نظرسنجی: چه برندی از غذای خشک را برای گربه انتخاب میکنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
رویال کنین-royal canin
50.00%
11 50.00%
سانابل-sanabelle
18.18%
4 18.18%
فریسکیز-friskies
9.09%
2 9.09%
گودی-goody
22.73%
5 22.73%
رافین-rafine
0%
0 0%
نوتری-nutri
0%
0 0%
هپی کت
0%
0 0%
در کل 22 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه برندی از غذای خشک را برای گربه استفاده میکنید؟

سلام دوستان این یه نظر سنجیه و تبادل اطلاعات هست نه غذایی رو ما تایید میکنیم نه غذایی رو میگیم بد هست ...

اینجا هر کس میتونه نظره خودشو تجربیات خودشو درباره غذای خشکی که برای گربه اش استفاده کرده به بقیه منتقل کنه...

اگه برند غذایی که استفاده میکنید در این گزینه ها نیست همین جا معرفیش کنید....

ممنون
پاسخ

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید.....ممنون
پاسخ
والا من مارکهای مختلفی رو تجربه کردم از جمله رویال کنین. سانابل. اسمارهرتس. گودی. بی اف ام . نوتری.هپی کت و تستی..

اما همیشه گربه هام اسهال داشتن. تا اینکه با غذای دکتر جان اشنا شدم. Dr.John | فروشگاه محصولات حیوانات خانگی و بعنوان نمونه مدتی رو از این غذا استفاده کردم. تو این مدت نه تنها مدفوع گربه هام شل نبودن بلکه رشد و براقیت موهاشون هم بهتر شد.

در مورد سگهام هم با مصرف این برند دیگه مدفوع خواری نداشتن و موهاشون هم به کلی خوب شد.

قیمتش اگرچه خیلی کمتر از رویال یا سانابل هست اما من هم مثل دیگرانی که ازین غذا استفاده میکنن کاملا و واقعا راضی هستم.
پاسخ
shahla sarshar نوشته است:والا من مارکهای مختلفی رو تجربه کردم از جمله رویال کنین. سانابل. اسمارهرتس. گودی. بی اف ام . نوتری.هپی کت و تستی..

اما همیشه گربه هام اسهال داشتن. تا اینکه با غذای دکتر جان اشنا شدم. Dr.John | فروشگاه محصولات حیوانات خانگی و بعنوان نمونه مدتی رو از این غذا استفاده کردم. تو این مدت نه تنها مدفوع گربه هام شل نبودن بلکه رشد و براقیت موهاشون هم بهتر شد.

در مورد سگهام هم با مصرف این برند دیگه مدفوع خواری نداشتن و موهاشون هم به کلی خوب شد.

قیمتش اگرچه خیلی کمتر از رویال یا سانابل هست اما من هم مثل دیگرانی که ازین غذا استفاده میکنن کاملا و واقعا راضی هستم.

من اینو گرفتم. قیمتش پایینه و کیفیتشم پایینه . بویه بدی میده . میشل چاق شد اینو میخورد . فقط اینو میتونم بگم هیچ چی به غذای خونگی نمیرسه . با مولتی ویتامین و... خوب میشه
پاسخ
با سلام
خب نصف قضیه به ذایقه ی خود گربه بستگی داره اما در درجه ی اول رویال کنین چون نژاد بندی داره و خیلی مغذیه
فرسکیسم خیلی خوبه کندی و دیپسی کوچیک بودن دوس داشتن
گودی هم که ترکه برندش بدکش نیست...
654:"
[تصویر:  th?id=HN.608013115675381454&pid=15.1&H=114&W=160]
پاسخ
من در مورد گربه اطلاع زیادی ندارم ولی چرا اصلا غذای خشک
مگه بهترین غذا برای گربه شیر نیست
پاسخ
Danial0111 نوشته است:من در مورد گربه اطلاع زیادی ندارم ولی چرا اصلا غذای خشک

خیر!
شیر فقط برای بچه گربه غذا محسوب میشه اونم به شرط بی لاکتوز بودن! شیر تقریبا هیچ ارزش غذایی برای بدن گربه بالغ نداره
پاسخ
MR.king نوشته است:من اینو گرفتم. قیمتش پایینه و کیفیتشم پایینه . بویه بدی میده . میشل چاق شد اینو میخورد . فقط اینو میتونم بگم هیچ چی به غذای خونگی نمیرسه . با مولتی ویتامین و... خوب میشه
اولین بار میشنوم کسی ازین برند ناراضی بوده. چون این غذا رو خیلی از حامیان استفاده میکنن. بر عکس شما همه هم راضی هستن. در مقایسه با مارکهای خارجی که بوی بدی به مدفوع میده این اونجوری نیست و کسانی هم که سگ و گربه در منزل با هم نگهداری میکنن وقتی این غذا رو به پتهاشون میدن مشکل مدفوع خواری سگها هم رفع میشه.
انداختی از سکـه بازار پــری هــــا را
بشمار وقتی می پرانی مشتری ها را
دامن طلای پــــرتلاطــــم این همـــه دل را
در سادگی هم می بری وا کن زری ها را......
پاسخ
Danial0111 نوشته است:من در مورد گربه اطلاع زیادی ندارم ولی چرا اصلا غذای خشک

هر چی میکشیم از این کارتون های قدیم میکشیم !
الان هر کی میخواد به موش یا همستر غذا بده بهش پنیر میده ! !
به خرگوشا فقط هویج میدن ...
به گربه شیر میدن
از همه بدتر این سگه بدبخته که استخون خالی بهش میدن اندازه یه اپسیلون گوشت روش نیست با تریلی هم از روش رد بشی نمیشکنه !

حالا باز این خیلی بهتره از پدر مادر ها و نسل های قدیمه خودمونه ... به هر حیوانی میخواستن غذا بدن از جوجه رنگی بگیر تا یوزپلنگ یه کم نون لواش یا سنگک خشک خیس میکردن میذاشتن جلوش !
پاسخ
من meo استفاده میکنم و راضیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان