فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,120
لایک لایک:  2,981
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 350 از 411 نخستنخست ... 250300340348349350351352360400 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,491 به 3,500 از 4109

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت مهیشا آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    گیاهان حیوانات بخصوص پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام دوست من ، بله آماده نیست که اجازه جفت گیری نمیده ، جوانه گندم در آماده سازی جفت بخصوص ماده خیلی خوبه ، در لونه هم اگه باز نمیکنن و انداخته نمیشه نیاز به چسب زدن نیست ، در مورد مسافرت هم به فرد مسوولیت پذیری بسپارید همیشه که به مشکل نخورید ..

محمد جان قبل چسب زدن هر روز با در لونه بازی میکردن و مدام با نوکشون اون رو بلند میکردن تا اینکه بالاخره موفق میشدن بندازنش
    و یه سوال : دو روز توی آب موندن برای جوانه زدن گندم کافیه ؟ باید له یا آسیاب بشن یا همونجوری درسته بهشون بدم ؟

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهیشا نمایش پست ها

محمد جان قبل چسب زدن هر روز با در لونه بازی میکردن و مدام با نوکشون اون رو بلند میکردن تا اینکه بالاخره موفق میشدن بندازنش
    و یه سوال : دو روز توی آب موندن برای جوانه زدن گندم کافیه ؟ باید له یا آسیاب بشن یا همونجوری درسته بهشون بدم ؟
    هرکسی یجوری درست میکنه جوانه گندم رو من گندم رو میشورم 24 ساعت میذارم توی آب می مونه بعد میشورمش دوباره میریزمش توی ظرف تخت مث سینی یه دستمال خیس میکشم روش و هر 6ساعت دستمال و یکم خیس میکنم ، انتهای روز دوم قشنگ جوانه زده و میریزم توی ظرف در دار توی یخچال ... یعنی کلا 2روز زمان میبره.. فقط گندم و با جوانه اش بدید آسیاب نکنید نکته دیگه تا زمانی مفیده که سبز رنگ نشه جوانه اش
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر جدید
    شماره عضویت
    12047
    میانگین پست در روز
    0.00
    سللام من دنبال یک طوطی آشتی وسخنگو هستم کسی نمیفروشه

کاربر میهن پت مهیشا آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    گیاهان حیوانات بخصوص پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام بچه ها کمکم کنید من یک مشکل بزرگ دارم
    گاهی وقت ها نصفه شبها عشقیها یک دفعه شروع میکنن به بال بال زدن و پرواز کردن تو قفسشون و خودشون رو میکوبن به قفس.
    قبلا این گاهی بود یا شبی یک بار
    ولی دیشب 3-4 بار تکرار شد . بیدار شدن با این صداها خیلی برای من استرس آوره و دیشب در نهایت مجبور شدم برق رو تا صبح براشون روشن بذارم
    به نظرتون مشکل چیه ؟ چرا اینجوری میشن ؟

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهیشا نمایش پست ها
    سلام بچه ها کمکم کنید من یک مشکل بزرگ دارم
    گاهی وقت ها نصفه شبها عشقیها یک دفعه شروع میکنن به بال بال زدن و پرواز کردن تو قفسشون و خودشون رو میکوبن به قفس.
    قبلا این گاهی بود یا شبی یک بار
    ولی دیشب 3-4 بار تکرار شد . بیدار شدن با این صداها خیلی برای من استرس آوره و دیشب در نهایت مجبور شدم برق رو تا صبح براشون روشن بذارم
    به نظرتون مشکل چیه ؟ چرا اینجوری میشن ؟

سلام دوستم
    معمولا حیوانات هم در شب خواب میبینن و میترسن ، گاهی استرس میگیرن از تاریکی و یا روی میله از خواب سنگین ی که میرن یهو سر میخورن و میوفتن و چون میترسن خودشون و به اینطرف و اونطرف میزنن
    خیلی هم خطرناکه چون ممکنه شاه پرهاشون بشکنه و خون بیاد
    معمولا شبها هرکداتم از مرغ عشق ها جای خاصی برای خواب دارن من شنگولم باید بره تو چرخ و فلکش و سر ساعت بخوابه و من قبل اینکه چراغ خاموش کنم اول هدایتش میکنم تا سر جاش باشه
    اما چون این مورد به کرات دیده شده در فسقلی هاتون بهتره براشون چراغ خواب روشن بگذارید چون استرس میگیرن از تاریکی
    و اینکه اگر تعدادشون زیاد هست مثلا چهارتان قفس ها رو از هم دور کنید چون معمولاا یکی بیوفته و قفس تکون بخوره همشون میترسن و یهو قاطی میکنن
    در این مواقع باید چراغ هم روشن کنید باهاشون با صدای ملایم صحبت کنید اصلا دستتون و جلوی قفسشون نبرید چون شک میشن شدید ، و بعد که ضربان قلبشون آروم شد چراغ و خاموش کنید
    راه حلش هم گفتم چراغ خواب که شبها روشن باشه یا پرده رو بزنید کنار تا نور بیاد تو

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر فعال
    تخصص
    تکثیر مرغ عشق
    حیوان خانگی
    کبوتر.مرغ عشق.طوطی. گلد فیش
    شماره عضویت
    10310
    میانگین پست در روز
    0.45
    بچها کمک کنین
    امروز متوجه شدم پشت مرغ عشق مادم ی غده زده
    هرکار میکنم نمیزاره ازش عکس بگیرم
    تنها عکسی که تونستم بگیرم که حداقل معلوم شه کدوم ناحیس همینه.
    درحالت عادی که نشسته اصلا معلوم نمیشه غده داره من دیدم پرا اون ناحیش یکم خونی شده شک کردم گرفتمش پراش و کنار زدم که دیدم.
    در ضمن تا جایی که یادم میاد متولد 89
    بچها من تا حالا غده ندیده بودم کمکم کنین
    دقیقا مثل ی غده اومده بالا و پایین غده که ب بدنش چسبیده زرد رنگه.
    http://up.parsipet.ir/uploads/۲۰۱۵۰۴۲۷-۱۰۱۱۴۶-Copy.jpg

مدیر تالار فنچ @RY@ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    ابوالفضل خاکی
    علایق
    پرندگان
    تخصص
    فنچ
    حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10011
    میانگین پست در روز
    0.34
    نقل قول نوشته اصلی توسط pashi نمایش پست ها
    بچها کمک کنین
    امروز متوجه شدم پشت مرغ عشق مادم ی غده زده
    هرکار میکنم نمیزاره ازش عکس بگیرم
    تنها عکسی که تونستم بگیرم که حداقل معلوم شه کدوم ناحیس همینه.
    درحالت عادی که نشسته اصلا معلوم نمیشه غده داره من دیدم پرا اون ناحیش یکم خونی شده شک کردم گرفتمش پراش و کنار زدم که دیدم.
    در ضمن تا جایی که یادم میاد متولد 89
    بچها من تا حالا غده ندیده بودم کمکم کنین
    دقیقا مثل ی غده اومده بالا و پایین غده که ب بدنش چسبیده زرد رنگه.
    http://up.parsipet.ir/uploads/۲۰۱۵۰۴۲۷-۱۰۱۱۴۶-Copy.jpg
    سلام فوری برسونیدش دامپزشکی

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    شایان امینی
    علایق
    نگهداری از حیوانات و گیاهان زینتی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    9570
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام، الان دیدم مرغ عشق مادم دوتا از سه تا جوجه هاشو کشته، انقدر تو سرشون نوک زده بود تا مرده بودن. من با جنازه دوتا جوجه مرغ عشق یک ماهه که سرشون پر خون بود روبرو شدم. تازه نزدیک یک هفتس که گاهی از لونه میومدن بیرون و یه کم میپریدن و دوباره می رفتن تو لونه. کم کم داشتن دون خور میشدن. توروخدا بگید دلیلش چی بوده؟ چرا این کارو کرده؟ آخه مگه مادر نیست؟ ضمنا من جوجه سوم رو که زنده بود جدا کردم، کلا با لونه از قفس آوردم بیرون. چیکارش کنم حالا؟ غذا چی باید بهش بدم؟ تجربه بزرگ کردن جوجه بدون مادرشون رو نداشتم تاحالا

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan72 نمایش پست ها
    سلام، الان دیدم مرغ عشق مادم دوتا از سه تا جوجه هاشو کشته، ������������ انقدر تو سرشون نوک زده بود تا مرده بودن. من با جنازه دوتا جوجه مرغ عشق یک ماهه که سرشون پر خون بود روبرو شدم. تازه نزدیک یک هفتس که گاهی از لونه میومدن بیرون و یه کم میپریدن و دوباره می رفتن تو لونه. کم کم داشتن دون خور میشدن. توروخدا بگید دلیلش چی بوده؟ چرا این کارو کرده؟ آخه مگه مادر نیست؟ ضمنا من جوجه سوم رو که زنده بود جدا کردم، کلا با لونه از قفس آوردم بیرون. چیکارش کنم حالا؟ غذا چی باید بهش بدم؟ تجربه بزرگ کردن جوجه بدون مادرشون رو نداشتم تاحالا
    سلام ، خیلی ناراحت شدم دوست عزیزم ، احتمالا مست شده بوده و از روز های قبل هم میزدتشون اگر زیر نظرشون میگرفتین متوجه میشدین ، جوجه رو فعلا جای گرم نگه دارید آب و غذا نرم هم براش بذارید تا فردا براش سرلاک مخصوص طوطی سانان تهیه کنید و با سرنگ بهش بدید ، کار سختیه ایشالا که زنده می مونه ، ماده تون هم عوض کنید متاسفانه بعضی از مرغ عشق ها اینجوری ناهنجاری رفتاری دارند..
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    شایان امینی
    علایق
    نگهداری از حیوانات و گیاهان زینتی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    9570
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام ، خیلی ناراحت شدم دوست عزیزم ، احتمالا مست شده بوده و از روز های قبل هم میزدتشون اگر زیر نظرشون میگرفتین متوجه میشدین ، جوجه رو فعلا جای گرم نگه دارید آب و غذا نرم هم براش بذارید تا فردا براش سرلاک مخصوص طوطی سانان تهیه کنید و با سرنگ بهش بدید ، کار سختیه ایشالا که زنده می مونه ، ماده تون هم عوض کنید متاسفانه بعضی از مرغ عشق ها اینجوری ناهنجاری رفتاری دارند..
    متاسفانه چون از صبح تا غروب سرکارم نمیشد که مرتب همه چیشون رو زیر نظر بگیرم و برای آب و غذا مرتب بهشون سر میزدم. جوجه الان یک ماهشه و گاهی از لونه میاد بیرون و پروازهای کوچولو کوچولو میکنه. تو قفس بود میرفت کف قفس می نشست و دونه هایی رو که کف قفس ریخته بود می خورد. درباره تغذیش و تغذیه سرلاکی و اینکه چی ها رو باید ترکیب کنم و اینکه چه مقدار بهش بدم کمی بیشتر توضیح دهید لطفا

صفحه 350 از 411 نخستنخست ... 250300340348349350351352360400 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)