امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ درباره ی نگهداری همستر
سلام
دوستان تو این تالار میتونن اطلاعات و پرسش های
خودشونو درباره نگهداری همستر اینجا بزارن و به دوستان دیگه کمک کنن

:156:موفق باشید:156:
:25:
در بیکرانه زندگی دوچیز افسونم میکند: آبی اسمانی که میبینم و میدانم که نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم که هست
"دکتر شریعتی"

پاسخ
سلام من نمیدونم ایا جای خواب همستر مناسبه یا نه!؟:41:
جاهای های مختلفی رو امتحان کردم...اما بیشتر از همه پارچرو دوست داره الان یه پارچه توی یه ماگ گذاشتم(چون عاشق بازی تو لیوانه)
خیلی جای خوابشو دوست داره...فقط وقتی بلند میشه چشماش نیمه بازه،احساس کردم شاید بخاطر جای خوابش باشه.البته 1روزه که جاشو عوض کردم..قبل از اون یه کیسه با پارچه درست کرده بودم میرفت تو اون خیلی راحت بود چون خابالوتر شده بود!اما الان یکم نگران جای خوابشم.میترسم سرما خوردگیش بدتر بشه؟ممنون میشم اگه از تجربیاتتون به من هم کمک کنید.متشکرم
پاسخ
سلام دوست گرامی معمولا جوندگان عادت به جویدن هر چیزی رو دارند اگه پارچه یا روزنامه یا هر چیزه دیگه که از مواد شیمیایی باشه و اونو بجوه ممکنه دچار مسمومیت یا انسداد بشه
حالا اگه همستر شما اون پارچه یا جای خوابی که تهیه کردین رو نمیجوه میتونین قرار بدین نگران سرماخوردگی هم نباشین اگه درجه حرارت محل نگهداری تغییر ناگهانی نکنه مشکلی بوجود نمیاد و در ضمن برای سرماخورگی هم درمان انجام بشه بهتر هستش ویا اینکه درجه حرارت تغییر ناگهانی ایجاد نشه
پاسخ
ممنونم دکتر لطف کردین اتاق خوابشو جدا کردم الان خیلی خیالم راحت تره.مرتب پارچه هارو عوض میکنم و نمیذارم کثیف بمونه.در ضمن از پارچه سفید و معمولی استفاده میکنم.چون دکتر واقعا راحتتر میخوابه.نمیدونم عطسهاش برای سرما خوردگی هست یا نه!
:21:
پاسخ
soso_69 نوشته است:ممنونم دکتر لطف کردین اتاق خوابشو جدا کردم الان خیلی خیالم راحت تره.مرتب پارچه هارو عوض میکنم و نمیذارم کثیف بمونه.در ضمن از پارچه سفید و معمولی استفاده میکنم.چون دکتر واقعا راحتتر میخوابه.نمیدونم عطسهاش برای سرما خوردگی هست یا نه!
:21:

نمیشه گفت وقتی عطسه میکنه حتما علتش سرماخوردگی باشه ممکن هست حساسیت هم باشه که بدن واکنش نشون میده.
پاسخ
E.Shams نوشته است:نمیشه گفت وقتی عطسه میکنه حتما علتش سرماخوردگی باشه ممکن هست حساسیت هم باشه که بدن واکنش نشون میده.
دکتر از کجا بفهمم که سرما خورده یا دچاره حساسیت شده؟ :21: تغذیه شو خیلی مراقبم.از شیطنت و تحرکش هم چیزی کم نشده.:240:
ممنونم از شما
پاسخ
سلام برای همستر واکسن خاصی داریم/؟؟
پاسخ
پرنیان نوشته است:سلام برای همستر واکسن خاصی داریم/؟؟
نه هیچ واکسنی نیاز نیست...بعضی ها واکسن هاری که مال سگ هست رو می زنن که شما نیازی ندارید بزنید چون اصلا واسه همستر ساخته نشده و ضرر داره...فقط درمان انگلی نیاز هست...
پاسخ
پرنیان نوشته است:مر30 اخه یکی بهم گفت بید بهش واکسن بزنیم پرسیدم چی گفت دامپزشک بهت می گه؟؟؟؟؟
همون هاری منظورش بوده که نیازی نیست...:ahiqkl9:
پاسخ
مرسی ممنون:501::دما برای همستر باید بین چند درجه باشه؟؟؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان