فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,119
لایک لایک:  2,980
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 254 از 411 نخستنخست ... 154204244252253254255256264304354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,531 به 2,540 از 4107

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام یکی از مرغ عشق هام از ظهر پای راستش رو هی بالا میگیره علامت زخمی چیزی هم نیس چی شده به نظرتون!!؟
    اگه به جایی کبونده باشه خودش خوب میشه
    اگه جای زخمی هس که باید برسی بشه
    در کا باجی ها عادت دارند بعضی مواقع روی یک پا بایستند

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    هیرو
    علایق
    all animals
    حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    10101
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام ، مرغ عشقای من هیچی غیر از ارزن و اب نمی خورن ، اخه فک کنم سبزیجات مثه گشنیز و جعفری یا زرده تخم مرغ جوانه گندم باشون لازمه ، اول راهنماییم کنین که چه غذاهایی خوبه براشون و اینکه چه جوری عادتون بدم که چیزای دیگه هم بخورن در ضمن پرنده های من تو خونه ازاد هستن و بالای کابینت براشون ظرف ابو دونه گذاشتم

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط هیرو نمایش پست ها
    سلام ، مرغ عشقای من هیچی غیر از ارزن و اب نمی خورن ، اخه فک کنم سبزیجات مثه گشنیز و جعفری یا زرده تخم مرغ جوانه گندم باشون لازمه ، اول راهنماییم کنین که چه غذاهایی خوبه براشون و اینکه چه جوری عادتون بدم که چیزای دیگه هم بخورن در ضمن پرنده های من تو خونه ازاد هستن و بالای کابینت براشون ظرف ابو دونه گذاشتم
    ارزن و با یک چهارمش کتان مخلوط کن
    دونه هارو چند ساعت بردار هر روز یکجور تقویتی بزار کم کم عادت می کنند بعد دونه هارو بزار
    هویج و سیب و گشنیزو جعفری سفیده تخم مرغ و جوانه ها
    کف دریا هم همش تو قفس باشه

کاربر جدید
    حیوان خانگی
    مرغ عشق فنج قناری
    شماره عضویت
    6948
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام بهتره یک نره دیگه هم به خری چون ماده ها به خاطر نر دعوا میکنند من این تجربه رادارم

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    سلام من مرغ ماده ام و چند روزه با اون آبی جفت انداختم ولی زیاد رفتار خوبی باهاش نداره ماده و نره ازش میترسه .. دو روزه پرهای ماده همش میریزه و نگا کردم خونی نبود .. ریز و درشت داره میریزه!! غذاشون هم تکمیل حسابی .. و اینکه جا دونی یا هر ظرفی که میذارم و خالیش میکنه کف قفس ... دلیلش چیه !!! واسشون لونه نذاشتم هنوز چون جفت گیری نکردن اصن و نهایت دوبار ماده با خشونت کامل باهاش نوک به نوک شده!!!
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط فردین نمایش پست ها
    سلام بهتره یک نره دیگه هم به خری چون ماده ها به خاطر نر دعوا میکنند من این تجربه رادارم
    عزیز لطفا وقتی میخواید به یه نفر جواب بدید نقل قول کنید تا مخاطبتون مشخص شه
    در ضمن معمولا اگر دو تا نر کنار یه ماده باشن دعوا رخ میده وگرنه دو تا ماده تو باجریگار مشکلی نداره با یه نر باشن

سلام من مرغ ماده ام و چند روزه با اون آبی جفت انداختم ولی زیاد رفتار خوبی باهاش نداره ماده و نره ازش میترسه .. دو روزه پرهای ماده همش میریزه و نگا کردم خونی نبود .. ریز و درشت داره میریزه!! غذاشون هم تکمیل حسابی .. و اینکه جا دونی یا هر ظرفی که میذارم و خالیش میکنه کف قفس ... دلیلش چیه !!! واسشون لونه نذاشتم هنوز چون جفت گیری نکردن اصن و نهایت دوبار ماده با خشونت کامل باهاش نوک به نوک شده!!!
    ریزش پرها به خاطر اینه که تو پرریزیه از مکمل کلسیم و سبزیجات استفاده کن
    کلا باجی ها و برزیلی ها و عروس ها عادت دارن مه ظرف غذاشونو پخش و پلا کنن
    یه چند روزی صبر کنی باید ترسش از ماده بریزه وگرنه باید نر رو عوض کنی . البته اگه ماده نرت رو بزنه. اگر با هم رفتار خشن ندارن و فقط نرت میترسه نگهش دار درست میشه

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

کاربر فعال
    تخصص
    تکثیر مرغ عشق
    حیوان خانگی
    کبوتر.مرغ عشق.طوطی. گلد فیش
    شماره عضویت
    10310
    میانگین پست در روز
    0.45
    حتما واسش لونه بذار بیشتر مرغ عشق های ماده حتی اگه جفت گیری نکنن دوست دارن داخل لونه برن

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.50
    پر ریزی چند روز طول میکشه!؟ بعد اینکه ماده من کلا با هیچ نری جفت نمیشه خیلی خشن هستش موندم چیکار کنم .. خیلی دوسش دارم دلم نمیخوا عوضش کنم .. خیلی هم خوش غذاس هرچی میذارم میخوره سبزیجات میوه تخم مرغ همه چی برعکس بیشتر مرغ عشق هام ... فقط با هیچ نری جفت نمیشه شانس فیبرش هم قهوه ای بود داره سفید میشه .. حالم گرفته شد .. چیکار کنم زود پرریزی تموم شه و آماده بشه باز ؟ و اینکه چجور نری بگیرم که یکم جذبه داشته باشه و انقد کتک نخوره !! نره آبی که پیشش بود تا امروز کلا میترسید خیلی ازش جیکش در نمیومد ! یه لحظه جداش کردم امروز انداخمش پیش یه ماده دیگه دیدم اوه اوه شروع کرد چهچه زدن و پریدن روی پشت ماده!!! ولی پیش اون قبلی اصن همش یه گوشه بود ...
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر فعال
    تخصص
    تکثیر مرغ عشق
    حیوان خانگی
    کبوتر.مرغ عشق.طوطی. گلد فیش
    شماره عضویت
    10310
    میانگین پست در روز
    0.45
    پر ریزی چند روز طول میکشه!؟ بعد اینکه ماده من کلا با هیچ نری جفت نمیشه خیلی خشن هستش موندم چیکار کنم .. خیلی دوسش دارم دلم نمیخوا عوضش کنم .. خیلی هم خوش غذاس هرچی میذارم میخوره سبزیجات میوه تخم مرغ همه چی برعکس بیشتر مرغ عشق هام ... فقط با هیچ نری جفت نمیشه شانس فیبرش هم قهوه ای بود داره سفید میشه .. حالم گرفته شد .. چیکار کنم زود پرریزی تموم شه و آماده بشه باز ؟ و اینکه چجور نری بگیرم که یکم جذبه داشته باشه و انقد کتک نخوره !! نره آبی که پیشش بود تا امروز کلا میترسید خیلی ازش جیکش در نمیومد ! یه لحظه جداش کردم امروز انداخمش پیش یه ماده دیگه دیدم اوه اوه شروع کرد چهچه زدن و پریدن روی پشت ماده!!! ولی پیش اون قبلی اصن همش یه گوشه بود ...
    باید صبر کنی زمان میبره احتملا از یک نر دیگه که دوسش داشته جدا نکردی حتمن دلش پیش اون هنوز کم کم خوب میشه
    ی نکته دیگه هم اینکه همیشه اگه ماده ات زرد اولویتش یک نر زرده رو ترجیح میده بعد بقیه رنگا رو

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط pashi نمایش پست ها
    باید صبر کنی زمان میبره احتملا از یک نر دیگه که دوسش داشته جدا نکردی حتمن دلش پیش اون هنوز کم کم خوب میشه
    ی نکته دیگه هم اینکه همیشه اگه ماده ات زرد اولویتش یک نر زرده رو ترجیح میده بعد بقیه رنگا رو

دوست عزیز این عقیده که پرنده ها ، جنس مخالف هم رنگ خودشون رو ترجیح میدن اشتباهه.

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

صفحه 254 از 411 نخستنخست ... 154204244252253254255256264304354 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)