امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ درباره فنچ
سوالات خودتون رو درباره فنچ از این پس در این تاپیک بپرسید

خواهشمندیم از ایجاد تاپیک مجزا خودداری نمایید

با تشکر

مدیریت میهن پت
 [تصویر:  sparrowsignature.gif]
به دوستان خود بگویید... میهن پت Mihanpet.ir

پاسخ
فنچ رام میشه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
بهش فکر نکردم تا حالا ولی به نظر سخت میاد
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید
من دو تا فنچ دارم نزدیک به 5 ماهی هست که گرفتمشون اما داخل لونه نمی رن توی جای آب و دونشون مدفوع می کنند و به تازگی پنبه ها را داخل جای دون می برن و فنچ مرد روش می شینه از شما خواهشمند هستم مرا راهنمایی بفرمایید

با تشکر
پاسخ
قفس فنچ هام هم گرد هستش اگه عوض کنم توی جفت گیری مشکلی پیش می یاد ؟
پاسخ
pishy نوشته است:با عرض سلام و خسته نباشید
من دو تا فنچ دارم نزدیک به 5 ماهی هست که گرفتمشون اما داخل لونه نمی رن توی جای آب و دونشون مدفوع می کنند و به تازگی پنبه ها را داخل جای دون می برن و فنچ مرد روش می شینه از شما خواهشمند هستم مرا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

سلام.
اول اینکه باید حتما لونه ی مخصوص فنچ براشون تهیه کنی.اگر هم لونه مخصوص فنچ دارن مقداری پنبه خودت با دست بذار براشون توی لونشون در حدی که تا لبه در لونه باشه و مقداری نخ گونی بریز توی قفسشون.اون وقت خودشون لونه سازی می کنن و در لانه تخم گذاری می کنند.
اینکه میبینی پنبه هارو داخل لونه میبرن علتش این هست که قصد تخم گزاری دارن ولی به هر علتی نمی تونن برن داخل لونشون و میرن در داخل جا دانی لونه سازی می کنن.فقس گرد زیاد برای فنچ مناسب نیست و سعی کن از قفس معمولی استفاده کنی.
پاسخ
pishy نوشته است:قفس فنچ هام هم گرد هستش اگه عوض کنم توی جفت گیری مشکلی پیش می یاد ؟

نه در جفت گیری مشکلی پیش نمیاد.
پاسخ
مرسی از پاسخ تون اما خواستم بگم نخ گونی در دسترسم نیست من پنبه لحاف دوزی گرفتم براشون می شه یه وسایلی بگین که در دسترسم باشه غیر از نخ گونی
پاسخ
pishy نوشته است:مرسی از پاسخ تون اما خواستم بگم نخ گونی در دسترسم نیست من پنبه لحاف دوزی گرفتم براشون می شه یه وسایلی بگین که در دسترسم باشه غیر از نخ گونی
به غیر از نخ گونی میشه از خامه ی قالی و پنبه ی تکه تکه شده و دستمال کاغذی تکه تکه شده استفاده کرد.:29:
بهترین مورد پنبست.پنه رو تکه تکه کن خودشون با نوکشون می برن داخل لانه.البته یادت نره خودت همون مقدار پنبه که گفتم براشون بذاری داخل لانه ..............................
پاسخ
با سلام و خسته نباشید
بنده دوتا فنچ داشتم که آزادانه در پاسیوی خونمون آزاد بودن و به تازگی دو تا تخم کردن حالا فنچ مرد گم شده به نظر شما باید چکار کنم ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان