امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای نگهداری از بچه های فلاور
#31
همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردم بهتره تا زمانیکه ماهی نر از خودش رفتار خشن نشون میده از هم جدا باشن.
پاسخ
#32
majestic نوشته است:همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردم بهتره تا زمانیکه ماهی نر از خودش رفتار خشن نشون میده از هم جدا باشن.

اینا قبلا جفت بودن بعد بنا به دلایلی از هم جدا شدن دوباره جفت میشن؟؟؟
پاسخ
#33
majestic نوشته است:همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردم بهتره تا زمانیکه ماهی نر از خودش رفتار خشن نشون میده از هم جدا باشن.

ببخشید اینا قبلا با هم جفت بودن بنا به دلایلی جدا شدن من شنیدم که فلاور اگه از هم یکدفه جدا شن جفت نمیشن ایا درسته؟؟؟
پاسخ
#34
خیر درست نیست . باهم جفت میشن ولی مراحل جفتگیری رو دوباره باید از اول طی کنید . به این صورت که با توجه به اینکه رفتار خشونت آمیز از طرف ماهی نر هست شما باید ماهی نر رو به آکواریوم دیگه ای منتقل کنید و بعد از حدود یک هفته دوباره اون رو به مکان قبلیش برگردونید. البته بیاد داشته باشید که اول با یک شیشه جدا کننده ماهیها رو با هم آشنا کنید . مثل اینکه انگار ماهی نر رو تازه خریدید و تازه میخواید این دو ماهی رو بهم معرفی کنید . اینطوری ماهی شما هم فکر میکنه که وارد محیط جدیدی شده و دیگه رفتار قلمروطلبانه در مقابل ماهی ماده از خودش بروز نمیده
پاسخ
#35
majestic نوشته است:خیر درست نیست . باهم جفت میشن ولی مراحل جفتگیری رو دوباره باید از اول طی کنید . به این صورت که با توجه به اینکه رفتار خشونت آمیز از طرف ماهی نر هست شما باید ماهی نر رو به آکواریوم دیگه ای منتقل کنید و بعد از حدود یک هفته دوباره اون رو به مکان قبلیش برگردونید. البته بیاد داشته باشید که اول با یک شیشه جدا کننده ماهیها رو با هم آشنا کنید . مثل اینکه انگار ماهی نر رو تازه خریدید و تازه میخواید این دو ماهی رو بهم معرفی کنید . اینطوری ماهی شما هم فکر میکنه که وارد محیط جدیدی شده و دیگه رفتار قلمروطلبانه در مقابل ماهی ماده از خودش بروز نمیده
مرسی از راهنماییتون من تانک دیگه ندارم نمیشه بیشتر جدا باشن از هم با شیشه که جفت شن یا نه باید تانک دیگه بخرم ولی لوله تناسلی نر از روز اول که گرفتم الان که با دقت نگاه کردم سیاه رنگ یکم زده بیرون این نشونه خوبیه یا نه؟؟؟
پاسخ
#36
ماهی نر رو توی یه سطل برای سه چهار روز نگه دارید . فقط نیاز به یک بخاری دارید تا دمای آب درون سطل رو کنترل کنید . بهترین کار تغییر موقتی مکان ماهی نر هست در غیر اینصورت بسختی بتونید این دو ماهی رو با هم دوباره جفت کنید.
پاسخ
#37
majestic نوشته است:ماهی نر رو توی یه سطل برای سه چهار روز نگه دارید . فقط نیاز به یک بخاری دارید تا دمای آب درون سطل رو کنترل کنید . بهترین کار تغییر موقتی مکان ماهی نر هست در غیر اینصورت بسختی بتونید این دو ماهی رو با هم دوباره جفت کنید.
نمیشه شیشه وسط عوض کنم که دید نداشته باشه و همو نبینم
پاسخ
#38
بهتره که محیط ماهی نر تغییر کنه تا بعد از اینکه مجددا" به آکواریوم اصلی برگشت فکر کنه که وارد محیط جدیدی شده و اینجوری دیگه آکواریوم رو قلمرو خودش نمیدونه
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان