فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 334 از 411 نخستنخست ... 234284324332333334335336344384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,331 به 3,340 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan72 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    حدود هشت نه ماهه که یک جفت مرغ عشق دارم من که تقریبا به خوبی هم ازشون نگهداری می کنم. پرنده های من که بالغ هم هستن علی رغم تلاش های من علاقه ای به جفت گیری و تخم گذاری نشون نمی دادن تو این مدت تا اینکه...
    تا اینکه تو این چند روز اخیر کاملا آمادن (خصوصا ماده) و احتمال داره به زودی تخم بذارن، چون که خودم به شخصه این رفتارها رو توشون دیدم، دائم با هم نوک به نوک میشن و نر به ماده غذا میده، بینی ماده کاملا قهوه ای شده، ماده دائما و بیشتر زمان رو توی لونه هست و حتی گاهی فقط سرش رو از سوراخ لونه میاره بیرون و نر بهش غذا میده و بر می گرده داخل لونه و در آخر و مهمتر اینکه همین امروز صبح خودم به شخصه جفت گیری شون رو هم دیدم.
    حالا سوال من از شما دوستان اینه که:
    آیا قطعا آمادن و اینکه کی تخم میذاره و اینکه توی این شرایط من چه کار خاصی باید انجام بدم؟ (منظورم از لحاظ تغییر در تغذیه اگر لازمه و شرایط و محیط نگهداریشون)
    اگر هم سوال خاصی یا توضیح بیشتری لازم بود بفرمایید تا بگم.
    با تشکر
    سلام دوست من ، با توجه به توضیحات شما احتمال تخم گذاری بالاست ، فعلا کاری نکنید انشاالله تخم گذاشتن غذاهای گرم رو کامل حذف کنید ، درصد ارزن به کتان رو هم یک هشتم کنید.
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهیشا نمایش پست ها
    دوستان من دیشب رفتم پرنده فروشی که مرغ عشقام رو خریداری کرده بودم و میخواستم که کف دریا و تخم کتان و ظرف سبزیجات بگیرم ولی اون آقا شدیدا مخالف بود و گفت اصلا نیازی نیست کاری انجام بدی فقط ارزن بده و هیچ کاری نکن چیکار کنم بالاخره ؟
    دیشب یه جفت گیری نصفه نیمه دیدم
    سلام متاسفانه پرنده فروش ها برای سود بیشتر و اطلاعات ناکافی زیاد از این حرفا میزنن، کف دریا همیشه باید توی قفسشون باشه همچنین کتان که تکمیل کننده ارزن هستش
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر میهن پت مهیشا آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    گیاهان حیوانات بخصوص پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام متاسفانه پرنده فروش ها برای سود بیشتر و اطلاعات ناکافی زیاد از این حرفا میزنن، کف دریا همیشه باید توی قفسشون باشه همچنین کتان که تکمیل کننده ارزن هستش

محمد جان خودمم فکر میکنم حق با شماست از یه پرنده فروشی دیگه هم پرسیدم گفت چون زیاد بصرفه نیست تخم کتان نمیدن معمولا
    گفت کیلو 7 تومن تو بازار . درسته ؟
    واسه من اصلا هزینه اش مهم نیست ماده من یکم ضعیف و لاغره (به نسبت نر) میخوام تقویت بشه کاهو و هویجی که میزارم هم بیشتر نر میخوره

نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    و یه سوال دیگه با توجه به چیزایی که قبلا گفتم + جفت گیری دیشب و اینکه امروز ماده رفته تو لونه !!!! من الان قلم زنی کنم یا نه؟
    صدا اذیتشون میکنه ؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    سلام مهيشا جان من سالها پرنده داشتم و دائماً براي چكاپ وگرفتن دستور غذايي اونا رو پيش دامپزشك ميبردم.دكتر ميگفت، تخم كتان رو به ازاي هر يه كيلو أرزن ،٢٠٠ گرم با أرزن قاطي كنيد و بديد.چون تخم كتان دانه روغنيه و تأمين كننده مواد معدني بدنشونه و براي ساخت نطفه ضروريه.تخم مرغ هم اب پز شده هفته اي يكي دوبار بهشون بديد،بخصوص الان كه باردارن لازمه.هفته اي يه بار جوانه گندم جزو واجباته، پر از ويتامينه.كف دريا هم بايد باشه.ميوه و سبزيجات مختلفي هم هست مثل كاهو، شويد،جعفري،سيب، هويج كه همه مفيده ولي به مقدار و تعداد دفعاتش بايد دقت شه وبراي اين سبزيجات از دامپزشك سوال كنيد،چون دقيقا الان يادم نيست مقدارش چقدربودولي سيب و هويج رو بديد،الانم كه در حال تخم گذارين ، بهتره جاي ساكت و بي سر وصدايي باشن كه مادر استرس نگيره و تخمها لَق نشن

نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lovers نمایش پست ها
    سلام مهيشا جان من سالها پرنده داشتم و دائماً براي چكاپ وگرفتن دستور غذايي اونا رو پيش دامپزشك ميبردم.دكتر ميگفت، تخم كتان رو به ازاي هر يه كيلو أرزن ،٢٠٠ گرم با أرزن قاطي كنيد و بديد.چون تخم كتان دانه روغنيه و تأمين كننده مواد معدني بدنشونه و براي ساخت نطفه ضروريه.تخم مرغ هم اب پز شده هفته اي يكي دوبار بهشون بديد،بخصوص الان كه باردارن لازمه.هفته اي يه بار جوانه گندم جزو واجباته، پر از ويتامينه.كف دريا هم بايد باشه.ميوه و سبزيجات مختلفي هم هست مثل كاهو، شويد،جعفري،سيب، هويج كه همه مفيده ولي به مقدار و تعداد دفعاتش بايد دقت شه وبراي اين سبزيجات از دامپزشك سوال كنيد،چون دقيقا الان يادم نيست مقدارش چقدربودولي سيب و هويج رو بديد،الانم كه در حال تخم گذارين ، بهتره جاي ساكت و بي سر وصدايي باشن كه مادر استرس نگيره و تخمها لَق نشن

ممنون دوست جونی گلم دیگه واقعا شکم برطرف شد

نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    من بیش از نیمی از صفحات قبلی رو خوندم
    یکی از دوستان گفته بودن فضله سفید-سبز طبیعیه ! این درسته ؟؟؟
    و اینکه فضله حجیم قرمز یا قهوه ای چی؟؟؟ نمیدونم مال کدومشونه
    ممکنه بخاطر خوردن هویج باشه ؟؟؟؟

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50

محمد جان خودمم فکر میکنم حق با شماست از یه پرنده فروشی دیگه هم پرسیدم گفت چون زیاد بصرفه نیست تخم کتان نمیدن معمولا
    گفت کیلو 7 تومن تو بازار . درسته ؟
    واسه من اصلا هزینه اش مهم نیست ماده من یکم ضعیف و لاغره (به نسبت نر) میخوام تقویت بشه کاهو و هویجی که میزارم هم بیشتر نر میخوره
    سلام مجدد ، بله کتان 6 تومن میگیرم من ، معمولا قیمت ها متفاوت هست ولی همون بین 6و7 هست اکثرا... رنگ مدفوع هم بسته به مواد غذایی هست که میخورن بجز در مواردی که بیمار باشند خدای ناکرده.. کاهو هفته ای یکبار بدید که اسهال نشن .. نارنجی بودن مدفوعشون هم بخاطر خوردن هویج بوده ... در مورد قلم زنی هم بهتره اگر میترسن انجام ندید ... از واکنش خودشون ببینید چجوریه ماده میترسه بیرون میاد یا نه ...

نام و نام خانوادگی
    مهشید
    علایق
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11993
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام مجدد ، بله کتان 6 تومن میگیرم من ، معمولا قیمت ها متفاوت هست ولی همون بین 6و7 هست اکثرا... رنگ مدفوع هم بسته به مواد غذایی هست که میخورن بجز در مواردی که بیمار باشند خدای ناکرده.. کاهو هفته ای یکبار بدید که اسهال نشن .. نارنجی بودن مدفوعشون هم بخاطر خوردن هویج بوده ... در مورد قلم زنی هم بهتره اگر میترسن انجام ندید ... از واکنش خودشون ببینید چجوریه ماده میترسه بیرون میاد یا نه ...

خیلی ممنون محمد جان
    امروز قلم زنی کردم آهنگ هم گذاشته بودم ولی تو لونه موند و بیرون نیومد ولی بعد اتمام کارم اومد بیرون
    الان در روز یه تایم محدود میره تو لونه و بقیش رو بیرونه

کاربر میهن پت cr7 آواتار ها
    علایق
    فوتبال.پرنده ها
    تخصص
    همه چی!
    حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11642
    میانگین پست در روز
    0.05

خیلی ممنون محمد جان
    امروز قلم زنی کردم آهنگ هم گذاشته بودم ولی تو لونه موند و بیرون نیومد ولی بعد اتمام کارم اومد بیرون
    الان در روز یه تایم محدود میره تو لونه و بقیش رو بیرونه
    سلام احتمالا داره لونه گرم میکنه.

صفحه 334 از 411 نخستنخست ... 234284324332333334335336344384 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)