فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 329 از 411 نخستنخست ... 229279319327328329330331339379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,281 به 3,290 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر فعال hussein آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_h1986 نمایش پست ها
    شما درست میگی اما دامپزشکی سمت خونمون نیست باید برم اون سمت شهر.
    اگه کسی اطلاعات پزشکی داره من عکسشو میزارم بهم بگید مریضیش چیه.
    من 1ماه پیش یه جفت خریدم که همون موقع فروشندش گفت این میخواد تخم بزاره آخه زیر شکمش باد داشت یکم اما اصلا پراش نریخته بود.
    از 2هفته پیش بادش بیشتر شده. امروز دیدم مدفوعش سیاه رنگ یا سبز خیلی تیره اما نه سفت نه شل
    پرای زیر شکمش دم مخرج ریخته.قسمت باد کرده شله. تحرکش کمه و اصلا به نر اجازه جفت گیری نمیده ولی مرتب میره تو لونه میشینه
    الان من نمیدونم عفونت روده داره یا ورم یا هرچی
    اینم عکسش
    برای درمان باید به دام پزشک مراجعه کنید اگر نیست بهترین دارو که میشناسم tnt هست یا با داروخانه دام پزشکی مشورت کنید

کاربر میهن پت cr7 آواتار ها
    علایق
    فوتبال.پرنده ها
    تخصص
    همه چی!
    حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11642
    میانگین پست در روز
    0.05
    Tnt مخصوص قناری ساخته شده . ساختار بدنی مرغ عشق با قناری تفاوت داره .

کاربر میهن پت eli_h1986 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    چند تا دارو که اکثر سایت ها نوشتن ایناست.
    protec- sulfa - gentamacina- seridon- bioserin-

یه مقاله زشکی هم اینارو نوشته بود:
    باسیتراسین- بایوییست- لینکومایسین- ویرجینامایسین- اکسی تتراسایکلین

حالا نمیدونم کدومو بگیرم از خود داروخانه میپرسم ببینم چیو پیشنهاد میکنه.اگه بدجنسی نکنه بگه

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    چند تا دارو که اکثر سایت ها نوشتن ایناست.
    protec- sulfa - gentamacina- seridon- bioserin-

یه مقاله زشکی هم اینارو نوشته بود:
    باسیتراسین- بایوییست- لینکومایسین- ویرجینامایسین- اکسی تتراسایکلین

حالا نمیدونم کدومو بگیرم از خود داروخانه میپرسم ببینم چیو پیشنهاد میکنه.اگه بدجنسی نکنه بگه
    دوست خوبم حتما مطرح کنید که مشکل پرنده تون چی هست و بعد دارو رو تهیه کنید ، با توجه به جثه کوچیک مرغ عشق طریقه مصرف و میزان مصرفش رو هم سوال کنید .. ایشالا که سلامتیش رو هرچی زودتر بدست بیاره..
    راستی فک میکنم چند ماه پیش pashi عزیز هم مرغ عشقشون همین مشکل رو داشت برده بودن دامپزشک میتونید ازشون سوال کنید دکتر چی تجویز کرده بود.
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    دوست خوبم حتما مطرح کنید که مشکل پرنده تون چی هست و بعد دارو رو تهیه کنید ، با توجه به جثه کوچیک مرغ عشق طریقه مصرف و میزان مصرفش رو هم سوال کنید .. ایشالا که سلامتیش رو هرچی زودتر بدست بیاره..
    راستی فک میکنم چند ماه پیش pashi عزیز هم مرغ عشقشون همین مشکل رو داشت برده بودن دامپزشک میتونید ازشون سوال کنید دکتر چی تجویز کرده بود.
    ممنونم ازت ایشالا که بتونم درمانش کنم مثل اون یکی تلف نشه
    اون مرغ عشقم که الکی مرد خیلی جفت بودن باهم یه روز دیدم لاغر لاغر شده چند روز بعدشم که افتاد مرد اصلا اون حالی که شده بود مثل ی جوجه اصلا از جلو چشام کنار نمیره
    الان نره افسرده شده همش میشینه ی گوشه نکنه اینم بیافته بمیره؟؟؟؟؟؟؟؟

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    ممنونم ازت ایشالا که بتونم درمانش کنم مثل اون یکی تلف نشه
    اون مرغ عشقم که الکی مرد خیلی جفت بودن باهم یه روز دیدم لاغر لاغر شده چند روز بعدشم که افتاد مرد اصلا اون حالی که شده بود مثل ی جوجه اصلا از جلو چشام کنار نمیره
    الان نره افسرده شده همش میشینه ی گوشه نکنه اینم بیافته بمیره؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایشالا که خوب میشه ناراحت نباشید، بهر حال بیماری پیش میاد .. ایشالا این اتفاق های بد تموم میشه و روز های خوب پر از جوجه های رنگارنگ و با نمک شروع میشه... در مورد اون نره هم میتونید براش ماده بگیرید و بذارید توی یه قفس دیگه کنار قفسش تا باهم آشنا شن و بعد که بهم علاقه مند شدن بندازیدشون پیش هم .. کاش از اول جفت شده و باتجربه میخریدید مرغ عشق هارو .. متاسفانه توی انتخابشون اینجوری خیلی خوش شانس نبودید .. متاسفانه من تهران زندگی نمیکنم وگرنه قطعا به همسر گرامی تون توی تهیه جفت مرغ عشق خوب کمک میکردم .. به هر روی ایشالا دیگه فقط براتون تجربه های خوب و خوش و موفق شکل بگیره
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    ایشالا که خوب میشه ناراحت نباشید، بهر حال بیماری پیش میاد .. ایشالا این اتفاق های بد تموم میشه و روز های خوب پر از جوجه های رنگارنگ و با نمک شروع میشه... در مورد اون نره هم میتونید براش ماده بگیرید و بذارید توی یه قفس دیگه کنار قفسش تا باهم آشنا شن و بعد که بهم علاقه مند شدن بندازیدشون پیش هم .. کاش از اول جفت شده و باتجربه میخریدید مرغ عشق هارو .. متاسفانه توی انتخابشون اینجوری خیلی خوش شانس نبودید .. متاسفانه من تهران زندگی نمیکنم وگرنه قطعا به همسر گرامی تون توی تهیه جفت مرغ عشق خوب کمک میکردم .. به هر روی ایشالا دیگه فقط براتون تجربه های خوب و خوش و موفق شکل بگیره
    ممنونم آقا محمد
    والا من که تو جنسیتو جفت شدن اینا موندم.
    یه جفت اون اول که همسرم گرفت تازه از آشنا که معلوم شد جفتشون نرن بعدش که چند تا دیگه گرفتیم همشونو گذاشتیم پیش هم اونی که مطمئن بودم نره رفت ی گوشه افسرده شد
    بعدا رفتم براش یه ماده خریدم اونجا دیدم بینیش مایل به قهوه ایه پیش هم گذاشته بودم دیدم بینیش آبی شد اینجا عکس گذاشتم همه گفتن نره جداشون کردم.
    دوباره این 2تا با 2تا نر و ماده دیگه گذاشتم تو ی قفس شاید 2 هفته گذشته بود نرم افتاده بود به پرریزی. دیدم دوباره بینی اون قهوه ای شد در عرض 2روز این 2تا که اصلا به هم تمایلی نداشتن باهم جفت شدن و جفت گیری کردن
    الان 3هفته جفت گیری میکنن زیر شکم ماده یکم باد داره اما اصلا تو لونه نمیره نمیدونم چرا
    فقط اینو فهمیدم که اصلا نمیشه از نر و مادگیشون مطمئن شد.
    الانم فکر کنم تا این نره پرریزی نکنه جفت نمیشه.درسته؟

ی جفت دیگه دارم ماده همش میخواد بره پشت نره. نمیدونین دلیلش چیه؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    moein ab
    شماره عضویت
    10774
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام دوستان.جوجه مرغ عشقم الان 70 روزشه و از بچگي خودم بزرگش كردم.الان پرهاش كامل در اومده و راحت پرواز هاي طولي رو انجام ميده .ولي اصلا ارزن نميخوره. 20 روزي هست كه ارزن رو تو قفسش گذاشتم و اين بچه من فقط باهاش ور ميره و اصلا نميخوره.الان نميدونم براش بد نيست كه اينقدر سرلاك ميخوره؟من اولين تجربمه كه جوجه بزرگ ميكنم و خيلي هم بهش وابسته شدم.خواهشا راهنماييم كنيد تا بهترين شرايط رو براش فراهم كنم.مرسي

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    ممنونم آقا محمد
    والا من که تو جنسیتو جفت شدن اینا موندم.
    یه جفت اون اول که همسرم گرفت تازه از آشنا که معلوم شد جفتشون نرن بعدش که چند تا دیگه گرفتیم همشونو گذاشتیم پیش هم اونی که مطمئن بودم نره رفت ی گوشه افسرده شد
    بعدا رفتم براش یه ماده خریدم اونجا دیدم بینیش مایل به قهوه ایه پیش هم گذاشته بودم دیدم بینیش آبی شد اینجا عکس گذاشتم همه گفتن نره جداشون کردم.
    دوباره این 2تا با 2تا نر و ماده دیگه گذاشتم تو ی قفس شاید 2 هفته گذشته بود نرم افتاده بود به پرریزی. دیدم دوباره بینی اون قهوه ای شد در عرض 2روز این 2تا که اصلا به هم تمایلی نداشتن باهم جفت شدن و جفت گیری کردن
    الان 3هفته جفت گیری میکنن زیر شکم ماده یکم باد داره اما اصلا تو لونه نمیره نمیدونم چرا
    فقط اینو فهمیدم که اصلا نمیشه از نر و مادگیشون مطمئن شد.
    الانم فکر کنم تا این نره پرریزی نکنه جفت نمیشه.درسته؟

ی جفت دیگه دارم ماده همش میخواد بره پشت نره. نمیدونین دلیلش چیه؟
    والا با این اوصاف و شرایط شما جفت شده بگیرید خیلی بهتره ، جفتی که سابقه جوجه دادن داشتن.. تشخیص نر و ماده از روی فیبر بینی خیلی کار سختی نیست .. مرغ عشق ماده اغلب از جوجه گی فیبرشون مایل به سفید هستش هر چقدر بالغ تر میشن سفیدتر میشه رنگ فیبر بینی و زمان ترشح هورمون ها و آمادگی به رنگ قهوه ای در میاد ...
    یه سری از رنگ های مرغ عشق یکم در سن بالاتری فیبر کاملا رنگ ثابتی پیدا میکنه ولی بازم از جوجه گی کاملا میشه دقت کرد و پی برد ب جنسیت ماده ها اغلب دور سوراخ بینی سفید هست و ب مرور کل فیبر سفید میشه ولی نر ها کلش صورتی و کم کم بنفش و بعد تیره تر و به رنگ آبی در میاد ... در هر صورت اگر مرغ عشق بالغ بگیرید که فیبر بینی کاملا رنگ ثابتی گرفته باشه دیگه به مشکل نمیخورید ... زودتر هم جفت میشن و کمتر زمان میبره ... مرغ عشق هایی که بین 9ماه تا یکسال هستن بهترین انتخاب ها هستن و خطرات جفت گیری هم به مراتب کمتره که میشه از خطوط پیشانی ، شکل گرفتن حلقه چشم به رنگ سفید و واضح و همون فیبر بینی پی برد ... متاسفانه اغلب موقع خرید از مغازه ها بیشتر دوستان فقط محو رنگ و شکل خود مرغ عشق میشن و به سن و کیفیت توجهی نمیکنند و دوتا جوجه خرید یا مریض و بی کیفیت انتخاب و با مشکلات متعدد بعدی رو به رو و به مرور سر خورده میشن ... به خاطر همین میگم جفت شده بگیرید بهتره در تجربه های ابتدایی ... در کل معذرت خیلی حرف زدم در مورد اون ماده هم که پاشو پشت نر میذاره چند حالت هست یا ماده نیست ، یا خیلی مست شده ، یا نرش بی تجربه اس و داره بهش میگه چیکار کنه ...
    الان در عکس ها نگاه کنید فیبر رنگ ثابت گرفته و مرغ عشق بالغ هست و دیگه امکان تغییر نیست
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    [

ولی در این عکس نگا کنید ممکنه به علت سن کم و شکل نگرفتن کامل و بی اطلاعی فک کنند نر هستش در صورتی که ماده اس
    [IMG][/IMG]

نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط face_2_faces نمایش پست ها
    سلام دوستان.جوجه مرغ عشقم الان 70 روزشه و از بچگي خودم بزرگش كردم.الان پرهاش كامل در اومده و راحت پرواز هاي طولي رو انجام ميده .ولي اصلا ارزن نميخوره. 20 روزي هست كه ارزن رو تو قفسش گذاشتم و اين بچه من فقط باهاش ور ميره و اصلا نميخوره.الان نميدونم براش بد نيست كه اينقدر سرلاك ميخوره؟من اولين تجربمه كه جوجه بزرگ ميكنم و خيلي هم بهش وابسته شدم.خواهشا راهنماييم كنيد تا بهترين شرايط رو براش فراهم كنم.مرسي
    سلام دوست من ، خیلی دیر اقدام کردی باید از 20 روزه گی با ارزن آشناش میکردین ، جوجه ها معمولا بعد 30 روزگی دیگه دانخور میشن... دادن سرلاک و کم کنید بیشتر بذارید تو قفس باشه و چندتا جادانی بذارید که توجهش و جلب کنه ، راه دیگه این هست که یه مرغ عشق دیگه کنارش بذارید از اون یاد بگیره..

صفحه 329 از 411 نخستنخست ... 229279319327328329330331339379 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)