فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,120
لایک لایک:  2,981
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 344 از 411 نخستنخست ... 244294334342343344345346354394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,431 به 3,440 از 4110

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan72 نمایش پست ها
    سلام. مرغ عشق من چهارتا تخم گذاشته و الان نزدیک تقریبا هفده روزه که خوابیده روشون و طبق محاسباتم کم کم تو چند روز آینده جوجه ها احتمال از تخم خارج بشن. حالا سوال من اینه که از نظر شرایط و محیط و تغذیه برای جوجه ها کار خاصی باید انجام بدم و یا چیزی باید آماده کنم براشون یا من بهشون کار نداشته باشم و بزارم خودشون کارشون رو بکنن؟ضمنا ممکنه فردا سه چهار روزی برم سفر، اگر آب و دون به اندازه چند روزشون بذارمکو برم و برگردم که مشکلی پیش نمیاد؟ممنون
    سلام دوست عزیز، برای تغذیه جوجه ها صبح ها سفیده رنده شده و عصر ها هویج رنده شده بذارید،برای سفر هم ریسکش بالاس به کسی بسپارید بهشون سر بزنه خیلی بهتره...
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    شایان امینی
    علایق
    نگهداری از حیوانات و گیاهان زینتی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    9570
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، برای تغذیه جوجه ها صبح ها سفیده رنده شده و عصر ها هویج رنده شده بذارید،برای سفر هم ریسکش بالاس به کسی بسپارید بهشون سر بزنه خیلی بهتره...
    سلام مجدد، من دیشب اولین جوجم از تخم بیرون اومد. ولی یه موجود خیلی ریز و ضعیف می بینم. که افتاده کف لونه. البته زندس و نفس می کشه و گاهی صداهای جیک جیک هم ازش میاد. ولی فوق العاده ضعیفه و همش می ترسم زنده نمونه. ضمنا علاوه بر ماده پرنده نر هم میره داخل لونه خیلی وقتا و دوتایی با هم اون تو هستن. بازم خواستم راهنمایی بگیرم که چه کارهایی انجام بدم که مشکلی پیش نیاد یا احیانا نمیره این جوجه کوچولوی من، لازمه آیا در لونه کاری انجام بدم؟.فعلا مسافرت هم نمیرم.
    ضمنا در مورد غذای جوجه ها سفیده تخم مرغ صبح ها و هویج رنده شده عصر ها، آیا هر روز
    مرتب باید این کار رو انجام بدم و غذا رو تو همین فضای بیرون قفس جای همیشگی بذارم؟

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    سلام مجدد، من دیشب اولین جوجم از تخم بیرون اومد. ولی یه موجود خیلی ریز و ضعیف می بینم. که افتاده کف لونه. البته زندس و نفس می کشه و گاهی صداهای جیک جیک هم ازش میاد. ولی فوق العاده ضعیفه و همش می ترسم زنده نمونه. ضمنا علاوه بر ماده پرنده نر هم میره داخل لونه خیلی وقتا و دوتایی با هم اون تو هستن. بازم خواستم راهنمایی بگیرم که چه کارهایی انجام بدم که مشکلی پیش نیاد یا احیانا نمیره این جوجه کوچولوی من، لازمه آیا در لونه کاری انجام بدم؟.فعلا مسافرت هم نمیرم.
    ضمنا در مورد غذای جوجه ها سفیده تخم مرغ صبح ها و هویج رنده شده عصر ها، آیا هر روز
    مرتب باید این کار رو انجام بدم و غذا رو تو همین فضای بیرون قفس جای همیشگی بذارم؟
    سلام ، دوست عزیز طبیعی هستش جوجه یه روزه اس دیگه ایشالا به سلامت بزرگ میشه فقط شما کمتر ب لونه سرک بکشید . در مورد رفتن پرنده نر ب لونه هم رفتار طبیعیه و نیاز نیست در لونه کاری هم انجام بدید فعلا... بهتره سفیده و هویج هم هر روز بذارید ، یدونه از این ظرف پلاستیکی رنگی های مخصوص قفس تهیه کنید توی اونا بریزید و بذارید کنار میله نشیمن بیرون لونه...
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر جدید alireza050 آواتار ها
    شماره عضویت
    11099
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام.دوستان.مرغ عشق من دو تایی از تخم هاشو بیرون قفس انداخت و شکست خیلی ناراحت شدم اما مجددا نگاه کردم دیدم پنج تا تخم دیگه گذاشته تو لانه و روش میخوابه دیروز ماده یک لحظه از لانه بیرون امد دیدم خیلی ضعیف و مردنی شده ایا کار خاصی باید انجام بدم خدایی نکرده اتفاقی برایی ماده پیش نیاد

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza050 نمایش پست ها
    سلام.دوستان.مرغ عشق من دو تایی از تخم هاشو بیرون قفس انداخت و شکست خیلی ناراحت شدم اما مجددا نگاه کردم دیدم پنج تا تخم دیگه گذاشته تو لانه و روش میخوابه دیروز ماده یک لحظه از لانه بیرون امد دیدم خیلی ضعیف و مردنی شده ایا کار خاصی باید انجام بدم خدایی نکرده اتفاقی برایی ماده پیش نیاد
    سلام دوست من ، طبیعی هستش با گذاشتن 7تا تخم وموندن به مدت طولانی توی لونه... اگر بیش از حد نباشه... فعلا غذاهای گرم نمیشه داد بهش ، براشون هویج و سیب بذارید بخورن

کاربر جدید alireza050 آواتار ها
    شماره عضویت
    11099
    میانگین پست در روز
    0.04
    سفیده تخم مرغ براشون میزارم اصلا نمیخورن رنگ سفیده تغییر میکنه میریزم دور پشیمون میشم که براشون گذاشتم کاهو و هویچ میخورن

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    سفیده تخم مرغ براشون میزارم اصلا نمیخورن رنگ سفیده تغییر میکنه میریزم دور پشیمون میشم که براشون گذاشتم کاهو و هویچ میخورن
    کاهو و سفیده فعلا ندید ... همون هویج خیلی خوبه

کاربر فعال hussein آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    هر غذایی که دوست دارن سفیده با اون ترکیب کن بهشون بده تخم مرغم بعد 2 ساعت از قفس بیرون بیارید
    یک بار تیکه بهشون بده به احتمال زیاد میخوردن

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    شایان امینی
    علایق
    نگهداری از حیوانات و گیاهان زینتی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    9570
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام، من مرغ عشق نر و مادم با هم خیلی خوب بودن و مشکلی نداشتن. ماده هم چهارتا تخم گذاشته که دیروز اولیش باز و جوجه شد و توی این مدت هم نر ماده با هم همکاری داشتن. اما امروز صبح شدید با هم دعوا کردن و ماده مدام از لونه میومد بیرون و به نر حمله می کرد تا جایی که کمی هم زخمی شدن. من الان نر رو جدا کردم. خواهشا راهنمایی کنید که چه کار کنم من. الان ماده با یه جوجه و سه تا تخم تنهاست

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    poooooouria
    شماره عضویت
    11961
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام، من مرغ عشق نر و مادم با هم خیلی خوب بودن و مشکلی نداشتن. ماده هم چهارتا تخم گذاشته که دیروز اولیش باز و جوجه شد و توی این مدت هم نر ماده با هم همکاری داشتن. اما امروز صبح شدید با هم دعوا کردن و ماده مدام از لونه میومد بیرون و به نر حمله می کرد تا جایی که کمی هم زخمی شدن. من الان نر رو جدا کردم. خواهشا راهنمایی کنید که چه کار کنم من. الان ماده با یه جوجه و سه تا تخم تنهاست
    سلام نر و جدا کن ولی غذای نرم همیشه برای ماده بزار که به جوجه هاش بده

صفحه 344 از 411 نخستنخست ... 244294334342343344345346354394 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. p30arman

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)