فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  7,121
لایک لایک:  2,981
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 251 از 411 نخستنخست ... 151201241249250251252253261301351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,501 به 2,510 از 4110

موضوع: پرسش و پاسخ درباره مرغ عشق

کاربر میهن پت yasamin آواتار ها
    علایق
    حیوانات و موزيك🎧
    حیوان خانگی
    مرغ عشق، ماهى جنگجو
    شماره عضویت
    7879
    میانگین پست در روز
    0.14
    [QUOTE=milad 22;220971]یه مکمل برگرفته از سه ویتامین e,a,d3 هستش که توانایی جنس نر و ماده رو در دوران تولید مثل افزایش میده
    کمبود ویتامین e باعث کاهش غریزه جنس/ی، عدم نگگهداری تخمها میشه
    ویتامین a باعث افزایش باروری
    d3 متابولیسم کلسیم و فسفر رو تنظیم میکنه.

ممنون از جوابتون،من اين مكمل رو از كجا تهيه كنم؟
    روش مصرفش چجوريه؟

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    [QUOTE=yasamin;220972]
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
    یه مکمل برگرفته از سه ویتامین e,a,d3 هستش که توانایی جنس نر و ماده رو در دوران تولید مثل افزایش میده
    کمبود ویتامین e باعث کاهش غریزه جنس/ی، عدم نگگهداری تخمها میشه
    ویتامین a باعث افزایش باروری
    d3 متابولیسم کلسیم و فسفر رو تنظیم میکنه.

ممنون از جوابتون،من اين مكمل رو از كجا تهيه كنم؟
    روش مصرفش چجوريه؟
    روش مصرفشون که گفتم صفحه قبل
    ادرس یه فروشگاه رو بهتون خصوصی میکنم .

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

همکار قدیمی nima1041 آواتار ها
    علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    آره توی پرنده فروشی یه لاوی میترکوندن که نگو !! الان نگا کردم دیدم ماده اون تخم که جدا افتاده بود و نزدیک در لونه بود رو شکسته داره میخوره !!!! شگفتا!!
    شگفتی نیست دوست عزیز این اتفاقی هس که متاسفانه افتاده
    به شما گفتم این جفت رو خرید کردید باید تخمهارو بر میداشتید
    ماده شما بر اثر نشستن و استرسی که بهش وارد شده و کم شدن تغذیه از طرفه نر به شدت ضعیف شده و کم کم تخمهارو با جنین داخلش میخوره و پوستشو بخاطر کمبود کلسیم میخوره
    اگه این اتفاق ها بیافته این جفت بد عادت میشن و در اینده هم این کارهارو ادامه میدن
    نشستن عشقی نر روی لونه غریضیه و باید بشینه
    لیمو شیرینو پوستشو بکن بزار بالای قفس لای میله ها جوری که جفت اومدن رو در لونه راحت بخورن
    گشنیزو جعفری و سیب هم بزار
    تخم مرغ پخته هم خوبه

مطمئنی جوجه در نیومده ؟ بعد از اینکه جوجه از تخم در اومد معمولا جفت تخم رو میخوره
    اگه تخم خراب باشه و چیزی توش نباشه هم باز پوسته رو میخورن
    سلام عزیز خسته نباشی
    مرغ عشق ها پوسته رو نمیخورن اون عادت فنچ ها ست
    باجی ماده پوست رو میاره در لونه میزاره و باجی نر هر موقع اوضاع امن بود پرتش میکنه گوشه قفس
    راه تشخیص به دنیا اومدن جوجه باجی ها یکی همینه و یکی هم صدای جوجه ها از بدو تولده

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    سلام عزیز خسته نباشی
    مرغ عشق ها پوسته رو نمیخورن اون عادت فنچ ها ست
    باجی ماده پوست رو میاره در لونه میزاره و باجی نر هر موقع اوضاع امن بود پرتش میکنه گوشه قفس
    راه تشخیص به دنیا اومدن جوجه باجی ها یکی همینه و یکی هم صدای جوجه ها از بدو تولده
    برای تامین کلسیم اینکارو میکنن فنچ و باجی فرقی نداره .
    خصوصا برای ماده که خیلی کم میاد بیرون از قفس
    این موردو تو عروس بارها تجربه کردم

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    برای تامین کلسیم اینکارو میکنن فنچ و باجی فرقی نداره .
    خصوصا برای ماده که خیلی کم میاد بیرون از قفس
    این موردو تو عروس بارها تجربه کردم
    در شرایط عادی و تغذیه مناسب بعد از این که جوجه باجریگارها به دنیا میاد پوسته تخم رو بیرون از لونه ته قفس مشاهده میکنید
    در بعضی شرایط خاص که مرغ عشق ها دچار کمبودهایی اعم از کلسیم و ویتامین ها و ... میشن اقدام به خوردن تخم میکنند پس شرایط خاص مورد نظر نیست و من حالته عمومی و طبیعی رو گفتم که درست اینه که نخورند و ته قفس تخم از وسط شکسته مشاهده بشه
    در مورد فنچ ها نظرها زیاده اما خودم بیشتر از اینکه بگم میخوان تامین کلسیم کنند ،،،،یک نوع استتار جوجه ها بر حسب غریضه از دسته دشمنان هس ،،، نمیخوان با انداختن تخم به دورو برلونه جوجه های بی دفاع خودشون رو به خطر بندازن
    فنچ ها با باجی ها خیلی فرق می کنند
    فنچ ها به هر اندازه ای مولدهای خوب و با تعصبی روی تخمها و جوجه هاشون هستند به همون اندازه باجی ها نیستن و این قضیه رو اکثر تکثیر کننده ها میدونند
    موفق باشید

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    سلام دوستای گلم .. بچه ها من یکم تحقیقات به عمل آوردم متوجه شدم اون تخم که پرنده داشت پوستش رو می کند و میخورد و از اول اونطرف جدا افتاده بود و سوراخ بود پوسته اش مال دو هزار سال قبل از میلاد مسیح بوده و خراب .. احساس میکنم تخم های این طفلی هارو پرنده فروش بی وجدان عوض کرده بوده باشه با تخم های خراب توی پرنده فروشیش چون این یکی خیلی خراب بود ... نکته دیگه اینکه واسشون کف دریا که گذاشتم ب شدت بهش حمله کردن و همه رو خوردن .. این پرنده فروش ها یه سری هاشون خیلی بی وجدان هستن خدایی هیچی به این طفلیا نمیدن کلا .. پرنده رو که میخری فقط دون و میشناسن اکثرا .. .. باز من صبر میکنم شاید تخم ها در اومدن و فرجی شد!!! چون طفلی ماده با عشق روی تخم ها میخوابه همش .. یه چیز دیگه من قبلا مرغ عشقی نداشتم که تخم گذاشتنش و اینارو دیده باشم و شنیده ام که مرغ عشق بخواد تخم بذاره با عرض پوزش حجم مدفوعش افزایش پیدا میکنه .. امروز دیدم اینجوریه تا به حال انقد زیاد ندیده بودم اتفاق بیوفته!! ولی اون تخم خراب و جنین مرده توش مال 6هزار سال پیش میخورد باشه .. و اگر فرض بگیریم مال این بوده باشه با تخم گذاری جدید که بخوا رخ بده اصلا هماهنگی نداره!!! پس دلیل دیگه ای داره؟ بوی بدی هم داشت ... پرنده فروشه جفت خودم رو گیر داده بود 27 برداره خوب شد ندادمش بهش ... در کل بازم شگفتا
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

کاربر جدید
    شماره عضویت
    10137
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام
    من مرغ عشقام جفتشون مدفوعشون قهوه ای و سفید شده قبلا مشکی وسفید بود.ماده برما خورده نمیدونم نر هم سرما خورده یا نه
    ممنون اگه کسی جواب بده مدفوعشون چرا این مدلی شده.مرسی

علایق
    پرندگان
    شماره عضویت
    8358
    میانگین پست در روز
    0.61
    نقل قول نوشته اصلی توسط nervy نمایش پست ها
    سلام
    من مرغ عشقام جفتشون مدفوعشون قهوه ای و سفید شده قبلا مشکی وسفید بود.ماده برما خورده نمیدونم نر هم سرما خورده یا نه
    ممنون اگه کسی جواب بده مدفوعشون چرا این مدلی شده.مرسی
    سلام
    برای برسی بیشتر باید عکس بزارید از مدفوع
    شما اگر باجی ماده تون سرما خورده باید زود جداش کنید و یک جای گرم به دور جریان هوا انتقالش بدید
    5 قطره مولتی ویتامین پرندگان هم در ابش بریزید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.bto نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم .. بچه ها من یکم تحقیقات به عمل آوردم متوجه شدم اون تخم که پرنده داشت پوستش رو می کند و میخورد و از اول اونطرف جدا افتاده بود و سوراخ بود پوسته اش مال دو هزار سال قبل از میلاد مسیح بوده و خراب .. احساس میکنم تخم های این طفلی هارو پرنده فروش بی وجدان عوض کرده بوده باشه با تخم های خراب توی پرنده فروشیش چون این یکی خیلی خراب بود ... نکته دیگه اینکه واسشون کف دریا که گذاشتم ب شدت بهش حمله کردن و همه رو خوردن .. این پرنده فروش ها یه سری هاشون خیلی بی وجدان هستن خدایی هیچی به این طفلیا نمیدن کلا .. پرنده رو که میخری فقط دون و میشناسن اکثرا .. .. باز من صبر میکنم شاید تخم ها در اومدن و فرجی شد!!! چون طفلی ماده با عشق روی تخم ها میخوابه همش .. یه چیز دیگه من قبلا مرغ عشقی نداشتم که تخم گذاشتنش و اینارو دیده باشم و شنیده ام که مرغ عشق بخواد تخم بذاره با عرض پوزش حجم مدفوعش افزایش پیدا میکنه .. امروز دیدم اینجوریه تا به حال انقد زیاد ندیده بودم اتفاق بیوفته!! ولی اون تخم خراب و جنین مرده توش مال 6هزار سال پیش میخورد باشه .. و اگر فرض بگیریم مال این بوده باشه با تخم گذاری جدید که بخوا رخ بده اصلا هماهنگی نداره!!! پس دلیل دیگه ای داره؟ بوی بدی هم داشت ... پرنده فروشه جفت خودم رو گیر داده بود 27 برداره خوب شد ندادمش بهش ... در کل بازم شگفتا
    ببینید کلا پرنده فروشی ها زیاد به لونه و پرنده هاشون توجه نمی کنند فقط ببینند تخم کرده به اسمه جفت با تخم می فروشند
    حالا اون حیوون تو اون اسارت با اون تغذیه تخم کرده با اون استرس ها تخمی که جوجه نشده همون تو مونده و از شدت ضعف یکی یا 2 تا تخم کرده دوره بعد
    حالا شما که میگی 4 تا بازم احتمال بودن این نوع تخم توشون هش
    لونه و قفس تو پرنده فروشی ها خیلی تکون میخوره و کلی دلایل دیگه ... باید تخمهارو بر میداشتید
    حالا که تصمیم به نشستن باجیتون گرفتید حداقل قشنگ تغذیه اش کنید اما امیدتون به جوجه زیاد نباشه ولی نا امیدم نباشید
    مدفوع زیاد هم عادیه نگرانش نباشید
    ولی اگه استراحت با تغذیه خوب میدادید 5 تا 7 تخم میگرفتید که احتمال زیاد خیلی شون جوجه میشدن

کاربر جدید
    شماره عضویت
    10137
    میانگین پست در روز
    0.03
    [QUOTE=nima1041;221043]سلام
    برای برسی بیشتر باید عکس بزارید از مدفوع
    شما اگر باجی ماده تون سرما خورده باید زود جداش کنید و یک جای گرم به دور جریان هوا انتقالش بدید
    5 قطره مولتی ویتامین پرندگان هم در ابش بریزید

داداش 1هفتس جداشون کردم ولی ماده از میله های قفس به زور رد میشه میره رو قفس نر بعد پراشو پف میده

پاسخگو تالار مرغ عشق Mohammad.bto آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Mohammad bto
    علایق
    .film.music.sher.
    حیوان خانگی
    Morghe eshgh♥
    شماره عضویت
    10190
    میانگین پست در روز
    0.49
    که اینطور! امروز ماده خیلی کم توی لونه می رفت ! برعکس روزای قبل ک همش اونجا بود ! انگار بیخیال تخم هاشده نره هم که کلا دایورت کرده ! انگار ماده وجود نداره نه بهش غذا میده نه هیچی!! به نظرتون لونه و تخم هارو بردارم ؟ یه چیز دیگه اینکه ماده اصن ازم نمیترسه !! با دستم بهش جعفری و کاهو میدم میا میخوره .. یه جفت دیگه هم که داشتم نره جوجه بود رفتم عوضش کردم عکس نر جدیده رو میگیرم میزارم فردا ببینید خوبه یا نه
    پيشـانـي ار ز داغِ گنــاهـي سيــه شــود , بهتــر ز داغ مُهـرِ نمــاز از سر ريــا... نام خــدا نبــردن از آن بــه كه زيرِ لــب , بهر فريــب خلــق بگوئــي خــدا خـدا...

صفحه 251 از 411 نخستنخست ... 151201241249250251252253261301351 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)