صفحه 26 از 475 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444576126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 4744
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط koolak نمایش پست ها
    سلام

آقای اسکندری وضعیت تخم های جفت بارجیگار مولد شما مشخص شد ؟
    سلام.بله ظاهرا یه صداهایی از لونه میاد که این چند روزه وقت نکردم برم سر بزنم بهشون ببینم چندتا جوجه شدن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10439
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز غذا گرفتن از دهن همدیگه و خاروندن سر همدیگه نشونه های جفت شدن هست ولی تازمانیکه جفت گیریشون رو ندیدین جفت نشدن و آماده ی تخم گذاری نیستن بخصوص توی فصل سرما.الان لونه سودی به حالشون نداره و باید صبر کنی خوب آماده بشن بعد لونه گذاری کنی که لونه براشون به یه عادت و سرگرمی تبدیل نشه.موفق باشید
    امممممممممم
    اخه من پیش دانشگاهیم از فردا هم تا 8 شب مدرسه ام از کجا بفهمم اینا جفت گیری می کنن؟؟؟؟
    راه دیگه هم داره؟؟؟؟
    شمبه محاوره ای، می ددونم که شنبه درسته.....از این به بعد رعایت می کنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan sa نمایش پست ها
    امممممممممم
    اخه من پیش دانشگاهیم از فردا هم تا 8 شب مدرسه ام از کجا بفهمم اینا جفت گیری می کنن؟؟؟؟
    راه دیگه هم داره؟؟؟؟
    شمبه محاوره ای، می ددونم که شنبه درسته.....از این به بعد رعایت می کنم
    سلام.ایشالا دانشگاهم قبول میشی.اگر از بلوغ پرنده هاتون مطمئنید،معمولا صبح زود و قبل از غروب آفتاب بیشترین تمایل به جفت گیری بین پرنده ها هست و با کمی دقت میشه فهمید که جفت شدن یا نه.البته این که جفت دائم کنار هم هستن و دائم غذا از دهن هم میگیرن و سر همدیگرو میخارونن نشانه های خوبیه برای اینکه جفت آماده شدن.سعی کنید با غذاهای گرم تقویت و آمادشون کنید و وقتی متوجه آمادگیشون شدید توی شرایط دمایی خوب براشون لونه گذاری کنید ببینید چه واکنشی نشون میدن.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام.ایشالا دانشگاهم قبول میشی.اگر از بلوغ پرنده هاتون مطمئنید،معمولا صبح زود و قبل از غروب آفتاب بیشترین تمایل به جفت گیری بین پرنده ها هست و با کمی دقت میشه فهمید که جفت شدن یا نه.البته این که جفت دائم کنار هم هستن و دائم غذا از دهن هم میگیرن و سر همدیگرو میخارونن نشانه های خوبیه برای اینکه جفت آماده شدن.سعی کنید با غذاهای گرم تقویت و آمادشون کنید و وقتی متوجه آمادگیشون شدید توی شرایط دمایی خوب براشون لونه گذاری کنید ببینید چه واکنشی نشون میدن.
    سلام شرمنده من بازم سوال میپرسم.اما مرغ عشق ماده خیلی اصرار داره پاشو بذاره روی کمر مرغ عشق نر وهمش هم با یه صدای کمی جیرجیر میکنه وهمش میره طرف نر.اینا نشونه ی چی هست.همش پاشو میذاره روکمر نر ومیخواد بهش غذا بده.وقتی هم که نمیتونه میره پایین دوباره میاد بالا وشروع به اینکار میکنه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام شرمنده من بازم سوال میپرسم.اما مرغ عشق ماده خیلی اصرار داره پاشو بذاره روی کمر مرغ عشق نر وهمش هم با یه صدای کمی جیرجیر میکنه وهمش میره طرف نر.اینا نشونه ی چی هست.همش پاشو میذاره روکمر نر ومیخواد بهش غذا بده.وقتی هم که نمیتونه میره پایین دوباره میاد بالا وشروع به اینکار میکنه
    این اتفاق بین جفت های تازه بالغ که نر کامل جفت گیری رو بلد نیست اتفاق میفته و چیز عجیبی نیست و ماده یه جورایی به نر عمل جفت گیری رو یاد میده و معمولا نرهای تازه کار به خاطر همین کار خیلی اذیت میشن ولی در حالت کلی مشکلی نیست و به مرور که جفت کهنه بشن و باتجربه بشن این حرکات هم از بین خواهد رفت.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    4895
    من امروز توی 1
    پت
    شاپی بچه باجیگار دیدم دلم براش سوخت خواستم بیارم نگهش دارم ولی تنها بود وبه گفته مغازه دار تازه دون خور شده اگه بیارم تنها میمونه میشه اهلیش کرد؟
    من بخاطر اینهمه حیوونام دیگه جایی ندارم واسش ولی بزور میتونم جایی براش بسازم اگه هم نشه میدمش به دوستم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Heavenly نمایش پست ها
    من امروز توی 1
    پت
    شاپی بچه باجیگار دیدم دلم براش سوخت خواستم بیارم نگهش دارم ولی تنها بود وبه گفته مغازه دار تازه دون خور شده اگه بیارم تنها میمونه میشه اهلیش کرد؟
    من بخاطر اینهمه حیوونام دیگه جایی ندارم واسش ولی بزور میتونم جایی براش بسازم اگه هم نشه میدمش به دوستم
    سلام.دوست عزیز اگه جوجه باشه و تازه دون خور شده باشه با چیدن پرهاش بسرعت رام و دستی میشه.شرایط نگهداریشم بشدت راحت هست بخصوص که تک هست و هیچ دردسری نداره از طرفی به جای زیادی هم نیاز نداره.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    4895
    سلام.دوست عزیز اگه جوجه باشه و تازه دون خور شده باشه با چیدن پرهاش بسرعت رام و دستی میشه.شرایط نگهداریشم بشدت راحت هست بخصوص که تک هست و هیچ دردسری نداره از طرفی به جای زیادی هم نیاز نداره.
    پس اگه فردا اوردمش خونه چه اقداماتی انجام بدم برای اهلی شدن و سلامتش؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Heavenly نمایش پست ها
    پس اگه فردا اوردمش خونه چه اقداماتی انجام بدم برای اهلی شدن و سلامتش؟
    اگر پرنده فروش وارد بود همونجا بده برات پرهاش رو قیچی بزنه.وقتی آوردیش خونه تا دو روز کاری به کارش نداشته باش تا از شوک چیده شدن پرهاش بیاد بیرون.بعد هم بیارش بیرون از قفس و فقط دستت رو نگه دار در مقابل سینش تا بیاد روی دستت.ممکنه دفعات اول امتناع کنه و بخواد فرار کنه ولی به مرور که ببینه نمیتونه بال بزنه و فرار کنه دیگه خودش کوتاه میاد و به مرور میاد روی دست.سعی کنید انگشتانتون رو در مقابلش دائم پله کنید و کم کم نوازشش کنید.اگر تازه دون خور شده باشه فقط به ارزن ریز و هویج رنده شده نیاز داره که اونم دوبار در هفته براش کافیه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببخشید آقای اسکندری به مغازه ها نمیشه اعتماد کرد .اینکه میگن تازه دون خور شده.احتمال داره که تحت تاثیر وجود پرنده های دیگه ارزن روبخوره.من امسال اول یه جوجه مرغ عشق رام وتازه دونخور از بازار پرندگان خریدم ولی وقتی آوردمش خونه اصلا نمیتونست دونه بخوره ومتاسفانه بعد از سه روز مرد.هرکاری هم کردم که بتونم نگهش دارم نشد.به نظر من اول از این قضیه مطمئن شن بعد جوجه رو بخرن

صفحه 26 از 475 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444576126 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)