فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 278 از 411 نخستنخست ... 178228268276277278279280288328378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,771 به 2,780 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_h1986 نمایش پست ها
    میخوام یه جفت بخرم برای اینکه جوجه هم بدن دیگه. از کجا بفهمم قبلا جوجه دادن؟

احتیاج نیست قبلا جوجه داده باشن
    به شما هر کاری میگم انجام بدید
    چند مغازه پرنده فروشی در کنار هم انتخاب کنید
    به هر کدام سر بزنید
    داخل مغازه که برای دیدن و انتخاب میروید عجله نکنید
    پرنده سالم بگیرید (پرو بال مرتب ، سرحال و شیطون، دون خور، و مدفوع به پشتش نچسبیده باشه)
    ماده ای رو انتخاب کنید که روی دماقش فیبر قهوه ای شده باشه و دور چشمهاش حلقه سفید زده باشه
    نری رو انتخاب کنید که روی دماقش فیبر ابی داشته باشه و دور چشمهاش حلقه سفید زده باش
    اگه 2 تارو دیدید ذاخل جمعیت با این تفاسیر با هم هستن و داخل دهان هم غذا میریزن انتخابشون کنید
    اگر نه یکی رو از یک مغازه بگیرید و دیگری رو از مغازه دیگه که احتمال هم خون بودن هم صفر بشه

انتخاب رنگ هم به خود شما ربط داره که در اینده جوجه های زیبا بگیرید

کاربر میهن پت eli_h1986 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    مرسی آقا نیما آخه این پرنده هایی که الان دارمم مثلا جفت بودن خریدم چند ماهه اصلا جفت گیری نکردن نمیدونم چرا اینطورین. مرسی از راهنماییتون

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_h1986 نمایش پست ها
    مرسی آقا نیما آخه این پرنده هایی که الان دارمم مثلا جفت بودن خریدم چند ماهه اصلا جفت گیری نکردن نمیدونم چرا اینطورین. مرسی از راهنماییتون

لطفا از اون جفت چند عکس واضح بزارید
    اگه پرنده ای که انتخاب می کنید با گفته های من منطبق باشه که گفتم در کمتر از یک ماه صاحب تخم و بعد جوجه میشید

کاربر جدید
    شماره عضویت
    10791
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام و عرض ادب
    مرغ عشق های من میدونم که هنوز کوچیک هستن و خط سفید روی چشمشون نیفتاده ولی بعضی موقع های چیزهایی میبیینم که گفتم بگم شاید نیاز باشه لونه رو بزارم .
    مرغ عشق نر پاش رو روی مادهه میزاره و میخواد فک کنم جفت گیری کنه که ماده نمیزاره و... و حتی یک بار دیدم که رفت روی پشتش ولی مادهه تکون خورد و انداختش . این فیلم اخرای یکی از این موارد هست که البته چند ثانیه بیشتر نیست . حالا نمیدونم این بازی کردن هست یا ...

مرغ عشق

سوال بعدی :
    من امروز غروب بردمشون پشت بوم که هم کمی هوا بخورن هم افتاب و هم اینکه چند پیس اب روشون بزنم با اب پاش که تمیز شن . نره یکم اولش خواست بپره و بره ولی چون توی قفس بود براش انگار عادی شد و کاری نکرد . البته اواز و.. هم میخوند و اون فیلم بالا هم برای لحظه ای هست که روی پشت بوم هستن . راستی من روی دیوار هم میزارمشون که پایین رو ببینن مادهه خیلی علاقه نشون نمیده ولی نره همش به پایین نگاه میکنه . نمیدونم اواز خوندنشون از خوش حالی هست یا ناراحتی که توی قفسن . البته وقتی اب نریختم روشون نصف قفس توی افتابه نصف دیگه توی سایه وقتی خیس میکنمشون بعد میزارم روی دیوار که افتاب هست . البته حواسم هست که نیفتن و ... . به نظر شما جایی از کار هست که باعث اذیت شدنشون بشه ؟ وام حمام هم استفاده کردم قبلا در اتاق ولی ازش استفاده نکردن .

روی عکس کلیک کنید تا بزرگ شه

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijoooon نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    مرغ عشق های من میدونم که هنوز کوچیک هستن و خط سفید روی چشمشون نیفتاده ولی بعضی موقع های چیزهایی میبیینم که گفتم بگم شاید نیاز باشه لونه رو بزارم .
    مرغ عشق نر پاش رو روی مادهه میزاره و میخواد فک کنم جفت گیری کنه که ماده نمیزاره و... و حتی یک بار دیدم که رفت روی پشتش ولی مادهه تکون خورد و انداختش . این فیلم اخرای یکی از این موارد هست که البته چند ثانیه بیشتر نیست . حالا نمیدونم این بازی کردن هست یا ...

مرغ عشق

سوال بعدی :
    من امروز غروب بردمشون پشت بوم که هم کمی هوا بخورن هم افتاب و هم اینکه چند پیس اب روشون بزنم با اب پاش که تمیز شن . نره یکم اولش خواست بپره و بره ولی چون توی قفس بود براش انگار عادی شد و کاری نکرد . البته اواز و.. هم میخوند و اون فیلم بالا هم برای لحظه ای هست که روی پشت بوم هستن . راستی من روی دیوار هم میزارمشون که پایین رو ببینن مادهه خیلی علاقه نشون نمیده ولی نره همش به پایین نگاه میکنه . نمیدونم اواز خوندنشون از خوش حالی هست یا ناراحتی که توی قفسن . البته وقتی اب نریختم روشون نصف قفس توی افتابه نصف دیگه توی سایه وقتی خیس میکنمشون بعد میزارم روی دیوار که افتاب هست . البته حواسم هست که نیفتن و ... . به نظر شما جایی از کار هست که باعث اذیت شدنشون بشه ؟ وام حمام هم استفاده کردم قبلا در اتاق ولی ازش استفاده نکردن .

روی عکس کلیک کنید تا بزرگ شه

سلام
    نر شما مسته و ماده شما اماده نیست
    اگه میخواید لونه بزارید نباید جابه جا بشن و باید مدت بلندی یک جا ثابت باشن
    از جفتتون از جلو واضح چند عکس بزارید (احتمالا باید جداشون کنید تا ماده رو اماده کنید)
    البته همین اب پاشیدن و تغییر جا هم مستی رو از سرشون تقریبا میپرونه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    10791
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    سلام
    نر شما مسته و ماده شما اماده نیست
    اگه میخواید لونه بزارید نباید جابه جا بشن و باید مدت بلندی یک جا ثابت باشن
    از جفتتون از جلو واضح چند عکس بزارید (احتمالا باید جداشون کنید تا ماده رو اماده کنید)
    البته همین اب پاشیدن و تغییر جا هم مستی رو از سرشون تقریبا میپرونه

برای بزرگ شدن روی عکس کلیک کنید

لطفا اگر قرار بر جدا کردن یا گزاشتن لونه هست توضیحات ریز رو هم بدید و هم این که مدتش رو تشکر

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijoooon نمایش پست ها

برای بزرگ شدن روی عکس کلیک کنید

لطفا اگر قرار بر جدا کردن یا گزاشتن لونه هست توضیحات ریز رو هم بدید و هم این که مدتش رو تشکر
    حداقل 2 ماه باید بهشون زمان بدید هیچ کدوم اماده نیستن
    تا یک ماه هم اصلا نباید غذاهای گرم بدید
    فقط ارزن و کتان و هویج و سیب رنده شده کف دریا هم داخل قفس باشه
    هفته ای یک بار کمی کاهو بدید
    ماه دوم نخم مرغ و گشنیزو جعفری و جوانه گندم و عدس و ماش هم اضافه کنید و هر 10 روز بهشون مولتی ویتامین پرندگان بدید (محلول در اب)
    قفس هم اصلا جابه جا نکنید
    دقیقا 60 روز دیگه لونه بزارید

کاربر فعال
    تخصص
    تکثیر مرغ عشق
    حیوان خانگی
    کبوتر.مرغ عشق.طوطی. گلد فیش
    شماره عضویت
    10310
    میانگین پست در روز
    0.45
    من ی جوجه مرغ عشق یک هفته ای دارم که پدر و مادرش بهش غذا نمیدن و از بی غذایی داره میمیره همش چپه میشه خودم با سرلاک تغذیش کردم بهتر شده ، هر چند ساعت بهش بدم غذا؟ همین سرلاک خوبه؟

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط pashi نمایش پست ها
    من ی جوجه مرغ عشق یک هفته ای دارم که پدر و مادرش بهش غذا نمیدن و از بی غذایی داره میمیره همش چپه میشه خودم با سرلاک تغذیش کردم بهتر شده ، هر چند ساعت بهش بدم غذا؟ همین سرلاک خوبه؟
    سلام دوست خوب من اگه جفت دیگه ای داری که جوجه تقریبا همسن این داره بزارش تو لونه اونها .. هر 3الی4 ساعت ..بهترین سرلاک مخصوص طوطی سانان هستش اگه در دسترس نیس دست ساز بهش بده
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط pashi نمایش پست ها
    این اتفاق خیلی کم میفته حداقل تا 20 روز نگه میدارن؟؟؟!!!
    همونجور که دوستمون گفت باید سرلاک کخصوص طوطی سانان تهیه منید یا دستی سرلاک فراهم کنید

صفحه 278 از 411 نخستنخست ... 178228268276277278279280288328378 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)