فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,121
لایک لایک:  2,981
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 321 از 411 نخستنخست ... 221271311319320321322323331371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,201 به 3,210 از 4110

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    sadena kia
    شماره عضویت
    11757
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام من ی جفت مرغ عشق دارم ی مدتیه مادم رنگ نوکش قهوه ای شده خودشو باد میکنه (یا نمیدونم شایدم ورم داره شایدم چاق شده ولی در هر حال ی مدتیه همش اینطوریه)البته با وجود این علایم تا دیروز حالش خوب بود میخوند و تحرک داشت اما امروز دقت کردم دیدم اسهالم داره همشم سرشو ب پشت میچرخونه و میخوابه اشتهاش ولی خوبه کمترم میخونه پرهای نزدیک مخرجش از هم باز شده ینی چشه؟لطفا زودتر کمکم کنید

کاربر فعال
    تخصص
    تکثیر مرغ عشق
    حیوان خانگی
    کبوتر.مرغ عشق.طوطی. گلد فیش
    شماره عضویت
    10310
    میانگین پست در روز
    0.45
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadena نمایش پست ها
    سلام من ی جفت مرغ عشق دارم ی مدتیه مادم رنگ نوکش قهوه ای شده خودشو باد میکنه (یا نمیدونم شایدم ورم داره شایدم چاق شده ولی در هر حال ی مدتیه همش اینطوریه)البته با وجود این علایم تا دیروز حالش خوب بود میخوند و تحرک داشت اما امروز دقت کردم دیدم اسهالم داره همشم سرشو ب پشت میچرخونه و میخوابه اشتهاش ولی خوبه کمترم میخونه پرهای نزدیک مخرجش از هم باز شده ینی چشه؟لطفا زودتر کمکم کنید
    ب نظر من ب احتمال زیاد تخم داخل شکمش گیر کرده.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    11743
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی با دیدن عکس ها بسیار ناراحت شدم برای این طفلی ها باید خدمتتون عرض کنم با توجه به تصاویر و حال و روز پرنده ها از نظر رسیدگی و بهداشت بسیار ضعیف عمل کردید متاسفانه ... سریعا پرنده رو پیش دامپزشک ببرید و قفس و وسایلش رو شستشو ضد عفونی کنید .. امیدوارم بیش از این تعلل نکنید
    والا قفسش رو میشورم هفته ای یکبار اما خودش رو مریض هم که بود ترسیدم حالش بدتر بشه یا سرما بخوره دیگه زیاد دستش نزدم ، والا من خودم هم خیلی دلم میسوزه براش 10 روزی مسافرت بودم اومدم دیدم اینطوری شده ! قبلا هم قارچ داشت ها ولی خیلی کمتر از این بود !

درباره ی شست و شوی صحیح این پرنده هم یه مطلبی بزاری ممنون میشم

کاربر جدید
    شماره عضویت
    11761
    میانگین پست در روز
    0.00

سلام
    کاربر جدید انجمن هستم و اولین پستم هست، متاسفانه اولین پست بنده برای خودم خیلی بده. مرغ عشق مادم، همونطور که میبینید دور چشمش پر نداره و اوجارو خارش میزنه. از این قارچایی که میگن فلس داره و سفیدک میزنه و اینا نیست اصلا، فقط دور چشمش مو نداره من موندم چیکار کنم، اساتید با تجربه یا افراد متخصص یقینا در انجمن هستن، خیلی میترسم جوجوم چیزیش بشه، دامپزشکی متاسفانه تو شهرمون وجود نداره ،اگه بشه خارج استانم میبرمش فقط بدونم باید چیکار کنم و چرا ووستش اینطوری شده.پرنده عادیه و فعالیتش رو انجام میده.ظاهرا تخمم داره، از نر جداش کردم گفتم براش بهتره ولی دیدم هر دو دپرس شدن از نو گذاشتم پیش هم، تورو خدا کمکم کنین :'(((

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    نقل قول نوشته اصلی توسط LichKinG نمایش پست ها
    والا قفسش رو میشورم هفته ای یکبار اما خودش رو مریض هم که بود ترسیدم حالش بدتر بشه یا سرما بخوره دیگه زیاد دستش نزدم ، والا من خودم هم خیلی دلم میسوزه براش 10 روزی مسافرت بودم اومدم دیدم اینطوری شده ! قبلا هم قارچ داشت ها ولی خیلی کمتر از این بود !

درباره ی شست و شوی صحیح این پرنده هم یه مطلبی بزاری ممنون میشم
    دوست من خود پرنده منظورم نبود شستشوی قفس و لونه و وسایلش رو گفتم ، خود پرنده تون فعلا بیشتر از هرچیزی نیاز به درمان داره .. متاسفانه قارچ پیشرفت کرده و اگه سریع اقدام نکنید باعث مرگ پرنده میشه ضمن اینکه پرنده دیگرتون هم همانطور که گفتین پاش مشکل پیدا کرده .. دوست خوب من نگهداری از هر موجودی نیاز به رسیدگی درست و صحیح داره امیدوارم زودتر برای درمانشون اقدام کنید.
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر فعال hussein آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadi نمایش پست ها

سلام
    کاربر جدید انجمن هستم و اولین پستم هست، متاسفانه اولین پست بنده برای خودم خیلی بده. مرغ عشق مادم، همونطور که میبینید دور چشمش پر نداره و اوجارو خارش میزنه. از این قارچایی که میگن فلس داره و سفیدک میزنه و اینا نیست اصلا، فقط دور چشمش مو نداره من موندم چیکار کنم، اساتید با تجربه یا افراد متخصص یقینا در انجمن هستن، خیلی میترسم جوجوم چیزیش بشه، دامپزشکی متاسفانه تو شهرمون وجود نداره ،اگه بشه خارج استانم میبرمش فقط بدونم باید چیکار کنم و چرا ووستش اینطوری شده.پرنده عادیه و فعالیتش رو انجام میده.ظاهرا تخمم داره، از نر جداش کردم گفتم براش بهتره ولی دیدم هر دو دپرس شدن از نو گذاشتم پیش هم، تورو خدا کمکم کنین :'(((

دوست عزیز شما بهتره چندتا عکس بزارید تا تصمیم گیری بهتر انجام بشه نگران نباشید انشالله درست میشه
    ویرایش توسط hussein : 1st February 2015 در ساعت 11:06 PM

کاربر جدید
    شماره عضویت
    11766
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط hussein نمایش پست ها
    دوست عزیز شما بهتره چندتا عکس بزارید تا تصمیم گیری بهتر انجام بشه نگران نباشید انشالله درست میشه
    سلام آقا حسین.من کاربر mamadi هستم، یکم والا دستپاچه شدم یوزر و اینا نمیدونم چیشد پسورد و اشتباه زدم، بهر حال ریکاوری ایمل هم کردم ولی چیزی از انجمن دریافت نکردم مجبور به ساخت اکانت جدید کردم.اینم تصاویر http://s6.uplod.ir/i/00523/pdqunh51v...xpx5uvfvah.jpg
    ویرایش توسط nima1041 : 2nd February 2015 در ساعت 12:57 AM

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammaddd نمایش پست ها
    سلام آقا حسین.من کاربر mamadi هستم، یکم والا دستپاچه شدم یوزر و اینا نمیدونم چیشد پسورد و اشتباه زدم، بهر حال ریکاوری ایمل هم کردم ولی چیزی از انجمن دریافت نکردم مجبور به ساخت اکانت جدید کردم.اینم تصاویر http://s6.uplod.ir/i/00523/pdqunh51v...xpx5uvfvah.jpg
    عکساتو اینجا اپلود کن
    http://up.parsipet.ir/
    عکسهاتو نمیبینم

کاربر جدید
    شماره عضویت
    11764
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام - همگی خسته نباشید
    من تقریبا 3 هفته است که یک جفت مرغ عشق خریدم و یک هفته است که لونه پلاستیکی تو قفسش گذاشتم.ولی هیچ کدوم (نه ماده و نه نر) حتی یکبار هم تو لونه نرفتن.انگار علاقه ای به تو لونه رفتن ندارن.علت چیه؟چیکار کنم؟

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansour63 نمایش پست ها
    سلام - همگی خسته نباشید
    من تقریبا 3 هفته است که یک جفت مرغ عشق خریدم و یک هفته است که لونه پلاستیکی تو قفسش گذاشتم.ولی هیچ کدوم (نه ماده و نه نر) حتی یکبار هم تو لونه نرفتن.انگار علاقه ای به تو لونه رفتن ندارن.علت چیه؟چیکار کنم؟
    سلام دوست گرامی ، زود لونه گذاشتید حداقل یکماه طول میکشه به محیط جدیدشون عادت کنند ، فعلا لونه رو بردارید تقویت کنید جفت رو . انشاالله جفت که شدن و علاءم جفت گیری رو ملاحظه کردید اقدام به گذاشتن لونه کنید.
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

صفحه 321 از 411 نخستنخست ... 221271311319320321322323331371 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)