امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات کلی در مورد خوکچه هندی
با سلام جای تاپیک سوالات خالی بود با اجازه این پست رو زدم
سوال داشتم اگه کسی به من و خوکچم کمک کنه ممنون می شم
خوکچه من مدتی هست بعضی وقتها هی صدا می ده و دور قفسش بعضی وقتها با صدا می دوه نمی دونم چی می خواد چه کار کنم:17::17::17::17::17:
2 یا سه بار هم سابقه پلاستیک خوردن داشته نمی دونم دل دردی چیزی نداره چه کار کنم خواهشا کمک کنید1240:1240:1240:
پاسخ
ممنون از شما
موضوع مهم شد تا دوستان دسترسی راحت تری داشته باشند
پاسخ
چند وقته دارینش؟یعنی سوت میزنه و میدوه؟خب دویدن که مال بازی کردنه سوت زدن هم که طبیعتشه..اما اگه همون موقع که داره سوت میزنه و میدوه بهش غذا بدید یا هرکار دیگه ای عادت میکنه هربار که دلش میخواد همین کارو انجام بدید میدوه و سوت میزنه!!دوستان با تجربه تر کمکتون میکنن...فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه..
پاسخ
شیوا نوشته است:چند وقته دارینش؟یعنی سوت میزنه و میدوه؟خب دویدن که مال بازی کردنه سوت زدن هم که طبیعتشه..اما اگه همون موقع که داره سوت میزنه و میدوه بهش غذا بدید یا هرکار دیگه ای عادت میکنه هربار که دلش میخواد همین کارو انجام بدید میدوه و سوت میزنه!!دوستان با تجربه تر کمکتون میکنن...فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه..
الان حدود 2 یا سه ماهه خریدم تازگی این کار رو میکنه تا حالا نمی کرد
پاسخ
اگه بشینه یه گوشه و دیگه سوت نزنه باید نگران شد!!خوکچه من که تاوقتی سالم بود اینکارارو میکرد و همه خوکچه های سالم هم همین کارو میکنن تاجاییکه من میدونم..واسه اطمینان بیشتر هم دامپزشکایه عزیز سایت میان دیگه...:63:راستی عکس خوکچتونم بزارید توی تاپیکی که براش باز میکنید..خوشحال میشیم ببینیمش
پاسخ
اینم عکس این اقا پسر :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
[تصویر:  42b4dde8771d.jpg]
پاسخ
سلام ممنون بابت ایجاد این بحث من تقریبا دو ماهه خوکچه دارم چیزی که توی این دوماه فهمیدم اینه که خوکچه باید یه ساعتهایی از روز که خودش بیداره و سرحاله توی اتاق امن (پوشاندن سوراخهای غیر قابل دسترس ما پوشاندن سیمها و هرچیز جویدنی خطرناک ...) برای خودش بچرخه و بازی کنه حتی بزرگترین قفسها هم این امکان رو براش ایجاد نمی کنه خوکچه من حتی با من بازی می کنه و دوست داره دنبالش کنم شما خیلی کلی سوال کردی با توجه به اینها که گفتم خوکچه شما همچین امکانی رو داره؟ در ضمن یه چیزی بگم خوکچه یه وقتها که مسته و غذا خورده و سرحاله انگار مورچه گازش گرفته باشه بالا و پایین می پره بعد شروع می کنه به دویدن و بازی کردن ، خوکچه شما دقیقا چه وقتهایی این کار رو می کنه ممکنه اصلا شرطی شده باشه که با این کار توجه شما رو جلب کنه که بهش خوراکی بدید مثلا هپی هرموقع من می رم آشپزخونه و هوس خوراکی کرده شروع می کنه به سوت زدن یا مثلا شرطی شده که شما هربشقابی که بزاری زمین از هرجایی که باشه خودش رو می رسونه چون من هرموقع چیزی می خورم یه چیز کوچولو هم به اون می دم البته از خوراکی های خودشConfusedmug:
654:"
happykocholo.blo[SIZE=3]gsky
خاله ها عموها ما بیشتر عکسهام رو دروبلاگمون می زاریم هیچی هم غیر ازخودمون توی وبلاگ نیست اگر دوست داشتید هرموقع مامانمون عکس می زاره بقیه عکسها رو اونجا ببینید ممنون دست لیسیم

[/SIZE]
پاسخ
محمدرضا عزیزچه پسر کاکل زریه قشنگی دارین...امیدوارم همیشه سالم باشه
پاسخ
دوس عزیز منم کمتر از یه ماه صاحبه خوکچه شدم که کلا یک ماه و نیم داره

همین کارایی که شما میگید رو میکنه

میدوئه و سوت میزنه
منم فکر نکنم مشکلی باشه
[FONT=&amp]هرگز فراموش نخواهم كرد كه براي داشتن تو[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]دلي را به دريا زدم...[/FONT][FONT=&amp]كه از آب [/FONT][FONT=&amp]واهمه داشت …[/FONT][FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]چـه سـاده
بـه اعـتبار دسـتـانـت
زميـن خوردم !!![/FONT]

[تصویر:  eyazs2kozv5zlgglypdg.jpg]
پاسخ
برای بستر خوکچه باید از چی استفاده کرد? آیا خاک اره مناسبه?
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان