امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گم شدن سگ پیکینیز در شیراز
سلام دوستان. این جو جو سگ 4 ساله منه که در تاریخ 1392/12/10 در شیراز گم شده. خواهش میکنم اگه هر کمکی از دستتون برای کمک به من برمیات انجام بدید. احتمال میدم دزدیده شده باشه چون فقط چند دقیقه تو حیاط تنها مونده بود. اگه کسی میدونه کسانی که حیوانات رو میدزدن کجا واسه فروششون اقدام میکنند یا هر گونه اطلاعی ازش داشتین خواهش میکنم به من خبر بدین. 09174336077[عکس: 25112010037.jpg]
پاسخ
[عکس: جوجو_20d5a.jpg]بچه ها از جو جو هیج خبری نیست. دارم دیوونه میشم
پاسخ
ان شاالله پىدا مىشه نگران نباشىن. من نمىتونم درکتون کنم ولى مىتونم ىک جوراىى درکتون کنم مىدونم بد حسىه.
از انسان های احساساتی بیشتر بترسید؛
آن ها قادرند ناگهانی،
دیگر گریه نکنند؛
دوست نداشته باشند؛
و قیدِ همه چیز را بزنند،
حتی " زندگی "...
پاسخ
اینارو برای تکثیر میدزدن تا توله هاشونو بفروشن.اگه دزده احمق باشه میره میفروشه! حیف همشهری نیستید وگرنه میتونستم بهتون کمک کنم.
اکثر دزدایی که سگ میدزدن هدفشون تکثیره چون کمتر کسی سگه 4 ساله میخره.
بهتره از سگ بازایه شهرتون کمک بخواید.
پاسخ
جو جو اصلا به درد تکثیر نمیخوره. چون سگهای ماده ایی که به اسم پیکینیز خرید و فروش میشه اکثرا واسه نژاد japenease chine هستند و جو جو از پس جفت گیری با اونها بر نمیات. اصلا خیلی تنبله . من واقعا باید چیکار کنم. حاضرم دوباره بخرمش.
پاسخ
به دامپزشک های شهرتون عکسش رو همراه شمارتون بدید و بسپارید اگه دیدن خبرتون کنن.هرکی بخرتش قطعا اولین جایی که میبرتش کلینیک هست!
کار دیگه ای هم که می تونید بکنید اینه که از همین کلینیکا پرس و جو کنید ببینید کجاها تو شهرتون سگ پرورش میدن..به بهونه خرید برید ببینید سگتون اونجاست یا نه
چطور از تو حیاط دزدیدنش.شاید خودش رفته!
از همسایه هاتون پرسیدید؟
ای کاش بیشتر مراقبش بودید.امیدوارم پیداشه زودتر...
در ضمن یه نکته دیگه اینکه لزوما که نباید پکینیز رو با پکنیز جفت زد باهر سگ ماده ای که جثش بهش بخوره می تونه جفت بخوره.اونا هم جاپانیز نیستن.پکینیزهای میکس هستن که گاها شباهت میدن به جاپانیز.استاندارد جاپانیز با این سگا تفاوت داره.
.علاوه بر این شما یه پکینیز اصیل دارید.سگ بازا خوب ارزش همچین سگی رو میدونن...میدونن چی رو بردن!واسه جفت گیری هم استفاده نکنه به قیمت میلیونی میتونه بفروشتش!!!!
[عکس: DSC-0251.jpg]
جانی و دلی.ای دل و جانم همه تو....
پاسخ
سلام بچه ها. دیروز رفته بودم 4راه مشیر دنبال جوجو بعد از کلی پرس و جو یه آدرس دادن گفتن این آقا یه پیکینیز داره. رفتم پیشش یه سگ دیگه داشت باورتون نمیشه. پاهاش و دستاشو به هم بسته بود که اصلا تکون نخوره. یه خروس لاری هم بود مدام به این سگ بیچاره حمله میکرد و اون هم اصلا نا نداشت از خودش دفاع کنه. میخواستم از غصه دق کنم. نتونستم طاقت بیارم و سگ بیچاره رو خریدم. 150 تومن بهم داد. آوردم خونه بردمش حمام و بهش غذا دادم. خیلی میترسه. همش داره میلرزه. اگه جوجوی من تو همچین وضعیتی باشه حتما تا حالا مرده. خدایا حالا چیکار کنم. تورو خدا اگه هر کاری میگید ممکنه نتیجه داشته باشه بهم بگید. این سگی هم که خریدم الان جاش خوبه. اگه صاحبش پیدا شه به من زنگ بزنه. اگه تو برخورد اول سگ صاحبشو بشناسه و همچنین با ارائه شناسنامه به صاحبش برش میگردونم.
پاسخ
[عکس: IMG-20131225-WA0007.jpg]
پاسخ
این 2 تا عکس از سگیه که گفتم. البته عکسای بهتری ازش میگیرم. دیشب وقت نداشتم و سگ بیچاره خیلی خسته و ترسیده بود. من مشکلی با نگهداریش ندارم و فقط به صاحب اصلی تحویلش میدم. خدایا خودت از جو جو مراقبت کن[عکس: IMG-20131225-WA0005-1-.jpg]
پاسخ
[عکس: IMG-20131225-WA0005-1-.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان