فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 36 از 411 نخستنخست ... 2634353637384686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    mpoorhosein
    شماره عضویت
    5271
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh نمایش پست ها
    سلام.سنگ کف دریا چه جوریه؟عکسشو بذارین لطفا
    در گوگل سرچ کنین کف دریا میاد ومیتونین مشاهده کنین
    کف دریا غضروف پشت یه نرم تنی هستش که مخصوص آب های شور هستند که وقتی این نرم تن میمیره و بدنش توسط ماهیها خورده میشه این غضروف قابل خوردن توسط ماهی ها نبوه و چون سبک بوده به روی آب میاد و توسط موج دریا به ساحل آورده میشه که توسط مردم محلی جنوب جمع شده و به قیمت خیلی کمی به پرنده فروش ها داده میشه
    بسیلر هم برای پرنده مهم وضروری

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    mpoorhosein
    شماره عضویت
    5271
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh نمایش پست ها
    salam.man ye joft morghe eshgh daram madehe az nare shekamesh bozorgtare. kolan tanbele hamash pof mikoneo mikhabe.emruzam 1 bar didam az binish ab umade .madfuesham abakio sabze.chikar konam
    برین مولتی ویتامین بخرین و بریزین تو ابشون و هر شب اب جدید براشون پرکنین
    و دمای محیطو بالا ببرین احتمالا سرما خورده

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    6649
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام بچه ها بالاخره عکس عشقامو براتون میفرستم جیگرن این دوتاhttp://up.parsipet.ir/uploads/1368171457062.jpg
    امیدوارم که لینک درست باشه.........

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    6649
    میانگین پست در روز
    0.03
    بله اینم یه عکس دیگه ازشون
    خداییش که مرغ عشقاش به خوشگلی مال منه ها بیاد جلو ببینمممممhttp://up.parsipet.ir/uploads/1368171887961.jpg

کاربر جدید PoryaPHA آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Porya Goodarzi
    شماره عضویت
    6676
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام دوستان
    من یه جفت مرغ عشق داشتم که تخم نذاشته بودن و جفتگیری نکرده بودن. بعد یه جوجه خریدم برای خودم پیش خودم بود بعد بعد از مدتی دیدم نر مرغ عشقام مرده! منم برای این که اون مادهه تنها نباشه این جوجه رو انداختم پیشش! (جوجه ماده است) حالا بعد از چند ماه میبینم یه تخم از لونه افتاده بیرون، گذاشتمش تو دوباره انداختش بیرون. چند روزی گذشته حالا نگاه میکنم میبینم تو لونه 6تا تخم هست و اون مادهه هم روشون میخوابه و بعضی موقع ها هم جوجهه میخوابه(دیگه بزرگ شده) حالا به نظرتون اون تخم ها نطفه دارن و سالمن؟ جوجه میشن؟ من باید چیکار کنم؟
    خیلی خیلی ممنون. ببخشید سرتونو درد اوردم.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    6649
    میانگین پست در روز
    0.03
    بازم سلام دوستان عزیز
    1-من امروز دقت که کردم میبینم صدای مرغ عشقام انگاری یکم یذره عوض شده! مخصوصا ماده صداش نازک تو دماغی شده انگار گلوش گرفته به نظرتون دلیلی میتونه داشته باشه؟؟ البته بگم من چند روزیه از بس اذیت میکنن و سر و صدا میکنن میذارمشون تو تراز تا راحت بخوابم خیلی شیطون شدن
    2-دو روزه مرغ عشق ماده انگار پرش میلرزه نمیدونم طبیعیه یا نه نره هم میلرزه ولی مادهه انگار بیشتره
    3-و اینکه آیا ممنکه مرغ عشقا با آدم قهر بشن؟؟ -دو سه ساعت پیش حشره کش زدم خونه و یه دفعه مرغ عشقا رو با قفس برداشتم و گذاشتم تو تراز و از ترس اونا رفتن تو لونه. آخه نزدیک بود سوسک بپره روشون حالا هر چی میرم پیششون انگارنه انگار بهم محل نمیذارن سوت میزنم هر کاری میکنم تحویل نمیگیرن.
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم

کاربر جدید PoryaPHA آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Porya Goodarzi
    شماره عضویت
    6676
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط PoryaPHA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه جفت مرغ عشق داشتم که تخم نذاشته بودن و جفتگیری نکرده بودن. بعد یه جوجه خریدم برای خودم پیش خودم بود بعد بعد از مدتی دیدم نر مرغ عشقام مرده! منم برای این که اون مادهه تنها نباشه این جوجه رو انداختم پیشش! (جوجه ماده است) حالا بعد از چند ماه میبینم یه تخم از لونه افتاده بیرون، گذاشتمش تو دوباره انداختش بیرون. چند روزی گذشته حالا نگاه میکنم میبینم تو لونه 6تا تخم هست و اون مادهه هم روشون میخوابه و بعضی موقع ها هم جوجهه میخوابه(دیگه بزرگ شده) حالا به نظرتون اون تخم ها نطفه دارن و سالمن؟ جوجه میشن؟ من باید چیکار کنم؟
    ممنون میشم زودتر جواب بدید

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    mpoorhosein
    شماره عضویت
    5271
    میانگین پست در روز
    0.03
    ممنون میشم زودتر جواب بدید
    اگه جوجتون ماده باشه تمام تخما بی نطفه هستن ولی اگه نر باشه چند وقت دیگه بابا بزرگ میشین
    اون تخمیرو هم که میندازن بیرون به معنی خراب بودن تخم هستش

کاربر فعال nafiseh65 آواتار ها
    تخصص
    طراح گرافیک
    حیوان خانگی
    ککاتیل.رزیلا و ...
    شماره عضویت
    4227
    میانگین پست در روز
    0.27
    نقل قول نوشته اصلی توسط nesaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرغ عشق نرم که مریض بود یهو خوبه خوب شد از اولشم بهتر شد. حالا الان چند روزه شروع کرده به خوندن آخه قبلا نمی خوند و الان میره سمت ماده با سرش ادا اصول درمیاره جلو ماده و نوکش رو میبره رو نوک ماده ولی ماده زیاد محلش نمیده البته گاهی ماده هم براش ادا درمیاره و میخونه و مثل اون سرش رو تکون میده یه کارایی مثل رقص ولی بیشتر کم محلی می کنه بنظرتون داره جفت گیری میکنه که اینکارارو می کنه؟اصلا وقتی ماده بهش محل نمیده آخرش جفت میشن یا نه؟ممنون از لطفتون
    سلام از کجا متوجه شدید مریض بوده؟ علائمش چی بود؟

نرتون مست شده و سعی در جلب توجه ماده داره

ماده تون هنوز کاملا آمادی نیست اصلا از نر و ماده بودنشون مطمئنید؟

برای جفتگیری نر باید روی کمر ماده سوار بشه و جفتگیری کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط savnooz نمایش پست ها
    با سلام دوستای عزیز
    منم به جمع مرغ عشق دارا چند روزیه که پیوستم. ازتون خواهش میکنم کمکم کنید بتونم ازشون به خوبی نگهداری کنم چون خدای نکرده اگه طوریشون بشه من دق میکنم. یه جفت مرغ عشق خوگشل ملوس دارم اما نمیدونم چرا دو روزه قاط زدن. حدود یه هفتس دارمشون روز اول معلوم بود میترسن حتی به دونه هاشون لب نزدن اما الان تقریبا با هم دوس شدیم اینقد باهاشون حرف میزنم و سوت میزنم که صدامو میشنون شرو میکنن به آواز. اما از دیروز هی دارن با هم میجنگن و هی تو قفس پرواز میکنن و بال بال میزنن. نره اصلا طرف ماده نمیره نمیدونم چرا پرنده ماده هی نوک میزنه به سر نره و وقتی میره طرف نر که نوک بگیره نره فرار میکنه و صداهای خیلی خشن و تو گلویی در میاره خییلی داد بیداد میکنن خونه رو میذارن رو سرشون. به نظرتون عادیه؟! یا شاید میخوان جفت گیری کنن؟؟ آخه اینجوری اینا که همش دارن همدیگه رو با نوک میزنن و از هم فرار میکنن! چیکار کنم با هم رفتار کنن میترسم کارشون به طلاق بکشهاصلا یکی توضیح بده شرایط جفت گیری مرغ عشق هارو. فصل و زمان چه ساعت روز، تنهایی، و هر چی که لازمه بدونم. اصلا از کجا معلوم به سن بلوغ رسیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط savnooz نمایش پست ها
    بازم سلام دوستان عزیز
    1-من امروز دقت که کردم میبینم صدای مرغ عشقام انگاری یکم یذره عوض شده! مخصوصا ماده صداش نازک تو دماغی شده انگار گلوش گرفته به نظرتون دلیلی میتونه داشته باشه؟؟ البته بگم من چند روزیه از بس اذیت میکنن و سر و صدا میکنن میذارمشون تو تراز تا راحت بخوابم خیلی شیطون شدن
    2-دو روزه مرغ عشق ماده انگار پرش میلرزه نمیدونم طبیعیه یا نه نره هم میلرزه ولی مادهه انگار بیشتره
    3-و اینکه آیا ممنکه مرغ عشقا با آدم قهر بشن؟؟ -دو سه ساعت پیش حشره کش زدم خونه و یه دفعه مرغ عشقا رو با قفس برداشتم و گذاشتم تو تراز و از ترس اونا رفتن تو لونه. آخه نزدیک بود سوسک بپره روشون حالا هر چی میرم پیششون انگارنه انگار بهم محل نمیذارن سوت میزنم هر کاری میکنم تحویل نمیگیرن.
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم
    همونطور که گفتم برای جفتگیری نر روی کمر ماده سوار مشه و جفتگیری میکنن

بیخود جابجاشون نکنید بگذارید احساس امنیت و آرامش داشته باشن

تو محیط پراز استرس به هیچ عنوان خبری از جوجه نخواهد بود

تو فضایی که پرنده ها هستن به هیچ عنوان اسپری یا سمپاشی نکنید چون باعث مرگشون میشید

تغییر ناگهانی دما ممکنه باعث سرماخوردگی بشه

دقت کنید آبریزش بینی دارن یا نه؟

لرزش پرها به تنهایی مشکلی نداره

ممکنه ترسیده باشن

لونه رو بردارید تا زمانی که جفت گیری نکردن نگذارید

سلام دوستان
    هر دو ماده هستن و تخم ها پوچ هستن

بهتره هرچه زودتر یه نر آماده براش تهیه کنید

تخم گذاری پی در پی باعث ضعیف شدن ماده میشه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    naghme kh
    حیوان خانگی
    مرغ عشق- مرغ مینا-عروس هلندی
    شماره عضویت
    6672
    میانگین پست در روز
    0.07
    سلام. من یه جفت مرغ غشق دارم.دوتایی آزادن و میان بیرون از قفس میگردن و تا یه حدی دستی شدن و تربیت شدن. احتمال داره چون بهشون دست میزنم هیچوقت تخم نذارن؟؟

صفحه 36 از 411 نخستنخست ... 2634353637384686136 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)