فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 326 از 411 نخستنخست ... 226276316324325326327328336376 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,251 به 3,260 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت cr7 آواتار ها
    علایق
    فوتبال.پرنده ها
    تخصص
    همه چی!
    حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11642
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_h1986 نمایش پست ها
    همه اینایی که میگین براشون میزارم ولی احساس میکنم اصلا غذا نمیخوره.
    از نر جداش کنید احتمالا مشکل دستگاه جنسی داره وگرنه اونقدر جفت گیری میکنن و ماده رو میکشه . تقویتش کنید یه مدت و بعد عوضش کنید با ماده آماده. بهش سفیده بدید جون بگیره با جوانه گندم

کاربر فعال hussein آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    همه اینایی که میگین براشون میزارم ولی احساس میکنم اصلا غذا نمیخوره.
    جفت از هم جدا کنید از نظر غذایی بهشون برسید ماده خیلی ضعیف شده
    غذاهای کلسیم دار یادتون نره

مدفوع پرنده چطوره؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فرشاد شهریاری
    شماره عضویت
    11831
    میانگین پست در روز
    0.01
    با سلام.من تازه عضو این سایت شدم چون سایت کاملیه و به سوالات دوستان سریع پاسخ داده میشه.
    من حدود 3 هفته میشه یه جفت باجریگار خریدم.تقریبا یک ساله هستن و جفت نبودن با هم.یه سری اطلاعات دربارشون از اینترنت گرفتم.

آب و غذا و سینی کف قفسشون رو هر وز تعویض و تمیز میکنم.کف دریا رو هم براشون قرار دادم.لونه رو هم از همون روز اول برداشتم.پرنده نر فعالیتش خوبه و زیاد آواز همدیگه رو هم تمیز میکنن و به اصطلاح به خودشون میرسن. 3,4 روزی هست که نوکشون رو به هم میزنن.فک کنم به هم غذا میدن.ولی هنوز ندیدم جفت گیری کرده باشن.
    غذاشون ارزن و تخم کتانه.
    چند تا سوال داشتم حالا:

1- چه موقع لونه رو بذارم سر جاش؟
    2-مکمل غذایی مثل تخم مرغ یا کاهو یا جوانه گندم که براشون میذارم احساس میکنم نمیخورن.دلیلش چیه؟اگه میشه بگین چطوری بهشون بدم و داخل چی بذارم؟
    3-چند باری براشون ظرف آبتنی گذاشتم اما یکم بررسیش کردن ولی حمام نکردن.چیکار باید کنم؟
    4-در کل چه وسایلی تو قفسشون لازمه.
    اینم 2تا عکس از خودشون و قفسشون.جایی از قفس مشکل داره بگین بهم.ممنون

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
    با سلام.من تازه عضو این سایت شدم چون سایت کاملیه و به سوالات دوستان سریع پاسخ داده میشه.
    من حدود 3 هفته میشه یه جفت باجریگار خریدم.تقریبا یک ساله هستن و جفت نبودن با هم.یه سری اطلاعات دربارشون از اینترنت گرفتم.

آب و غذا و سینی کف قفسشون رو هر وز تعویض و تمیز میکنم.کف دریا رو هم براشون قرار دادم.لونه رو هم از همون روز اول برداشتم.پرنده نر فعالیتش خوبه و زیاد آواز همدیگه رو هم تمیز میکنن و به اصطلاح به خودشون میرسن. 3,4 روزی هست که نوکشون رو به هم میزنن.فک کنم به هم غذا میدن.ولی هنوز ندیدم جفت گیری کرده باشن.
    غذاشون ارزن و تخم کتانه.
    چند تا سوال داشتم حالا:

1- چه موقع لونه رو بذارم سر جاش؟
    2-مکمل غذایی مثل تخم مرغ یا کاهو یا جوانه گندم که براشون میذارم احساس میکنم نمیخورن.دلیلش چیه؟اگه میشه بگین چطوری بهشون بدم و داخل چی بذارم؟
    3-چند باری براشون ظرف آبتنی گذاشتم اما یکم بررسیش کردن ولی حمام نکردن.چیکار باید کنم؟
    4-در کل چه وسایلی تو قفسشون لازمه.
    اینم 2تا عکس از خودشون و قفسشون.جایی از قفس مشکل داره بگین بهم.ممنون

سلام دوست عزیز ، مبارک باشه ، جفت خوب و بالغی هستن ، فقط چون به تازگی خریدید و قبلا هم باهم جفت نبودن ، عجله نکنید و فعلا بهشون برسید تاب رو هم بردارید ، تعداد چوب های نشیمن هم زیاده ، در مورد غذاهای دیگه هم کاهو و تخم مرغ هفته ای یکبار کافیه ، ب مرور تست کنن علاقه مند میشن هویج رنده شده و فلفل دلمه و گشنیز و جعفری هم بدید ، لونه هم جفت گیری کردن بذارید ، آبتنی هم هر موقع لازم باشه میکنن حواستون باشه سرما نخورن سرظهر بهترین موقع اس فقط مطمءن بشید دما زیر 25 نباشه .
    موفق باشید..
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر میهن پت eli_h1986 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط hussein نمایش پست ها
    جفت از هم جدا کنید از نظر غذایی بهشون برسید ماده خیلی ضعیف شده
    غذاهای کلسیم دار یادتون نره

مدفوع پرنده چطوره؟
    مدفوعش یه مدت رنگش زیاد طبیعی نیست یه وقتا قهوه ای روشنه یه وقتایی به سیاهی میزنه.

امروز جداشون کردم. ی نر و ماده دیگه داشتم که جفت نبودن مادمو با اون یکی ماده جا به جا کردم
    به محض اینکه اون یکی ماده رو گذاشتم تو این قفس نره باهاش دعوا کرد بعدم کلی باهاش جفت گیری کرد. ولی بعدش دیگه همش میزنتش
    اصلا دیوونه شده نره یه جفت دیگه هم تو قفسشون هست میخواد با اون یکی نره هم جفت گیری کنه.

این ماده مریضمو میارمش بیرون بهش غذا میدم جون نداره دیگه پرواز کنه تو قفسم که هست هیچی نمیخوره
    اشکالی نداره خودم دارم بهش غذا میدم؟ بد عادت نشه؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فرشاد شهریاری
    شماره عضویت
    11831
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، مبارک باشه ، جفت خوب و بالغی هستن ، فقط چون به تازگی خریدید و قبلا هم باهم جفت نبودن ، عجله نکنید و فعلا بهشون برسید تاب رو هم بردارید ، تعداد چوب های نشیمن هم زیاده ، در مورد غذاهای دیگه هم کاهو و تخم مرغ هفته ای یکبار کافیه ، ب مرور تست کنن علاقه مند میشن هویج رنده شده و فلفل دلمه و گشنیز و جعفری هم بدید ، لونه هم جفت گیری کردن بذارید ، آبتنی هم هر موقع لازم باشه میکنن حواستون باشه سرما نخورن سرظهر بهترین موقع اس فقط مطمءن بشید دما زیر 25 نباشه .
    موفق باشید..
    ممنون از پاسختون.کارهایی که گفتین کردم.چند بار براشون کاهو گذاشتم اما انگار توجهی نمیکنن اصلا.فکر میکنم چون تو مغازه که بوده چیزی غیر ارزن نخوردن, نمیدونن کاهو چیه.راهی هست بتونم انجام بدم کاهو خور شن؟

نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    مدفوعش یه مدت رنگش زیاد طبیعی نیست یه وقتا قهوه ای روشنه یه وقتایی به سیاهی میزنه.

امروز جداشون کردم. ی نر و ماده دیگه داشتم که جفت نبودن مادمو با اون یکی ماده جا به جا کردم
    به محض اینکه اون یکی ماده رو گذاشتم تو این قفس نره باهاش دعوا کرد بعدم کلی باهاش جفت گیری کرد. ولی بعدش دیگه همش میزنتش
    اصلا دیوونه شده نره یه جفت دیگه هم تو قفسشون هست میخواد با اون یکی نره هم جفت گیری کنه.

این ماده مریضمو میارمش بیرون بهش غذا میدم جون نداره دیگه پرواز کنه تو قفسم که هست هیچی نمیخوره
    به نظرم دارید تند میرید اروم اروم اگه یک جفت دارید که مطمئن هست چرا ماده عوض میکنید اگه نرتون ماده کنارش باشه تا زمانی که هست جفت نمیشه خیلی کم پیش میاد جفت بشن سعی کنید اول به پرندها رسیدگی بشه بعد اقدام به تخم گذاری

نه بد عادت نمیشه یکم جون گرفت بزارید خودش غذا بخوره

نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.کارهایی که گفتین کردم.چند بار براشون کاهو گذاشتم اما انگار توجهی نمیکنن اصلا.فکر میکنم چون تو مغازه که بوده چیزی غیر ارزن نخوردن, نمیدونن کاهو چیه.راهی هست بتونم انجام بدم کاهو خور شن؟

شما صبح 2 الی 3 ساعت غذا بردارید بعد کاهو خورد کنید مقداری ارزن وکتان روش بریزید بعد بزارید تو قفس شاید اولش استقبال نشه ولی به مرور عادت میکنه میخوره

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50

سلام دوست من ، مرغ عشق نرتون خیلی مست شده ، هرازگاهی خیلی قاطی کرد یکم آب روش اسپری کنید فقط مواظب باشید سرما نخوره، نکته دیگه هر جفت رو توی قفس مجزا نگه دارید . ماده ضعیف شده هم خداروشکر از دستتون غذا میگیره بهش حسابی رسیدگی کنید فعلا پیش بقیه نندازیدش و تقویتش کنید تا ایشالا زودی خوب شه.
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر میهن پت eli_h1986 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    امروز صبح بیدار شدم از صدای بال زدن پرنده ها تو قفس . مرغ عشق مریضم پرت شده بود کف قفس حالش خیلی بد بود اومدم بزارمش رو میله ها نمیتونست بایسته.
    مجبور شدم بزارمش تو یه جعبه خیلی کوچیک
    همش سرش میافتاد پایین. نمیتونست رو زمین بشینه حتی. غذا هم اصلا نمیخوره
    مجبور شدم تخم مرغ ,گندم ,برنج له کنم با سرنگ بهش بدم
    فکر نمیکردم تا همین الانشم زنده بمونه
    گذاشتمش زیر لامپ 1ساعتی موند. بعدشم 2ساعت زیر آفتاب بود
    الان حالش بهتره نشسته رو ظرف غذاش سرشو برده تو پراش خوابیده
    نمیدونم مریضیش چیه اصلا نمیدونم براش چکار کنم.
    میخوام بازم با سرنگ بهش هویج و سیب زمینی بدم.نمیدونم چرا ارزن درست نمیخوره. الان چند تا دونه خورد ولی خیلی کم
    چه غذاهایی میشه با سرنگ بهش داد؟

صفحه 326 از 411 نخستنخست ... 226276316324325326327328336376 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)