فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 357 از 411 نخستنخست ... 257307347355356357358359367407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,561 به 3,570 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fanom نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان سئوال داشتم در مورد جوجه مرغ عشق

[/CENTER]
    سلام دوست عزیز ، پاش رو تا بالا کامل نگاه کنید ببینید نشونه ای از کبودی یا زخم نداره ، دلایلی مثل ضرب دیدگی ، ضعف جسمانی ، یا خوابیدن بد ماده میتونه داشته باشه، اینجوری نمیشه نظر قطعی داد . نکته بعدی این که دوست عزیز چ کسی بهتون گفته ب مرغ عشق خیار بدید ؟! ندید دیگه . به جوجه کاهو هم نمیدن .. شما فعلا یکم به تغذیه اش بیشتر رسیدگی کنید ب نظر میرسه ضعف جسمانی داره .. در کنار ارزن و کتان ، سفیده رنده شده با هویج رنده شده و سیب و .. ب تناوب بدید . پودر کف دریا هم روی غذاش بریزید یکم. مولتی ویتامین پرندگان هم تهیه کنید عالیه . پاش رو هم کامل چک کنید
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام ، با اجازه اقا محمد يه نكته اي رو در تكميل صحبتهاي مفيد شون اضافه كنم ، اين پرنده همونطور كه اقا محمد فرمودن ، ضعف جسماني داره ، ناشي از كمبود كلسيم ، كه اگه ژنتيكي نباشه ،احتمالا در دوران جوجگي به خاطر تغذيه نادرست به اين مشكل دچار شده . نرمي استخوان توي شكل و ظاهر پاهاش تا حدودي مشخصه ، حالت كج بودن و از هم باز بودن پاهاش يعني اسكلت بندي محكمو درستي نداره ، ولي جاي نگراني نيست و چون هنوز بچست ميشه با تغذيه درست و كلسيم دار مثل سفيده تخم مرغ، پوستش ، مولتي ويتامين ، كف دريا كه لازمه زندگي هر پرنده ايه، و در كل همه مواردي كه اقا محمد فرمودن ، به اضافه قطره adمخصوص پرندگان ( با تجويز پزشك) ، ترميمش كرد

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13104
    میانگین پست در روز
    0.01
    من اطلاع نداشتم که نباید خیار به پرنده داد چون خیلی علاقه داشتن بهشون دادم...پس برای مشکل کلسیم و تغذیه باید رژیم ش ر اصلاح کنم برای کلسیم باید این کف دریا رو از عطاری بگیرم یا داروخونه؟بعد من تو اینتنرنت سرچ کردم واسه این کف دریا باید تو قفس گذاشت شما گفتین به غذاش اضافه کنم یعنی ازش پودر کنم و به چی اضافه کنم؟
    از پاسخگوی دوستان هم خیلی ممنونم

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    من اطلاع نداشتم که نباید خیار به پرنده داد چون خیلی علاقه داشتن بهشون دادم...پس برای مشکل کلسیم و تغذیه باید رژیم ش ر اصلاح کنم برای کلسیم باید این کف دریا رو از عطاری بگیرم یا داروخونه؟بعد من تو اینتنرنت سرچ کردم واسه این کف دریا باید تو قفس گذاشت شما گفتین به غذاش اضافه کنم یعنی ازش پودر کنم و به چی اضافه کنم؟
    از پاسخگوی دوستان هم خیلی ممنونم
    بله دوست عزیز ، از پرنده فروشی ها تهیه کنید . مقدار کمی پودر کنید روی غذای رنده شده اش بریزید
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13104
    میانگین پست در روز
    0.01
    با راهنمایی دوستان مراجعه کردم و اینا رو تهیه کردم حالا استفاده کنم ببینم چطور میشه نتیجه میگم خدمتتون فقط موندم قطره مستقیم بدم بهش بهتر نیست تا اینکه داخل آب بریزم؟.ممنون از راهنمایی

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    با راهنمایی دوستان مراجعه کردم و اینا رو تهیه کردم حالا استفاده کنم ببینم چطور میشه نتیجه میگم خدمتتون فقط موندم قطره مستقیم بدم بهش بهتر نیست تا اینکه داخل آب بریزم؟.ممنون از راهنمایی

دوست من نحوه استفاده توصیه شده خودش رو استفاده کنید

کاربر فعال
    تخصص
    تکثیر مرغ عشق
    حیوان خانگی
    کبوتر.مرغ عشق.طوطی. گلد فیش
    شماره عضویت
    10310
    میانگین پست در روز
    0.45
    ی مرغ عشق یک روزه دارم که مامان باباش غذاش نمیدن بقیه مرغ عشقامم جوجه ندارن که به اونا بسپرم.
    مخواستم طرز تهیه سرلاک دستی رو بگین لطفا
    و چ جوری گرم بمونه هرچند وقت غذا بذم ؟؟؟
    انقد گشنه بود من موز له شده با اراد ذرت دادم بهش تا ساکت شد .

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط pashi نمایش پست ها
    ی مرغ عشق یک روزه دارم که مامان باباش غذاش نمیدن بقیه مرغ عشقامم جوجه ندارن که به اونا بسپرم.
    مخواستم طرز تهیه سرلاک دستی رو بگین لطفا
    و چ جوری گرم بمونه هرچند وقت غذا بذم ؟؟؟
    انقد گشنه بود من موز له شده با اراد ذرت دادم بهش تا ساکت شد .
    سلام ، اول از مهشید عزیز سپاس گذارم ک خواستن کمک کنن ولی ب هیچ وجه غذای نوشته شده توصیه نمیشه . مدیران عزیز پاک کنن ک دیگران ب اشتباه نیوفتن . سرلاک نوزاد هم ب هیچ وجه نباید داد . سرلاک طوطی سانان بهترین گزینه است در صورت در دسترس نبودن از میکس هویج پخته شده با سیب درختی نه زمینی و موز و مغز تخمه با آب گرم استفاده کنید . نکته دیگه جوجه یک روزه بسیار سخته بزرگ کردنش و درصد موفقیت کمی داره . هر موقع چینه دان خالی شد بدید . من برای جوجه تقریبا 15 روزه هر دو ساعت غذا میدم

کاربر میهن پت مهیشا آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    گیاهان حیوانات بخصوص پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام من دوباره با سوالهام اومدم
    ممنون از لطفتون که به ما و عشقی هامون کمک میکنین
    اینم سوالهام :
    1- چند روز زمان میبره تا جوجه مرغ عشق از تخم بیرون بیاد ؟ 5/15 اولین تخم رو گذاشته و تقریبا از همون روز روشون نشسته من باید از کی گوش به زنگ باشم ؟
    2-از اون جایی که من اصلا تو کار و زندگیشون فضولی نمیکنم و فقط دما و آب و دون رو کنترل میکنم اطلاع دقیقی از تعداد تخم ها ندارم ولی یه بار حدس میزنم سه تا تخم دیدم حالا از زمان به دنیا اومدن جوجه ها به فرض اینکه همون سه تا باشن تخم مرغ و هویج رو به چه مقدار باید بذارم ؟ مثلا روزی یه تخم مرغ یا بیشتر ؟ همش رو یه دفعه تو قفس بذارم یا به دفعات؟و کجای قفس مناسب تره ؟
    ممنون از لطفتون

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهیشا نمایش پست ها
    سلام من دوباره با سوالهام اومدم
    ممنون از لطفتون که به ما و عشقی هامون کمک میکنین
    اینم سوالهام :
    1- چند روز زمان میبره تا جوجه مرغ عشق از تخم بیرون بیاد ؟ 5/15 اولین تخم رو گذاشته و تقریبا از همون روز روشون نشسته من باید از کی گوش به زنگ باشم ؟
    2-از اون جایی که من اصلا تو کار و زندگیشون فضولی نمیکنم و فقط دما و آب و دون رو کنترل میکنم اطلاع دقیقی از تعداد تخم ها ندارم ولی یه بار حدس میزنم سه تا تخم دیدم حالا از زمان به دنیا اومدن جوجه ها به فرض اینکه همون سه تا باشن تخم مرغ و هویج رو به چه مقدار باید بذارم ؟ مثلا روزی یه تخم مرغ یا بیشتر ؟ همش رو یه دفعه تو قفس بذارم یا به دفعات؟و کجای قفس مناسب تره ؟
    ممنون از لطفتون
    سلام دوست من .. 19 روز طول میکشه تا جوجه بیرون بیاد .. صبح ها سفیده تخم مرغ رو بذارید و عصر ها هویج رنده شده ، تقریبا یک سوم سفیده رنده شده کافیه ، کنار میله نشیمن نزدیک لونه بذارید

صفحه 357 از 411 نخستنخست ... 257307347355356357358359367407 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)