امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها
[تصویر:  hnbavktzopvjcc623hf.jpg]

[SIZE=3]
[/SIZE]
در این تاپیک به پرسش های شما در مورد نژاد های مختلف قناری پاسخ داده خواهد شد.

پاسخ
سلام دوستان قناری من حس میکنم مریض شده پرهای درشت و ریزش میریزه پف میکنه همشم خوابه بعد نفسشم سریع

ولی اشتهاش خوبه یه پاشم بالا نگه میداره پرای دور چشمشم ریخته اگر میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم
1240:
پاسخ
elnaz نوشته است:
سلام دوستان قناری من حس میکنم مریض شده پرهای درشت و ریزش میریزه پف میکنه همشم خوابه بعد نفسشم سریع

ولی اشتهاش خوبه یه پاشم بالا نگه میداره پرای دور چشمشم ریخته اگر میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم
1240:

سلام
الان فصل پرریزی و تو لک رفتن پرنده هاست
ممکنه پرهاشون در روز به تعداد زیاد بریزه
یکم پرنده بیحال به نظر میرسه این مواقع و اشتهاشم کم میشه و در یه بازه ی یک تا 2 ماهه تمام پرهای پرنده با پرهای جدید جایگزین میشه
یه قطره اوی مینرال تهیه کنید برای بهتر در اومدن پر ها و تغذیه رو هم حواستون بهش باشه تا بهترین نوع تغذیه رو داشته باشید چون مستقیما به زیبایی و درخشندگی پر ها مربوط میشه.
موفق باشید
پاسخ
elnaz نوشته است:

1240:

سلام
با اجازه اساتید
چون تنفسش سریع شده مشکوک به مریضیه
ابتدا سینه قناری چک کنید و مطمئن بشین که لاغر نشده بعد فضله قناری چک کنین اگر مشکلی نبود بخاطرپرریزی و ضعفه
پاسخ
ایا در فصل گرم هم میتوان قناری تکثیر کرد
پاسخ
سلام دوسته عزیز
خیلی خوش اومدی
آره توی فصل گرما هم میشه تکثیر کرد
ولی
جفتتون ضعیف میشه
قناری ماده ب خوبی از جوجه ها نگهداری نمیکنه
یا شاید ب کل روی تخم هم نخوابه
ولی در کل میشه آره
پاسخ
بهترین فصل برای پرورش قناری اوایل بهار هست.... اين بدون شك بهترين زمان است ، زيرا كه طبيعت نيز مجدداٌ فعاليت خود را از سر مي گيرد . در صورتي كه فضاي مزبور مجهز به شوفاژ و يا بخاري است ميتوان زودتر نيز اقدام باين امر نمود. زيرا پرنده در فضاي گرم آمادگي لازم را داشته و ممانعت از آن صحيح نخواهد بود ...

654:"مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد654:"
ehda.ir

بیدار شو فروغ!
دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
در سرزمین گرسنگان
پرنده خوردنیست....

پاسخ
تا اونجایی که من دیدم(یکی از آشنا ها) بله میشه.
تابستون پارسال بود که پرنده هاشو دیدم و اکثر قناری هاش تخم داشتند.
پاسخ
اگر محیط منزل و جایی که قناری رو نگهداری میکنید خیلی گرم نباشه میتونید قناری هارو جفت کنید و جوجه هم بکشید
الان بهترین موقع هستش ماه آینده هوا حسابی گرم میشه
پاسخ
سلام کسی نمیدونه تخم قناری چند روزه ججه میشه ر:biggrin:
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان