امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به گربه در زمان فحل شدن
برفی 2 روزه که رفتارش عجیب شده همش رو زمین غلت میزنه و ناله می کنه و فرمهای خاصی به بدنش میده با اینکه هنوز 2 ماه ار زایمانش نگذشته .چه کار میشه براشون تو این دوران کرد که حیوون اذیت نشه. من مقاله ای در مورد تحریک کردن گربه در این دوران خوندم که به نظرم نمیتونه عملی باشه در مورد تحریک کردن با گوش پاکن بود. اگه کسی تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم که مطرح کنید.
لوسی هم همیشه دوماه بعد از زایمانش فحل میشه،من فکر نمیکنم این راهه درستی باشه ، باید بذاری دوران فحلیش تموم شه عزیزم :12:
منم از یکی در مورد تحریک گربه با گوش پاک کن شنیدم ، یکی از دوستام هم همین کارو کرده بود ولی نتیجه ای نگرفته بود و فقط حال گربش بدتر شده بود
[SIGPIC][/SIGPIC]
خب چرا عقیم نمیکنین ؟ یه بار هم که زایمان کرده به نظرم بهتره عقیمش کنین ، البته من خودم زیاد با عقیم کردن حیوون موافق نیستم اما خب از یه طرف وقتی فکرمیکنم بچه گربه هایی که قراره به دنیا بیان چه سرنوشتی در انتظارشون قراره باشه و آیا صاحبان خوبی پیدا میکنن یا نه ، مطمئنن برای همشون نمیشه صاحب خوبی پیدا کرد پس حداقل کاری که میشه کرد اینه که از به دنیا اومدنشون جلوگیری بشه.

[COLOR="#800000"]منم با ملیکا جون موافقم . درسته که یکم هزینه داره اما خیال آدم راحت میشه . و دیگه اعصاب آدم خورد نیست که سر بچه ها چی میاد یا اینکه دفعه بعد باید چیکار کنم . حیوونم خودش راحت تره اینجوری. همین الان خودتون یه تجربه داشتید و میدونید چقدر سخته جمع و جور کردنشون و بزرگ شدن و سروسامون گرفتن بچه ها. به نظر من عقیم کردن رته خیلی خوبیه.
من خودم یکم دیر اقدام کردم و جسی اولین دوره فحلش رو تجربه کرد . تقریبا 3 هفته پدرم درومد . خودشم کلی عذاب کشید . شورتکس پاش بود و بیچاره کلی کلافه بود . منم که هر دفعه باید برای بیرون رفتنش شورتشو در میاوردم و تمیزش میکردم و .... خلاصه . بعدشم که تمام موهای زیر شورتکسش نمدی شده بود بدجور. مجبور شدم همه موهای اون قسمت رو کوتاه کنم . خلاصه عجب بدبختی بود . حتما تابستون عقیمش میکنیم . اینجوری جسی هم برای تمام عمرش عزیز دردونه خودم میمونه.[/COLOR]
[تصویر:  joewrllkooh3o9bmtpda.jpg]
من نمی خوام که برفی جفت گیری کنه از خونه هم اصلا بیرون نمیره که حامله بشه من نگران خودش شده بودم . معمولا چند بار در سال فحل میشن؟ آخه برفی اولین گربه ماده ایه که من داشتم برای همین در این مورد زیاد اطلاعات ندارم. من دیروز سرشو با بازی کردن گرم کردم انگار اصلا یادش رفت . یعنی هیچ کاری نمیشه کرد؟
دوست من
گوش پاک کن هیچ تاثیری نداره و نخواهد داشت
پس خطر نکن!
اما درباره عقیم کردن اگه بچه هاشو نمیخوای که بهترین کار اینه که عقیمش کنی و ناراحت هم نباشی که داری تو طبیعتش دست کاری میکنی چون یه بار مادر شد ه و طعم مادر شدن رو چشیده .
اگه از خطرات عقیم کردن و جراحی و بخیه و ... میترسی که یه روش هست که تنها با دوتا سوراخ کوچیک توی شگم گربه ماده اینکارو انجام میدند که البته تا اونجایی که من پرسیدم هزینش حدود سیصد و 50 تومن میشه ولی به نظرم ارزششو داره دیگه بر اثر عفونت و هزار مشکل دیگه خدای نکرده بلایی سر گربتون نمیاد خیلی هارو میشناسم که در اثر جراحی عقیم سازی گربه هاشون مردن نمونش کاپی یکی از بچه های همین سایت
پس مراقب باش:12:
پیتی نوشته است:دوست من
گوش پاک کن هیچ تاثیری نداره و نخواهد داشت
پس خطر نکن!
اما درباره عقیم کردن اگه بچه هاشو نمیخوای که بهترین کار اینه که عقیمش کنی و ناراحت هم نباشی که داری تو طبیعتش دست کاری میکنی چون یه بار مادر شد ه و طعم مادر شدن رو چشیده .
اگه از خطرات عقیم کردن و جراحی و بخیه و ... میترسی که یه روش هست که تنها با دوتا سوراخ کوچیک توی شگم گربه ماده اینکارو انجام میدند که البته تا اونجایی که من پرسیدم هزینش حدود سیصد و 50 تومن میشه ولی به نظرم ارزششو داره دیگه بر اثر عفونت و هزار مشکل دیگه خدای نکرده بلایی سر گربتون نمیاد خیلی هارو میشناسم که در اثر جراحی عقیم سازی گربه هاشون مردن نمونش کاپی یکی از بچه های همین سایت
پس مراقب باش:12:

عزیزم من شنیدم که این نوع عقیم کردن که گفتی به جای در اوردن رحم،برای گربه ضرر داره و باعث سرطان میشه
این هزینه رو یعنی 350 تومان رو اگه بدن به یه دکتر مطمئن میتونن با خیال راحت عقیم کنن
اگه خواستی دوست من پیام خصوصی بده من دکتر پیشیمو که ازش مطمئنم بهت معرفی کنم
neginiii نوشته است:عزیزم من شنیدم که این نوع عقیم کردن که گفتی به جای در اوردن رحم،برای گربه ضرر داره و باعث سرطان میشه
این هزینه رو یعنی 350 تومان رو اگه بدن به یه دکتر مطمئن میتونن با خیال راحت عقیم کنن
اگه خواستی دوست من پیام خصوصی بده من دکتر پیشیمو که ازش مطمئنم بهت معرفی کنم

من تا حلا اینونشنیدم که این نوع عقیم کردن سرطان زا باشه و البته دونوع عمل داریم یه نوع اینه که فقط لوله های رحمی رو میبندند و یه نوع دیگه اینه که تخمدانها رو عمل میکنند

مرسی اما من گربه هامو به هیچ عنوان عقیم نمیکنم من گربه ها رو با همه این عاداتشون و شیطنتاشونو خرابکاریاشونو اذیتاشون دوست دارم و اصلا دوست ندارم زندگی طبیعییش رو از بگیرم حتی حاضرم واگذارشون کنم ولی عقیمشون نخواهم کردConfusedmug::12:
مرسی بچه ها اما نمی خوام عقیمش کنم الان هم هر 5تا بچه هاش پیش خودمون هستن.
مرسی بچه ها اما نمی خوام عقیمش کنم الان هم هر 5تا بچه هاش پیش خودمون هستن.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان