امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای شناسایی نژاد این سگ به من کمک کنید
سلام دوستان من میخوام سگ بخرم این فیلمو تو اینترنت دیدم از سگ عکس گرفتم خواهش میکنم بگید نژاد این سگ چیه تا من بتونم تحقیق کنم من تازه با این سایت آشنا شدم
[عکس: 1-2-_a691d.jpg]

[عکس: 1-8-_3ed41.jpg]
سلام ، مشخصاتش بيشتر شبيه سگهاي ميكسه كه بايد ديد از چه پدرو مادري متولد شده تا نژادشو بشه دقيق تعيين كرد
دوستاي ديگه كه ازين نژاد دارن بيشتر ميتونن كمك كنن
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.

من خیلی آشنایی ندارم با سگ ها ولی فکر میکنم شبیه نژاد Ibizan Hound باشه یا شاید میکس Basenji

اگر اسم فیلم رو بگید ممکنه راه های دیگه هم برای فهمیدن نژادش باشه !
Pink_Floyd نوشته: من خیلی آشنایی ندارم با سگ ها ولی فکر میکنم شبیه نژاد Ibizan Hound باشه یا شاید میکس Basenji

اگر اسم فیلم رو بگید ممکنه راه های دیگه هم برای فهمیدن نژادش باشه !
ممنون از شما دوست عزيز ولي توي اين نژادي كه فرمودين ، سبك چشمها ، پوزه ، و حتي شكل دم متفاوته . شايد به توصيه شما از اسم فيلم بشه ، در مورد نژاد سگ تحقيق كرد654:"
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.

Dad And Daughter Playing With Two Dogs On The Floor Stock Footage Video 6140945 - Shutterstock
ممنون از اینکه جواب دادید این آدرس صفحه ایه که من این فیلم رو دیدم چند تا فیلم خیلی کوتاه اونجا هست
به نظر من میکس هست.654:"