امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین بخش خرید و فروش لوازم و حیوانات خانگی
#1
قوانین بخش خرید و فروش لوازم و حیوانات خانگی

[SIZE=2]قبل از ایجاد تاپیک یا پست فروش یا واگذاری به این نکته توجه داشته باشید که :
[/SIZE]
مسئوليت تمامی خريد و فروش هاي انجام شده در بخش خرید و فروش حیوانات مجاز، فقط و فقط به عهده طرفين ميباشد و انجمن میهن پت هيچ گونه مسئوليتي در قبال معاملات انجام شده و ضرر و زیانهای احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

بنابراین از واريز پول به حساب افراد ناشناس بدون اطلاع از محل سکونت و صحت سقم آگهي فروش آنها اکيدا خود داري فرماييد.

مجوز خرید و فروش و واگذاری :

1. مجوز خرید و فروش در انجمن میهن پت به کاربران فعال فروم میهن پت داده شده است. دلالي، کاسبي و خرید و فروش تجاری حیوانات و پرندگان و آکواریوم ، گذاشتن شماره تلفن ، ايميل و آي دي برای اعضاء غیر فعال ممنوع ميباشد.


2. قوانین خرید و فروش برای کاربرانی که به تازگی عضو انجمن شده و هیچ گونه فعالیت مفیدی نداشته اند به طور سختگیرانه تری اعمال خواهد شد .


3. هماهنگی و پیگیری های لازم بین فروشنده و خریدار فقط از طریق پیام خصوصی امکانپذیر خواهد بود . پس از بحث کردن و اظهار نظر درباره ی قیمت و سایر شرایط فروش در تاپیک مورد نظر خودداری کنید . در صورت مشاهده ، این پستها بدون تذکر و اطلاع قبلی حذف خواهند شد .


4. غیر فعال بودن پیام خصوصی نشان دهنده این است که شما عضو فعال فروم نیستید بنابراین از ارسال پست های اسپم و بی محتوا برای افزایش تعداد ارسال خود و عضو فعال شدن به شدت خودداری کنید در صورت مشاهده چنین پست هایی کاربر خاطی بلافاصله اخراج خواهد شد .


5. قرار دادن عکس واضح و درج قیمت و بیان توضیحات کامل همراه با علت فروش یا واگذاری و تعیین نحوه ارسال برای خریدار در آگهی فروش الزامیست . در صورت کامل نبودن اطلاعات تاپیک مورد نظر پس از 2 روز بسته خواهد شد .


6. اعلام فروش یا واگذاری حیوانات یا لوازم جانبی و انصراف از فروش یا واگذاری آنها الزامی می باشد . چنانچه تاپیکهای فروش پس از یک هفته به روز نگردد ، بدون اعلام قبلی بسته خواهد شد .


7. برای به روز کردن تاپیک های فروش از استفاده از کلماتی نظیر up یا کلمات کوتاه و بدون معنی خودداری کنید . در صورت مشاهده، این پستها بدون تذکر و اطلاع قبلی حذف خواهند شد .


8. به منظور قرار دادن عکس در تاپیک فروش ، تاپیک آموزش قرار دادن عکس در قسمت های مختلف سایت را مطالعه کنید ..9. خرید و فروش سگ ممنوع است.

هر گونه مشکل در مورد خرید و فروش را با ارسال پیغام خصوصی به تیم مدیریت پیگیری کنید ..این تاپیک به تدریج تکمیل می شود
 [تصویر:  sparrowsignature.gif]
به دوستان خود بگویید... میهن پت Mihanpet.irپرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان