فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 270 از 411 نخستنخست ... 170220260268269270271272280320370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,691 به 2,700 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    10496
    میانگین پست در روز
    0.03
    درود فراوان به همه میهن پتی ها1.بنده گندم رو بجای خیس خوردن میجوشونم و تجربه ثابت کرده که دوام گندم جوشانده بیشتر از خیس خورده شدس، حال نظر شما چيه؟2.چون مرغ عشقم توی دوران تخم گذاریه برای همین کف قفس رو تمیز نمیکنم تا باجریگارا احساس آرامش کنند، مشکلی براشون پیش نمياد؟ 3.تخم خرفه همون تخم ریحانیه که شربت درس میکنن باهاش؟ تاحالا اسمش و.نشنیدم،از عطاری ميشه تهیه کرد؟4.بغیر از ارزن چه دانه هایی خوبه برای پرنده؟ چرا دوستمون گفتن شاه دانه خوب نیست؟ نسبت دانه x به ارزن 1 به 4 باید باشه؟ نميشه مثلا یه مشت ارزن یه مشت فلان دانه باشه؟ 5.از رفیق شفیقم پرسیدم بعد از یه دوره جوجه کشی به جفت مولد استراحت بدم گفت نه، بزار تا سه بار جوجه بکشی بعد سه بار استراحت بده، این نظرش موافقید؟نظر شما چيه؟(لطفا از تجربتون بگید نه چیزی که از کتاب و این سایت و اون سایت خوندید)6.مرغ ماده آبی و رگه ها ی سیاه و سفید و نر سبز با رگه های زرد و و سیاه، احتمال میدید جوجه ها چه رنگی باشن؟ سونوگرافی نیازه؟:))7.مدت زمان نور دهی تا چه ساعتی از شب باشه؟در حال حاضر تا ساعت یک شب روشنایی روشن هست8.من ویتامین های دارویی رو ترجیح نمیدم چرا که عقیده دارم همون ویتامین ها باید بصورت طبیعی به حیوان برسه نظر شما چيه؟ممنون

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط عارف. نمایش پست ها
    درود فراوان به همه میهن پتی ها1.بنده گندم رو بجای خیس خوردن میجوشونم و تجربه ثابت کرده که دوام گندم جوشانده بیشتر از خیس خورده شدس، حال نظر شما چيه؟2.چون مرغ عشقم توی دوران تخم گذاریه برای همین کف قفس رو تمیز نمیکنم تا باجریگارا احساس آرامش کنند، مشکلی براشون پیش نمياد؟ 3.تخم خرفه همون تخم ریحانیه که شربت درس میکنن باهاش؟ تاحالا اسمش و.نشنیدم،از عطاری ميشه تهیه کرد؟4.بغیر از ارزن چه دانه هایی خوبه برای پرنده؟ چرا دوستمون گفتن شاه دانه خوب نیست؟ نسبت دانه x به ارزن 1 به 4 باید باشه؟ نميشه مثلا یه مشت ارزن یه مشت فلان دانه باشه؟ 5.از رفیق شفیقم پرسیدم بعد از یه دوره جوجه کشی به جفت مولد استراحت بدم گفت نه، بزار تا سه بار جوجه بکشی بعد سه بار استراحت بده، این نظرش موافقید؟نظر شما چيه؟(لطفا از تجربتون بگید نه چیزی که از کتاب و این سایت و اون سایت خوندید)6.مرغ ماده آبی و رگه ها ی سیاه و سفید و نر سبز با رگه های زرد و و سیاه، احتمال میدید جوجه ها چه رنگی باشن؟ سونوگرافی نیازه؟:))7.مدت زمان نور دهی تا چه ساعتی از شب باشه؟در حال حاضر تا ساعت یک شب روشنایی روشن هست8.من ویتامین های دارویی رو ترجیح نمیدم چرا که عقیده دارم همون ویتامین ها باید بصورت طبیعی به حیوان برسه نظر شما چيه؟ممنون
    بله بیشتر است اما خواصی که گندم جوانه زده دارد خیلی بیشتر است
    جوجه ها به دنیا اومدن ته قفس را تمیز کنید
    نخیر دانه ای دیگر است که بسیار مقوی است و عطاری ها این دانه را دارند
    خواص دانه ها رو اینجا مطالعه کنید و هر کدوم رو در زمانش مصرف کنید
    خواص انواع دانه ها

شاهدانه را هنگام مست کردن کمی استفاده می کنند دانه ای بسیار چرب است و به کبد اسیب می رساند
    نسبت خوبه
    ؟؟؟
    جوجه کشی بستگی به شما و نسبت دوست داشتن شما از پرنده تون داره معمولا بعد از هر سری جوجه کشی حداقل یک ماه فاصله بندازید اما اگه ناچارن به تخم افتادن 2 بار هم پشت سرهم اشکالی نداره
    معمولا رنگ غالبه سبز و یا فیروزه ای از اب در میان
    مانند فصل تابستان تا ساعت 9 شب کافیه البته برای جوجه گیری
    روشنایی طولانی پرنده رو عصبی میکنه و ممکنه مشگلاتی رو در ترشح بعضی هرمونهاشون به وجود بیاره
    بله کاملا موافقیم اما یه مشکلی هس پرنده ازاد در طبیعت به صورت غریزی میدونه چی بخوره برای تامین انواع ویتامین هاش اما شما از احوالات پرنده محبوس در قفستان چقدر اگاهید؟؟؟

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    10496
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    بله بیشتر است اما خواصی که گندم جوانه زده دارد خیلی بیشتر است
    جوجه ها به دنیا اومدن ته قفس را تمیز کنید
    نخیر دانه ای دیگر است که بسیار مقوی است و عطاری ها این دانه را دارند
    خواص دانه ها رو اینجا مطالعه کنید و هر کدوم رو در زمانش مصرف کنید
    خواص انواع دانه ها

شاهدانه را هنگام مست کردن کمی استفاده می کنند دانه ای بسیار چرب است و به کبد اسیب می رساند
    نسبت خوبه
    ؟؟؟
    جوجه کشی بستگی به شما و نسبت دوست داشتن شما از پرنده تون داره معمولا بعد از هر سری جوجه کشی حداقل یک ماه فاصله بندازید اما اگه ناچارن به تخم افتادن 2 بار هم پشت سرهم اشکالی نداره
    معمولا رنگ غالبه سبز و یا فیروزه ای از اب در میان
    مانند فصل تابستان تا ساعت 9 شب کافیه البته برای جوجه گیری
    روشنایی طولانی پرنده رو عصبی میکنه و ممکنه مشگلاتی رو در ترشح بعضی هرمونهاشون به وجود بیاره
    بله کاملا موافقیم اما یه مشکلی هس پرنده ازاد در طبیعت به صورت غریزی میدونه چی بخوره برای تامین انواع ویتامین هاش اما شما از احوالات پرنده محبوس در قفستان چقدر اگاهید؟؟؟
    درود،ممنون از پاسخگویی، در مورد ویتامین من همه چی برای پرنده فراهم میکن دیگه خودش میفهمه مثلا قلان چیز و بخورم برام خوبه،اینطور نیست نیما جان؟ امروز صبح به عطاری مراجعه کردم و تخم کتان کنجد خرفه زیره سبز و شاهدانه خریدم،همه رو باهم بهم زدم ریختم تو جادونشون، برم شاهدانه ها رو جدا کنم؟

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط عارف. نمایش پست ها
    درود،ممنون از پاسخگویی، در مورد ویتامین من همه چی برای پرنده فراهم میکن دیگه خودش میفهمه مثلا قلان چیز و بخورم برام خوبه،اینطور نیست نیما جان؟ امروز صبح به عطاری مراجعه کردم و تخم کتان کنجد خرفه زیره سبز و شاهدانه خریدم،همه رو باهم بهم زدم ریختم تو جادونشون، برم شاهدانه ها رو جدا کنم؟
    براشون فقط ارزن و یک چهارمش کتان مخلوط کنید
    باقی غذاها رو 2 هفته قبل از لونه گزاری تا اولین جفتگیری بهشون مقداری جداگانه به عنوان تقویتی بدید
    موفق باشید

کاربر میهن پت eli_h1986 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    سلام آقا نیما . دیروز پرنده فروشی بودم بهم گفت 7دانه ببر. میخواستم بدونم 7 دانه شامل چیا میشه و براشون خوبه یا بد؟ طرز استفادشم بهم بگو مرسی
    راستی پماد شقاق خریدم دیشب مالیدم خیلی پاش بهتر شد.

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_h1986 نمایش پست ها
    سلام آقا نیما . دیروز پرنده فروشی بودم بهم گفت 7دانه ببر. میخواستم بدونم 7 دانه شامل چیا میشه و براشون خوبه یا بد؟ طرز استفادشم بهم بگو مرسی
    راستی پماد شقاق خریدم دیشب مالیدم خیلی پاش بهتر شد.
    سلام
    هفت تخم برای اماده سازی جفت خوبه
    هفت تخم زمان مصرف های مختلفی داره و مقدارهای مخلوطی متفاوتی
    شما اگه دانه هارو خودت بگیری با توجه به شرایط مخلوط کنی بدی بهتره
    انواع دانه ها تو این صفحه هستش خواص انواع دانه ها
    وقتی هوا گرمه دانه های سردو معتدل استفاده کنید و دانه های گرم بسیار کم و بلعکس
    یا مواقعی برای اماده سازی جفت ...
    بیشتر سعی کنید با انواع سبزی ها و میوه ها و جوانه ها و ... پرنده رو تقویت کنید

کاربر میهن پت eli_h1986 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    الهام
    شماره عضویت
    9910
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    سلام
    هفت تخم برای اماده سازی جفت خوبه
    هفت تخم زمان مصرف های مختلفی داره و مقدارهای مخلوطی متفاوتی
    شما اگه دانه هارو خودت بگیری با توجه به شرایط مخلوط کنی بدی بهتره
    انواع دانه ها تو این صفحه هستش خواص انواع دانه ها
    وقتی هوا گرمه دانه های سردو معتدل استفاده کنید و دانه های گرم بسیار کم و بلعکس
    یا مواقعی برای اماده سازی جفت ...
    بیشتر سعی کنید با انواع سبزی ها و میوه ها و جوانه ها و ... پرنده رو تقویت کنید
    مرسی ازت ولی این مخلوط شده هستش نمیدونم کدومش چیه آخه که سواش کنم گفتم شما اگه اسماشو میدونید بهم بگین از نت عکسشو بیارم از صفحه ای که دادین استفاده کنم کم و زیادش کنم.

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_h1986 نمایش پست ها
    مرسی ازت ولی این مخلوط شده هستش نمیدونم کدومش چیه آخه که سواش کنم گفتم شما اگه اسماشو میدونید بهم بگین از نت عکسشو بیارم از صفحه ای که دادین استفاده کنم کم و زیادش کنم.
    مشگلی نداره مصرف کنید اما مقدار کم
    ظرف ارزن و کتان با نسبت ذکر شده همیشه بزارید و برای تقویت راه هایی که گفته شد استفاده کنید
    از هفت تخم بیشتر در زمانه جوجه کشی استفاده کنید
    موفق باشید

کاربر میهن پت yasamin آواتار ها
    علایق
    حیوانات و موزيك🎧
    حیوان خانگی
    مرغ عشق، ماهى جنگجو
    شماره عضویت
    7879
    میانگین پست در روز
    0.14
    سلام دوستان لطفا کمک کنید!
    مرغ عشق های من هم نر و هم ماده ام جفتشون در طی روز مثلا دو بار تو روز بال بال میزنن.نمیدونم چرا واقعا و اینکه پرهاشون رو میکنن و میجون و خودم هم حدس میزنم که بخاطر کمبود کلسیم باشه اما واسشون از اون سنگ های سفید کلسیم گذاشتم.خیلی وقته اما بازم اینارو میکنن.همه چیز هم میزارم واسشون مثل هویج سیب تخم مرغ و...
    ممنون میشم زودتر کمکم کنید و بگید چیکار کنم واسشون

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمک کنید!
    مرغ عشق های من هم نر و هم ماده ام جفتشون در طی روز مثلا دو بار تو روز بال بال میزنن.نمیدونم چرا واقعا و اینکه پرهاشون رو میکنن و میجون و خودم هم حدس میزنم که بخاطر کمبود کلسیم باشه اما واسشون از اون سنگ های سفید کلسیم گذاشتم.خیلی وقته اما بازم اینارو میکنن.همه چیز هم میزارم واسشون مثل هویج سیب تخم مرغ و...
    ممنون میشم زودتر کمکم کنید و بگید چیکار کنم واسشون

بال بال میزنن دوست گرامی یعنی تو قفس یک حالت پرواز تند درسته ؟
    یا پرهاشون و میکنن قشنگ ؟
    اگر مورد اولی هست و تو قفس تند تند بال بال میزنن و پرواز میکنن امری طبیعی هست .. اما لطف کنید دقیق تر درمورد حالت پرواز و بال بال توضیح بدید تا بیشتر راهنمایی کنن همه و من هم موضوع رو بفهمم بعد بگم چیه ممنون

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

صفحه 270 از 411 نخستنخست ... 170220260268269270271272280320370 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)