو و گرين چيك موندم
ميدونم كه ملنگو رو بايد از سنين پايين( زماني كه عنبيه چشم هنوز دوديه ) خريد تا بشه دستي و سخنگوش كرد،
اما در مورد گرين چيك چطور؟
و اينكه كدوم بهتره براي من؟؟

با تشكر

سلام

دوست عزیز استعداد گرین چیک در سخنگویی زیاد جالب نیست و شما دنبال یادگیری کلمات نباشید همینکه یه سه چهارتا کلمه یاد بگیره باید کلاهتون رو بندازید

هوا یعنی استعدادش تا این حده...اگر یک طوطیه حرفه ای در یادگیری کلمات و جملات و مخصوصا تریک میخواید من کاسکو تیمنه رو بهتون پیشنهاد میکنم چون نسبت به

کنگو ها چابک تر هستند و رابطه بهتری با انسان برقرار میکنند (البته از روی حرف سایت های خارجی گفتم وگرنه متاسفانه خودم تجربه نگهداری کاسکو ندارم)

و بهترین گزینه اس اما اگر نظرتون رو ملنگو هست درسنه باید از سن پایین بگیرید تقریبا زیر 6 ماه باشه و باهاش کار کنید و تمرین کنید
پاسخ
جسارتا بين ملنگو و شاه طوطى كدوم بهتره از نظر سخنگويى و اهلى شدن بهتر ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
پاسخ
Gharary نوشته: جسارتا بين ملنگو و شاه طوطى كدوم بهتره از نظر سخنگويى و اهلى شدن بهتر ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام

شاه طوطی گزینه بهتری هست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان