فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 343 از 411 نخستنخست ... 243293333341342343344345353393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,421 به 3,430 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نمیشه انسان با حیوان مقایشه کرد

اگه اسهال داشته باشه دادن سبزی این اسهال بیشتر میکنه و به جای خوب شدن بدتر میشه قرارم نیست که تا مدت زمان زیاد بهش غذا ندیم نهایت یک هفته که با مولتی ویتامین کمبود جبران میشه[/quote]

تموم اينايي كه شما ميگيد من هم موقعي كه اطلاعات كافي رو نداشتم به دامپزشك پرنده هام گفتم،ايشون هم برام تمام مسائل مبهم رو كه بيشتر أفراد راجع بهش اشتباه فكر ميكنن توضيح و إثبات علمي كردن.و خودشون مثال قياس سرماخوردگي و اسهال رو بين ادم وحيوون مطرح كردن.خودشونم يه عالم پرنده و حيووناي ديگه داشتن كه سالم وبدون مشكل بودن،منم از دوازده سال پيش تاحالا مطابق دستورهاي غذايي و داروييه ايشون رفتار كردم ،مشكلي پيش نيومد،سالم تر از قبل هم شدن پرنده هام.هرچي باشه ايشون تخصص شون اينه ،من كه نبايد نظر عام رو بهشون تحميل كنم.ازشما و نظراتتون هم ممنون.بالاخره هركسي متخصص يا غير متخصص نظرش قابل احترامه و مختارِخودش انتخاب كنه ،مسئله اي نيست

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط hussein نمایش پست ها
    نظر من با نظر اقا محمد یکی هست و مواردی که اقا محمد گفتن باید انجام بشه چون هنوز اساس مریضی مشخص نیست نمیشه بگی چی خوبه چی بده شاید یک اسهال ساده باشه شایدم مریضی دیگه بهتره محیط گرم بشه و مقداری مولتی ویتامین داده بشه

نمیشه انسان با حیوان مقایشه کرد

اگه اسهال داشته باشه دادن سبزی این اسهال بیشتر میکنه و به جای خوب شدن بدتر میشه قرارم نیست که تا مدت زمان زیاد بهش غذا ندیم نهایت یک هفته که با مولتی ویتامین کمبود جبران میشه
    تموم اينايي كه شما ميگيد من هم موقعي كه اطلاعات كافي رو نداشتم به دامپزشك پرنده هام گفتم،ايشون هم برام تمام مسائل مبهم رو كه بيشتر أفراد راجع بهش اشتباه فكر ميكنن توضيح و إثبات علمي كردن.و خودشون مثال قياس سرماخوردگي و اسهال رو بين ادم وحيوون مطرح كردن.چرا نميشه!!!در صورتي كه بيشتر حيوونا و پرنده ها با داروهاي إنساني درمان ميشن.خودشونم يه عالم پرنده و حيووناي ديگه داشتن كه سالم وبدون مشكل بودن،منم از دوازده سال پيش تاحالا مطابق دستورهاي غذايي و داروييه ايشون رفتار كردم ،مشكلي پيش نيومد،سالم تر از قبل هم شدن پرنده هام.هرچي باشه ايشون تخصص شون اينه ،من كه نبايد نظر عام رو بهشون تحميل كنم.ازشما و نظراتتون هم ممنون.بالاخره هركسي متخصص يا غير متخصص نظرش قابل احترامه و مختارِخودش انتخاب كنه ،مسئله اي نيست

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    poooooouria
    شماره عضویت
    11961
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lovers نمایش پست ها
    تموم اينايي كه شما ميگيد من هم موقعي كه اطلاعات كافي رو نداشتم به دامپزشك پرنده هام گفتم،ايشون هم برام تمام مسائل مبهم رو كه بيشتر أفراد راجع بهش اشتباه فكر ميكنن توضيح و إثبات علمي كردن.و خودشون مثال قياس سرماخوردگي و اسهال رو بين ادم وحيوون مطرح كردن.چرا نميشه!!!در صورتي كه بيشتر حيوونا و پرنده ها با داروهاي إنساني درمان ميشن.خودشونم يه عالم پرنده و حيووناي ديگه داشتن كه سالم وبدون مشكل بودن،منم از دوازده سال پيش تاحالا مطابق دستورهاي غذايي و داروييه ايشون رفتار كردم ،مشكلي پيش نيومد،سالم تر از قبل هم شدن پرنده هام.هرچي باشه ايشون تخصص شون اينه ،من كه نبايد نظر عام رو بهشون تحميل كنم.ازشما و نظراتتون هم ممنون.بالاخره هركسي متخصص يا غير متخصص نظرش قابل احترامه و مختارِخودش انتخاب كنه ،مسئله اي نيست
    سلام خانوم محترم من مطالب شمارو میخونم من نمیدونم چرا خیلی راحت هرچی میاد تجویز میکنین دارو و مواد دیگه با خیال راحت! خطرناکه ! دلیلتون رو میگین دامپزشکم گفته! تمام پزشکان دنیا میگن کسی که اسهال داره سبزیجات خام و میوه جات داده نشه ! شما میگین کاهو داده بشه !
    دامپزشکی که داروی انسانی به پرنده میده بی سواده دلیل نمیشه کارش درسته ! دارویی که واسه دوتا آدم برای یه مریضی مشترک داده میشه خیلی وقتا شبیه هم نیست ! شما چون دامپزشک رفتین خواص شدین و اجازه دارین نسخه تجویز کنید و بقیه عوام ؟!! خیلی جالبه برام !! انسان درباره هر چیزی که نباید اظهار نظر کنه! پرنده ای که اسهالش به این صورت شده خیلی سریع باید بره دکتر وگرنه با احتمال بالا تلف میشه بعد شما نسخه تجویز کردین واسه دوهفته! واقعا خیلی عجیبه!!!!

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    دوستان عزیز جواب دوست عزیزی که سوال پرسیدن داده شد ... هرگونه بحث اضافه با اخطار مدیران مواجه خواهد شد ... لطف کنید ادامه ندید .. بحث دارو و تجویز هرچیزی در تخصص پزشک هست و صورت میگیره ... ممنون.
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.k نمایش پست ها
    سلام خانوم محترم من مطالب شمارو میخونم من نمیدونم چرا خیلی راحت هرچی میاد تجویز میکنین دارو و مواد دیگه با خیال راحت! خطرناکه ! دلیلتون رو میگین دامپزشکم گفته! تمام پزشکان دنیا میگن کسی که اسهال داره سبزیجات خام و میوه جات داده نشه ! شما میگین کاهو داده بشه !
    دامپزشکی که داروی انسانی به پرنده میده بی سواده دلیل نمیشه کارش درسته ! دارویی که واسه دوتا آدم برای یه مریضی مشترک داده میشه خیلی وقتا شبیه هم نیست ! شما چون دامپزشک رفتین خواص شدین و اجازه دارین نسخه تجویز کنید و بقیه عوام ؟!! خیلی جالبه برام !! انسان درباره هر چیزی که نباید اظهار نظر کنه! پرنده ای که اسهالش به این صورت شده خیلی سریع باید بره دکتر وگرنه با احتمال بالا تلف میشه بعد شما نسخه تجویز کردین واسه دوهفته! واقعا خیلی عجیبه!!!!
    يادم نمياد مخاطبم شما باشيد!!!اولا گفتم محدود،دوم اينكه شما رو چه حسابي انقدر راحت تهمت ميزنيد!هم به من هم به دامپزشكي كه يه عمر تخصصش تو اين زمينه بوده و استاد دانشگاهه؟؟!!!.بده چيزايي رو ميگم كه تجويز دكتر بوده و هدفم كمك كردنه؟؟چه شناختي از من داريدكه هرچي به زبونتون مياد ميگيد؟يا شايدم بايد مثل خيليا، كه خودشون سرخود مداوا ميكنن جون حيووناي مردمو به خطر بندازم!!!؟؟؟ من كي دارو تجويز كردم!؟ دو تاپماد تو شرايط خاص شد دارو ؟؟؟اينا رو همه بلدن و تجربش كردن!مگه غيراز درمان خوراكي چيز ديگه اي گفتم؟شما پستها رو درست بخونيد لطفا، چقد تأكيد ميكنم فقط دكتر.وقتي ميگن دسترسي ندارن تقصير منه؟؟!!نميدونم چرا اسم كمك كردن و دلسوزي رو إظهار نظر ميزاريد؟!مثل اينكه خيلي بهتون بر خورده؟؟؟؟شما كارت خيلي درسته كه ديگه به دكتر هم إيراد ميگيريد!!!!اينه كه جالبه!!! مثل اينكه تاحالا گذارتون به دامپزشكي نيفتاده ببينيد بيشتر از داروهاي درماني إنساني استفاده ميشه ،مگه موارد خاص و نادركه خود دكتر مينويسن ازكجا تهيه بشه.محض اطلاعتون منظورم از عوام ،خودم بودم ،مثل شما نيستم كه به كسي نشناخته و نفهميده، بي احترامي كنم.برا كسي هم نسخه تجويز نكردم،چون جون حيوون و ارامش صاحبش برام أهميت داره
    شمام اگه خيلي ناراحتيداون كاري كه فكر ميكنيد درسته انجام بديد،كاري به تجويز دكتراي بي سواد نداشته باشيد،هركسي خودش صلاح كارشو بهتر ميدونه.ادب و احترام هم لطفا رعايت كنيد،اينجا براي كمك به هم جمع شديم ، نه خصومت و درگيري هاي شخصي و توهين به ديگرون ... لطفا مؤدب باشيد...

براي نظر اقا محمد وحسين اقا احترام قائلم،چون با تجربه هستن و خيلي چيزا ازشون ياد گرفتم .....پس سعي نكنيد رابطه اعضاي انجمن رو بهم بزنيد.....
    براي همه و نظراتشون احترام قائلم و با كسي خصومتي ندارم وهمه برام عزيزهستن.معتقدم اعضاي همچين انجمنهايي مثل اعضاي خونواده هستن و بايد احترام همديگه رو نگه دارن وعقايدشون رو با تندي بهم تحميل نكنن....

هرچند از لحن كلامتون رنجيدم،ولي دوست ندارم كسي رو برنجونم،اگه عكس العملم آزارتون داد، معذرت ميخوام ،بهم حق بديد ، طوري قضاوت كرديد انگار سالهاست منو ميشناسيد!!!!
    ویرایش توسط animal lover : 28th April 2016 در ساعت 11:29 PM

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    دوستان عذر میخوام اگر وارد شدم تا چند مورد رو مطرح کنم در این میان :
    در هر تالاری معمولا یک پاسخگو و یا مدیری انتخاب شده و براساس تجارب ایشون و سطح اون برگزیده شدن ، تا به سوالات جوابگو باشن و راهنمایی صحیح انجام بگیره و قطعا هر کاربر دیگه ای هم که تجربه داشته باشه و مطرح بکنه مسلما از روی علاقه و محبتی است که به این موجودات دوست داشتنی داره ، و هدف یکیست اونهم کمک به این موجودات بی پناه هست و نجات جانی و بهبود این فرشتگان و کار همه ی دوستان ارزشمند هست و در این شکی نیست اما در این میان اگر پاسخی و روش درمانی مناسب نباشه این وظیفه مدیر اون تالار و یا پاسخگو هست طبق قوانین و این امکان بهش داده شده که اصلاح بکنه ، هر رنگی که داده شده به بقیه ، نشان برتر بودن نیست فقط نشانه تجربه ی بیشتر هست ، حتی هیچ کدوم از مدیران و بقیه عوامل در سایت و هیچ کدام از کاربران حق ارائه دارو و تجویز بیمورد پماد ، قرص ، شربت ، تزریق ماده ای رو به هر نحو ندارن ، چون تجربه مهم هست ولی علم و تخصص خودش رو میخواد و این برعهده دامپزشک مجرب هست و بس .. گاهی دیده شده مثلا پماد تتراسایکلین برای قارچ پای پرندگان و یا مترونیدازول شربت برای عفونت معده جوندگان معرفی میشه ، اولا با تشخیص علائم و مشابهت بیماری و قطعیت پیدا کردن به نوع بیماری است و البته مورد دیگر اینکه شاید واقعا جان اون فرشته در خطر باشه و به دامپزشک دسترسی نداشته باشه ، ولی بعضا در بسیاری موارد دیده شده فرد و سرپرست بخاطر عدم مسئولیت پذیری راه ساده رو انتخاب میکنه و دامپزشک بردن رو پشت گوش میندازه و اگر خدای ناکرده با یک روش غلط پت شون دچار مشکلی بشه و جانش در خطر بیوفته سایت رو مسئول میدونه نه بی مسئولیتی خودش رو ..
    زیر سوال بردن کار دامپزشکان محترم درست نیست اما مشخصا طی اون چیزی که دیده شده خیلی از دامپزشکان هم فقط به فکر منافع خودشون هستن و شده که جان خیلی از حیوانات بی پناه رو بدون تخصص و مهارت گرفتن ، این دلیل نمیشه که ما به شخص خاصی توهین کرده باشیم ، فقط از این لحاظ گفته میشه اگر هر روش که دامپزشک برای یک مورد گفته باشه برای مورد بعدی با علائم مشابه هم راه درمان باشه چون در اینصورت دیگه دامپزشکی باقی نمیموند و راه های رفته و روش های درمانی جایی ثبت و بکار گرفته میشد ، صد بیماری با علائم مشابهی هم وجود داره پس خیلی خوبه ماها به دامپزشکانمون اعتماد داریم ولی دلیل نمیشه این رو برای همه تعمیم بدیم روش درستی نیست
    بحث ها و جدل های بیهوده نیز فقط ما رو از رسالتمون دور میکنه و البته ذهن عوامل و کادر میهن پت رو دچار فرسودگی پس لطفا جدا پرهیز کنید ...
    اگر در مورد خاصی با هم میخواید به تبادل اطلاعات بپردازید و به نتیجه گیری و جمع بندی خاصی برسید در پیام خصوصی بهش بپردازید ، تاپیک عمومی جای پرسش و پاسخ هست و اینکه یک کاربر بیاد میون صفحات فقط ۴ صفحه این بحث ها باشه ، از پیگیری مشکلش پشیمون میشه در کل ..
    اگر کاربری تجربه داره و در خودش پذیرش مسئولیت جدیدی رو میبینه به عنوان پاسخگو و یا مدیر میتونه به مدیر کل سایت خانم shivid پیغام خصوصی بدن تا با توجه به اطلاعات و میزان اون در یک زمینه تصمیم بگیرن ...
    در آخر از توجهتون ممنونم و سپاسگذار و چون این موارد دیده شده من در کار مدیر کل محترم دخالت کردم ازشون عذر میخوام این موارد رو ذکر کردم چون به نظرم از این ببعد و با توجه به توضیحات کاملی که داده شد ، با کاربر خاطی ، برخورد میشه طبق قوانین ...

ما رسالتمون کمک به حیوانات هست پس لطفا از راهتون و هدفتون دور نشید ، از کمکهای بی دریغ همتون متشکرم ...

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر فعال hussein آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.k نمایش پست ها

بنده تو جایگاهی نیستم که بخوام نظری بدم ولی چندتا نکته بدنیست که بگم تو هرجای دنیا بری اختلاف نظر هست اینجا بین منو اقا محمد که استاد بنده هستن اختلاف نظر هست ولی تو بیماری نظراتمون یکی بود چرا باید من فکرکنم همه چیزو میدونم چرا باید ندونسته چیزیو رد کنم من یک حرفی زدم یا شما قبول میکنی یا شما رد میکن یااگه قبول نداری بهم ثابت میکنی که این حرفم اشتباه با دلیل منطق

اقا پویا عزیز چندتا نکته بگم هر بخش مدیر داره حال رنگی باشه یا بی رنگ اگه کاربری جوابی داده و توسط مدیر پاسخ چک میشه هرجا مغایرتی بود نظر خودشو میده که تو صفحه قبل نظری داده شد من اقا محمد رد کردیم اگه تو پست قبل دوست عزیزمون کمک کردن به یک کاربر و اقا محمد حرفی نزد یعنی تایید و هیچ مشکلی تو حرفاشون نیست

درکل من که لذت میبرم ازپاسخ این عزیز و هم چنین تجربه کسب میکنم از پاسخ های اقا محمد از شما هم خواهشمندم هرجا مشکلی دیدید به اقا محمد گزارش بدید ایشون پیگیری میکنن یا اگه خودتون مستقیم اقدام کردید با ملایمت یک مثال بزنم اقا پوریا توبخش عروس هلندی یک نفر سوال کرد عروسم نوکش شکسته شما گفتید خودش در میاد سریع نخسه برای اون بابا پیچیدید؟ که خدا شکر مشکلی نبود اگه بود و پرنده اون اقا تلف میشد من باید چیکار میکردم؟ حال ایا خوب بودمنهم مثل شما اینجوری برخورد میکردم و شمارو دل سرد میکردم؟

در کل طبق فرمایش های اقا محمد بحث ادامه ندید ولی اگه قرار بحث کنید جوری بحث بشه که بی احترامی نباشه هرجا هم مشکلی بود از اقا محمد نظر بخواهید انشالله تو بحثها ایده نظر جدید بیاد که برای همه کاربرها مهم باشه

کاربر فعال hussein آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lovers نمایش پست ها
    در کل حرفایی که زدید منطقی ولی من باید چیزیو به شما بگم اگه دام پزشکی بود که هیچ میبریم دامپزشک

ولی اگه نبود حتما باید جز کتان و ارزن چیزی داده نشه و مواردی که گفته شد چون عامل مریضی مشخص نیست بنده تمام حرفایی که زدید قبول دارم ولی دادن غذاهایی اضافی زمانی که بیماری مشخص نیست ریسک به حساب میاد و مسئولیت برای شما و سایت میاره چون عامل مریضی مشخص نیست

الان دیگه دامپزشکها همینجوری دارو تجویز نمیکنن تا زمانی که کشت مدفوع انجام نشه

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    سلام.بله فرمايشتون متين.كاملا قبول دارم،منم واسه همين جزء به جزء حالات و رفتارحيوون رو سوال ميكنم كه مطمئنم متوجه شديد توي تاپيكهاي مختلف، ريزترين جزئيات رو ميپرسم تا مطمئنم بشم ايا بيماري كه خودم باهاش بر خورد داشتم بوده يانه؟اگه هم بود دستورات دكتر رو كه بر أساس اون بيماري داده شده بهم، دونه دونه ميگم.هيچوقت بخودم اين أجازه رو نميدم،چيزي از خودم بگم مگه اينكه تجربه شخصيم باشه كه اون موقع ميگم تجربه خودمه.در مورد اين زبون بسته هم،چون تمام علايم سرماخوردگي رو داشت و پرسيده بودم ،گفتم اگه سرماخوردگي باشه و عفونت روده نباشه اگه دوست داشتن اين چيزايي كه دكتر گفته بودن به من رو انجام بدن،كه خب هركسي مختاره توي بايد و نبايدهاش.من فقط اونچيزي كه ميدونستم رو مطرح كردم و نظري ندادم،چون أساتيد خوبي مثل شما وأقا محمد،پاسخگو هستيد وقصد جسارت ندارم و نداشتم،فقط ميخواستم كمك كنم،چون حيوونا برام خييييلي عزيزن و حال صاحبان شونو كاملا درك ميكنم.ممنون از لطف و كمك همتون

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    شایان امینی
    علایق
    نگهداری از حیوانات و گیاهان زینتی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    9570
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام. مرغ عشق من چهارتا تخم گذاشته و الان نزدیک تقریبا هفده روزه که خوابیده روشون و طبق محاسباتم کم کم تو چند روز آینده جوجه ها احتمال از تخم خارج بشن. حالا سوال من اینه که از نظر شرایط و محیط و تغذیه برای جوجه ها کار خاصی باید انجام بدم و یا چیزی باید آماده کنم براشون یا من بهشون کار نداشته باشم و بزارم خودشون کارشون رو بکنن؟ضمنا ممکنه فردا سه چهار روزی برم سفر، اگر آب و دون به اندازه چند روزشون بذارمکو برم و برگردم که مشکلی پیش نمیاد؟ممنون

صفحه 343 از 411 نخستنخست ... 243293333341342343344345353393 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)